Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty
  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

 • Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska
  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

 • Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín
  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

 • Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU
  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Občanská válka v establishmentu Západu se stává intenzivnější s masivním zatýkáním ve Washingtonu DC. Laserové zbraně použity v Kalifornii

Boj o moc a nevyhlášená občanská válka v čele západní tajné vlády se během minulého týdne radikálně zintenzivnily, provázené masivním zatýkáním chazarských gangsterů po celých Spojených státech a jinde, shodují se různé zdroje. Prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa, ve kterém uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele, je tah, který není tím, čím se na první pohled zdá být. Více to rozvedu níže v článku.

[wp_ad_camp_2]

Nejprve je však třeba se podívat na mimořádně neobvyklé události v Kalifornii. V těchto dnech se občané tohoto státu musí cítit jako obyvatelé Šalamounových ostrovů během druhé světové války, kdy na jejich území bojovali Japonci a Američané. Existuje velmi silný důkaz, že jsou používány energetické zbraně, jako jsou lasery, opoziční frakcí v Kalifornii, shodují se zdroje Pentagonu a NSA.

„Je teplo, protože požár v části Bel Air v Los Angeles je zaměřen na podzemní základnu Getty Center (spojenou s pedogate), zatímco požár v San Diegu směřuje na americkou námořní základnu Camp Pendleton,“ poznamenávají zdroje Pentagonu. Objevila se videa, která ukazují, jak se zdá, laserové paprsky přicházející z nebe a způsobující požár. Budovy jsou zcela zničeny ohněm, zatímco stromy stojící vedle nich jsou nepoškozené.

To, čeho jsme svědky, je pronásledování členů chazarské frakce v Kalifornii, která systematicky obětovala a mučila děti, a jedla jejich maso, říkají zdroje Společnosti Bílého Draka. Chápeme, že je to tak otřesné, že pro mnohé z nás je těžké tomu uvěřit. Někteří čtenáři mi napsali, že článek, který jsme minulý týden citovali, ve kterém hovoří hollywoodský režisér a herec Mel Gibson o hollywoodských elitách, které jedí dětské maso, byla dezinformace. Je pravda, že jsme to u Mel Gibsona neověřovali. Avšak takzvaná mainstreamová media, jako je The New York Times, nyní oznamují, že americké ministerstvo spravedlnosti vyšetřuje eugenickou organizaci Planned Parenthood kvůli prodeji těl a orgánů potracených dětí.

Chazarští satanisté, kteří provádějí takové aktivity, nám vládli tak dlouho, že se cítí bezpečně a veřejně zobrazují své symboly po celém světě. Například budova Bank of Japan (BOJ), postavená v roce 1882, má rodinný erb nad hlavní bránou a vedlejšími vchody. Jak vidíte na níže uvedených fotografiích, erb patří k chazarským královským rodinám. Oba lvi jsou heraldické znaky známé jako Lev z Judy, což znamená, že lidé, kteří tento znak ukazují, tvrdí, že pocházejí z krále Davida. Znak uprostřed je Horovo oko, stejné, které vidíme na vrcholu tzv. Americké dolarové bankovky. Jinými slovy, Japonsko je řízeno z velitelství chazarských satanistů ve švýcarském Zugu.

Japonská královská rodina, mimochodem, používá chryzantému jako svůj znak, takže to nejsou oni. Mluvčí BOJ řekl: „Náš oficiální postoj je takový, že nevíme, co ten erb znamená.“

Navzdory této mystifikaci ze strany BOJ je spousta důkazů, že Japonsko je od roku 1863 chazarskou sionistickou kolonií. Nejnovější pochází ze zdrojů v Pentagonu, kteří říkají, že „zatímco mnozí přirovnávají raketového mužíka k tlustému chlápkovi, skutečným raketový mužem je Elon Musk ze společnosti SpaceX , který byl financován bývalým prezidentem Barackem Obamou k vyzbrojení Severní Koree.“ Není divu, že izraelské informační – dezinformační stránky DEBKA napojené na Mossad se chlubí pokaždé, když chazarský severokorejský zástupce odpálí střelu nebo nukleární zbraň.

[wp_ad_camp_2]

Tento důkaz se objevil nyní, protože bývalý americký ministr obrany Donald Rumsfeld se „obrátil“ poté, co byl konfrontován s důkazem, že společnost, ve které byl v představenstvu, dodala Severní Korei technologii potřebnou k výrobě plutonia. Základní složkou jaderných zbraní, říká Pentagon.

„Rumsfeld byl kapitánem námořnictva a jeho otočení spolu s bývalým mariňákem Muellerem (tehdy speciální prokurátor) by odhalilo účast bývalého viceprezidenta Dicka Cheneyho, Bushů a Izraele na útocích 11. září a další zločiny,“ říkají zdroje.

Den před 11. zářím Rumsfeld také prohlásil, že z rozpočtu Pentagonu zmizelo 2,3 bilionu dolarů. No, a nyní ministerstvo obrany podléhá bezprecedentnímu auditu, který má snížit plýtvání, podvody, zneužívání a získat zpět chybějící biliony dolarů ze „stínového státu“ (v originále Deep State).

Kongres je také pod tlakem, aby přijal právní předpisy umožňující kontrolu Federálního rezervního výboru. K tomu, aby se tak stalo, Kongres prochází čistkou, která dosud zasáhla více než 30 kongresmanů. Bylo jim řečeno, že buď odstoupí nebo jdou do vězení. Nedávná rezignace senátora Al „úchyla“ Frankena, stejně jako kongresmanů John Converse a Trent Frankse je toho důkazem. Brzy budou následovat další, potvrzují zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Také pokračuje očista Trumpovy administrativy. „Je to konec frakce Jared Kushnera, když informátorka globalistů z Goldman Sachs a Jaredova špionka Dina Powell (poradkyně Trumpa) odešla z Bílého domu, a donašeč Goldmanu (ekonomický poradce Trumpa) Gary Cohn je další, kdo půjde,“ říkají zdroje.

Kushner sám může být obviněn z toho, že působí jako neregistrovaný agent pro Izrael a jsou mu k tíži další porušení. Pro Trumpa je těžké vykopnout svého vlastního zetě, říkají zdroje Pentagonu.

Razie námořnictva z 18. listopadu v ústředí CIA také jasně ukončila operaci Mockingbird, protože korporátní média jako The Washington Post, New York Times, Bloomberg, ABC, CNN a další byly nucena vydávat opravy a omluvy, obvykle za anti-Trumpovské pomluvy. Také jsou nyní přinucena hlásat pravdu o takových věcech, jako je prodej dětského masa společností Planned Parenthood.

Mimochodem, abychom objasnili razii v CIA – to, co teď slyšíme, je, že mariňáci demonstrovali svoji sílu na dvou leteckých základnách „vzdálených 290 kilometrů“ od ústředí CIA v Langley. To stačilo k přesvědčení CIA, aby Zpravodajská služba námořnictva USA vstoupila do budovy a zabavila počítače, tvrdí zdroje. Výsledkem je započatá čistka na Ministerstvu spravedlnosti, soudech a FBI, říkají zdroje Pentagonu.

V každém případě, stratégové Pentagonu říkají, že celý jejich přístup k porážce kabaly má vojenský postup. To znamená, že začali odříznutím jejich odposlouchávajících míst (jako CIA) a demontují jejich jednotky na nižších úrovních. V případě Chazarů to znamená likvidaci zločinců z gangu MS 13, pasáků a dohazovačů pedofilů. Tyto osoby byly přinuceny prozradit, kdo jsou jejich šéfové.

[wp_ad_camp_2]

Všechny tyto tahy se zdají být v rozporu s Trumpovým uznáním Jeruzaléma jako hlavního města Izraele minulý týden. Toto vedlo mnoho lidí po celém světě k domněnce, že Trump je přece jen sionistickým agentem. Pentagonské zdroje však říkají, že je to „vypočítaný krok k podněcování globální nenávisti vůči Izraeli, aby došlo ke svržení chazarské kabaly.“ Zdroje poukazují, že USA stále odmítají uznat město Jeruzalém na cestovních pasech, mapách a oficiálních dokumentech.

„Přestěhování velvyslanectví USA do Jeruzaléma se nekoná a nebude se to konat minimálně dalších šest měsíců. Do května 2018 se toho stane ještě mnoho,“ řekl jeden zdroj CIA. Tento zdroj CIA, který je židovský, poznamenává, že „Vatikán vlastní Jeruzalém dodnes.“

Zednářská Lóže P2, která ovládá Vatikán, je jednoznačně připravená na něco velkého. Když jsem navštívil jejich ústředí, řekli mi, že plánovali své velké společenské události v souladu s pohybem nebeských těles. V tomto ohledu se nacházíme uprostřed cyklu tří super-Měsíců. První byl 3. prosince. Další dva budou 1. a 31. ledna. Ten, který se uskuteční 31. ledna, bude zabarven do modra a proběhne i částečné zatmění. Jedná se také o konečný termín splatnosti daní vládou USA.

[wp_ad_camp_2]

Jedním z možných scénářů je, že Chazaři, kteří stále ovládají většinu finančního systému, zastaví výplaty americké armádě a jinému vládnímu personálu k tomuto datu. Bílé klobouky v amerických agenturách mohou vytvořit plány pro případ nouze.

Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že ačkoli je nejvíce chaotická situace v USA, může Evropskou unii zasáhnout nová vlna turbulencí. Čínská a ruská armáda je připravena převzít libyjská ropná pole od žoldnéřů najatých francouzskými, britskými a italskými frakcemi chazarské mafie. Zbytek Afriky by mohl následovat. Americká armáda v této věci vyčkává, takže bez libyjské ropy a afrických zdrojů za zlomkové ceny by EU a euro mohly čelit vážným finančním turbulencím.

Když už hovoříme o finančním systémemu, Chazaři, kteří vlastní centrální banky, viděli, že jejich tisk peněz vytváří bubliny na trhu s akciemi a dluhopisy, které nakonec prasknou. To je důvod, proč hodně z těchto horkých peněz nyní teče do kryptoměn, jako je Bitcoin, což je důvod, proč jeho hodnota vystřelila do nebes. Ale bubliny mohou vystoupat do velkých výšin předtím, než prasknou. Ale i v případě, že bublina praskne, z dlouhodobého výhledu představují blockchainy (decentralizované záznamy transakcí) jisté technické zlepšení, které pravděpodobně nahradí většinu současné finanční architektury. Je také zajímavé poznamenat, že země, které mají fyzické zlato, jako Rusko, Čína, Indie a Indonésie, jsou proti Bitcoinu. Ti, kteří ho nevlastní, jako Japonsko a USA, se vrhají na Bitcoin.

[wp_ad_camp_2]

Na konci dne očekává Společnost Bílého Draka, že tyto dvě frakce budou nuceny uznat, že konečnou měnou je samotný život. V tom okamžiku dojde k útoku na život na planetě a lidstvo se musí sjednotit, aby zachránilo planetu.

Překlad tereza. Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
14 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře