…..v roce 2010 jsem dělal soukromé přednášky a popisoval podivné útvary v Adenském zálivu a určitá místa v Jemenu. Je to oblast přísně tajná a nesmělo se o ní mluvit. Jako vždy média oblbovala lidi s nějakými piráty na moři. Pravda je ale zcela jiná….

Ve filmu, který je v ruštině, se v prvních 15 minutách dozvíte pravdu o Adenském zálivu a o Jemenu. V dalších částech o létajících talířích a jiných civilizacích. Začátek filmu potvrzuje veškerá data, která najdete dole pod filmem v češtině. Všechno  Vám milí čtenáři bylo podáno na „zlatém podnose“. Byl to asi rok a půl tvrdé práce, vyhledávání a zdokumentování všeho, co bylo dostupné (10%), ale 90% toho bylo naprosto utajeno a nedostupné veřejnosti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nemáme zatím film přeložen. Proto napíši jenom důležité části ze začátku filmu:

Pro velkou důležitost a utajení celé oblasti nasadila CIA a deep state na moře piráty, která zásobovala zbraněmi a penězi. Měli údajně přepadávat lodě. Nechtěli aby do oblasti vplouvalo mnoho lodí. V Adenském zálivu se nacházejí anomálie a velké víry „do jiných dimenzí“. Potom „jako na oko“ CIA a US-NAVY proti pirátům bojovala. Tvůrci tohoto filmu potvrdili mimočasové a hvězdné brány do jiných světů a také koridory pro jiné přilétající či odlétající mimohvězdné koráby na naši planetu nebo z naší planety.

Dále ukazují vzkazy, které jsme dostali zakódované od jiných civilizací do kruhů v obilí a jejich rozluštění. Spojují je také s hvězdnou bránou v Jemenu a přikládají kopie obrázku kruhů v obilí.

Poukazují na kruh, který byl vytvořen laserem na pevnině v kamenu. Komentují že je to hvězdná brána. (tm komentuje:  tm ho popisuje jako klíč k lidstvu a zároveň je tam nyní právě telemetrický zelený laser na teleportaci přilétajících animusáckých lodí zpět do vesmíru).( Obrana planety, kterou záměrně zničil deep state na rozkaz KARDINÁLA JUDASE určitým rituálem, vše uvedeno pod filmem)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vypovídají zde americký voják ve výslužbě o této oblasti jako o utajeném území. Potvrzuje zde portály do jiných světů a dimenzí.

 

 

Vždycky čtenáři chtěli důkazy a potvrzení, že jsem si to nevycucal z prstu, tak konečně Vám je rusové předložili. Nikoliv tak důkladně jako já, ale klobouk dolů, sažili se naprosto správně…..

Nad oblasti adenského zálivu a Jemenu jsme kdysi byli se soukromým dopravním prostředkem a můžeme potvrdit, že v popisované oblasti je dost velký provoz hlavně UFO….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kdysi na webu osud.cz bylo vše zdokumentováno. Veškeré důkazy a výpočty, které zatím nikdo neudělal a na internetu nenajdete žádná pojednání o důležité oblasti, která doposud spadala a spadá pod PŘÍSNĚ TAJNÉ. Snažil jsem se lidem otevřít oči a poukázat na ohromné nebezpečí, které na nás čeká. Varoval nás pře těmito událostmi i Leonardo da Vinci. Ale kdo by mu věřil, že ano. Znám moc dobře z vlastních zkušeností. Všechno máte v následujících dílech, které najdete níže…..

Je nutné se na vše podívat tak jak jsem díly uvedl, prostudovat a nakonec přijdete sami k názoru, že tomu tak je. Měla by to být povinná četba pro každého člověka, aby se v budoucnu nedivil…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

Dodatek: Tvůrci Křídel najdete na této funkční adrese: http://probud.se/tvrci-kidel

A k tomu všemu je důležité shlédnout film:

GP Kardinál JUDAS 1/3
GP Kardinál JUDAS 2/3
GP Kardinál Judas 3/3

Co k tomu ještě za ty roky dodat. Ano s odstupem času 10 let.  Jen následující:

Díky tomu, že jsem v té době nemohl podat žádné hmatatelnější důkazy, nazývali mně v komentářích podvodníkem, vše zesměšňovali, uráželi mně a mnoho jiného nechutného. Prý jsem si vše namaloval a vymyslel aby jsme byli slavní a měli peníze na provoz webu. Výsměch. Mimo jiné, web nebyl můj a neměl jsem z něho ani jednu jedinou korunu…..

Je velice těžké vyjít na veřejnost s naprosto neznámou a tajuplnou skutečností, kterou Vám mohu dokázat jenom tím co předložím. Naprosto stejně se zachovali lidé, kdy jsem je měl zájem ochránit před možným odcizením pozemků zákony z EU.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Resume všech případů komentů z minulosti je následující:

Když vyjdete na veřejnost s daty, která lidé neznají,  (ale velice nebezpečně je ohrožují), okamžitě se mnozí jednoduší lidé chovají jako sršni a divoké vosy. Chtějí vše neznámé a nebezpečné ubodat. (jak řečeno ve filmu MATRIX jsou to agenti bránící zuby nehty systém). Mně je to v podstatě jedno, klidně ať nadávají, nepíší o mně, ale o sobě. Zjistil jsem, že mezi ně patří doktoři všeho druhu, právníci, kantoři, sluníčkáři, sektáři z církví a údajní odborníci na daný případ na slovo vzatí.

Ti moudří (popřípadě někteří chytří) popřemýšlejí a zhodnotí situaci z dostupných dat. Když žádná nejsou a nemohou psané vyvrátit, vyčkávají do doby, než se ukáže, jestli je to pravda či nikoliv.

Mé přání by bylo aby se lidé chovali při předložení neznámých dat jako v předešlé větě…..

 

Dodatek, který zde dávám pro důkaz nesmyslných a neopodstatněných komentů. Copak lidé dnes už neumí myslet?????

A k tomu bych dodal jeden případ přímo od génia, jak se sám nazývá.  Koment, jehož autor si nahrál na smeč:

genius reset, ještěři, ilumináti, umělý měsíc, dutá země ….blablabla, od roku 2012 poslouchám TM jak se tobogán rozjíždí…už 7 let se rozjíždí a pořád nic. Stejně jak si chodím číst ujeté články na idnes.cz, tak chodím i pro pobavení sem.

Jestli si milý génie, i když nyní velmi vážně pochybuji o Vašem niku a všech, co se tak nazývají a způsobu Vašeho myšlení a rozhledu, asi sedíte celé roky doma za počítačem a díváte se jenom na pár stránek, jak říkáte a sám nepozorujete „venku“ změny ve společnosti, jak jsem psal, pak je mi Vás skutečně líto.

Ano tobogán se dávno rozjel, jenom vy to asi nechcete vidět. Rozjíždí se nikoliv 7, ale 15 let. V tom se tedy mýlíte. O invazi černochů a jejich poslání zde v EU hovořím od roku 2003. Čili 10 let dopředu, než se vše 2013 začalo ve skutečnosti odehrávat. A varoval jsem lidi!!!!! 10 let dopředu. Podívejte se jak klidnou Evropu rozdělili, znásilňují, rabují a dělají nepokoje a atentáty. Ano dle Vás se nic neděje. Ubohé.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ještěři, Illumináti jsou prokazatelně na planetě Zemi. Je to jenom okrajově na našich stránkách. Vyobrazeno a popsáno na miliónech webů, stačí se podívat. (ano všichni si to vymysleli)

Banky už dnes dělají s hotovostí problémy. A bankovní reset určitě bude. Nemějte obavu brzy se dočkáte. Trpělivost přináší růže, ale to asi nevíte.

Možná až nějaká eskadra přistěhovalců Vám vyrabuje barák jako jsou tisíce případů v Itálii, v Německu, Francii, Rakousku a jinde, budete asi hovořit jinak. Když říkáte, že se nic neděje, jeďte do Itálie. Tam ten tobogán zažijete určitě a budete mít velké štěstí pokud se ještě vůbec vrátíte se svým autem.

Dutá země je samozřejmě pravda, a proto aby odvrátili pozornost lidí, sekty podporované Ilumináty a SOROSEM hodily mezi lidi plochou zem. Jenom aby jim sekty zamotaly hlavu. No bravo. Tomu mohou už věřit jenom naprostí tupci.

O měsíci si nastudujte nejen na našem webu ale na jiných webech důkazy. Dokažte opak!!!!!

A tímto bych Vás zdvořile poprosil, choďte na ujeté články, jak jste je sám nazval, na hovinky a těm určitě věřte. Bylo by dobré, kdybyste na web tadesco zapomněl. Pro génia, je to přece ztráta času čtení „ujetých článků“ jak tvrdíte. Děkujeme odejděte.

Ode dneška žádné podobné komentáře nebudou zveřejněny a nebudou ani námi komentovány. Tohle je jako poslední odstrašující příklad.  Jeden pro všechny. Děkujeme za pochopení.

Jak jsem psal, není čas na odpovídání a komentování takových hovadin a nesmyslů. Jedno, jestli jsou to trolové nebo nemyslící lidé…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.