Paříž, Francie. Publikováno 11.12.2018 – Zdroje z dnešního rána tvrdí, že izraelský Mossad tím, že zinscenoval ještě další masové vraždění ve Štrasburku, se snažil ukončit hnutí „Gilet Jaune“ (Žlutá vesta), které se snaží odhalit a ukončit sionistickou kontrolu nad Francií a Evropou.

Podezřelý, pojmenovaný Chekatt Cherif, se údajně narodil v Cherbourgu, městu, které je již dlouho známo pro svůj vztah k operacím pod falešnou vlajkou a špionážním operacím provozovaných Mossadem. Navíc se má za to, že často používané jméno „Cherif“ sice zní arabsky, ale má dlouhou historii a je často používáno pracovníky izraelských médií, ale také standardními, dlouhodobými operativci Mossadu.

[wp_ad_camp_2]

Tento „falešný útok, který způsobí falešné obvinění Arabů“ divadelní gag je dlouhodobě známým a oblíbeným trikem používaným Mossadem a izraelskými médii, kdykoli se začne veřejná diskuse obracet proti nim. Nezapomeňte, že motto Mossadu je: „Válku vytvářej skrze podvody a triky.”

Velmi výmluvným faktem je zde to, že izraelské sdělovací prostředky mají neustálé příběhy, které otevřeně vyjadřují obavu, že protesty poškozují „sionistický globalizační Nový Světový Řád“, který Izrael intenzívně budoval tak, že strávil celá desetiletí prováděním takovýchto a jim podobných operací, které jsou pouze rozvracením jakýchkoliv nežidovských národů prostřednictvím operací svých vícero tajných služeb, nejen Mossadu.

Před krátkým časem deník Daily Crusader informoval o obvinění, že se protestující „Žluté Vesty“ zmocnili obrněného vozidla, jmenovitě Leclerc French Main Battle Tank, a jsou připraveni jít do občanské války proti (Macronovi a EU) globální/sionistické moci. Není tedy překvapující, že se Mossad pokouší šířit veřejný názor proti Arabům, zvláště s ohledem na to, že protestující volali na Macrona „Rothschildův prezident“ zatímco jinde ho veřejně nazývali „Děvkou Židů.“

[wp_ad_camp_2]

Taktéž jsou hlášeny z našich zdrojů: byt podezřelého obsahoval velké množství izraelských granátů a několik střelných zbraní z výzbroje IDF (Izrael Defence Force) značky Galil. Také se v bytě podezřelého nacházelo několik pasů včetně padělaného francouzského a skutečného izraelského pasu.

Pro nedávný příklad podobného útoku Mossadu pod falešnou vlajkou ve SPOJENÝCH STÁTECH naleznete v údajném „PRAVDIVÉM příběhu CESARA SAYOCA“, údajného agenta Mossadu a herce učínkujícího při tomto útoku pod falešnou vlajkou. Mějte na paměti, že Broward County Sheriff Scott ISRAEL je ten, kdo „podal míč“ Sayocovi.

[wp_ad_camp_2]

Důležité je také poznamenat: poslanec EU Nikos Androulakis je jedním z údajných svědků tohoto zločinu. Velmi velká náhoda, není-liž pravda. Takže EU, která je kompletně v otevřené vzpouře, měla pozorovatele na střelbě a vraždách? Androulakis řekl: „Střelba se stala před námi. Když jsem odcházel z kavárny, zaslechl jsem výstřely, policie nás vzala dovnitř a teď jsme zamknutí a s vypnutými světly. Řekli nám, že pachatelé jsou stále na svobodě. Jsou tam rodiny i malé děti.“

Zní to naprosto přesně jako ten druh rétoriky, který oni používají při útocích pod falešnou vlajkou.

(Pozn.př.: Dnes už se ví, že střelců bylo několik, byli dobře vyzbrojení a velmi dobře organizovaní s profesionálními sluchátky v uších.. viz. přímá výpověď české modelky)

přeložil Pedro | zdroj: dailycrusader.com

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.