…..jak jsme pře několika týdny psali, probíhá zde boj mezi rasou ANIMUS také nazývanou ANDROID a lidstvem zastoupených Ruskem. Pouze technologie které mohou dematerializovat, jsou na ANIMUSÁKY účinné.  Chápu, že mnoha lidem to připadá jako sci-fi. Velký omyl….

10:54

Pojednání navazuje na události, které se odehrály po celém světě a také v České republice. Psali jsme zde:

https://tadesco.org/vse-potvrzeno-rusove-otevreli-lidem-jako-prvni-oci-jemen-je-tvrdou-realitou-rasa-animus-v-akci/

 

Jak Čína, tak Indie ještě nepochopili, že žádné konvenční zbraně nebudou na technologie rasy ANIMUS (ANDROID) fungovat. UFA vytvoří kolem sebe energetický štít a ten zabrání jakémukoliv proniknutí střel z materiálu. Ve filmu se můžete podívat jak pilot cesny uviděl pod sebou rozestoupení se země a pod Zemí byly báze a polygony na létající stroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Psali jsme kdysi o Peru, kde se měří čas. Jednou za rok navštívíme v určité části Peru hory a zde se nacházejí také podzemní města dávných civilizací. S určitými „klíči“, které klíči nejsou, se také skály rozestoupí a je možné vejít dovnitř. Všechno ve městech je funkční, ale nikoliv na bázi elektroniky. Vstupy jsou energeticky ochráněny. Psal jsem: Vstoupí-li tam člověk který je destruktivní a třeba někoho zabil či záměrně poškodil, shoří na bílý prášek samozápalem. Je to perfektní ochrana proti vetřelcům.

Ve filmu jsou uvedeny báze, které jsou od destruktivních bytostí. Prosím zapněte si titulky a hned vedle titulků je automatický překlad, tak zvolte češtinu…..

 

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.