…..bylo by dobré, kdyby si lidé zapamatovali všechny ty, kteří druhým vyhrožují a přejí smrt. Možná se jim to v budoucnu bude hodit. Společensky jsou naprosto znemožněni. Podpindosníci a posluhovači Sorose….

Proti tradičným hodnotám. Proti Slovenskej kultúre a všetkému zdravému. Aj taká je stránka ZOMRI, ktorá má vyše 160 tisíc fanúšikov na svojej facebookovej stránke. Stránka, ktorej administrátori sa držia v anonymite, pretože šíria nenávistnú ideológiu, ktorou by sa človek so zdravým úsudkom nikdy nechcel verejne prezentovať.

[wp_ad_camp_2]

Je verejným tajomstvom, že za touto stránkou stoja rôzne osobnosti mediálneho priestoru, ktoré sú veľmi liberálne, niekedy až choro orientované. Podporujú nenávisť v spoločnosti, ale nemajú toľko odvahy, aby sa sami prezentovali. Všade vystupujú v utajovaní, a v rôznych rozhovoroch dokonca a to doslovne, s vrecom na hlave. Aj takí sú „odvážni“ písalkovia stránky ZOMRI.

Nič sa však nedá tajiť večne a podla blogerskej stránky BLOGERSKÉ NOVINY, sa Juravi V. podarilo odhaliť jedného z administrátorov tejto protislovenskej stránky.

[wp_ad_camp_2]

Celý text:

Hrdina s vrecom na hlave. Peter Valovič, ex-redaktor RTVS z Globsecu (https://www.globsec.org/speakers/peter-valovic/) administrátor nenávistnej stránky Zomri konečne odhalený Jurom V., ktorý ho nahral na tlačovke pri streamovaní videa na Zomri. Valovič sa totiž pomýlil a uviedol seba ako zdroj s videom z Fekišoviec, ktoré začala šíriť stránka Zomri (https://dolnyzemplin.korzar.sme.sk/…/originalne-fekisovce-p…), taktiež ho zachytila priemyselná kamera, keď stalkersky a spoza chrbta fotil istého pána, ktorého fotka sa následne objavila na Zomri (https://slobodnyvyber.sk/chceme-verit-ze-pan-v-tricku-nie-…/) a do tretice tu máme diskusiu so Smatanom a Jaslovským – Hranice faktov v médiách (https://www.aetter.sk/2-2-5-hranice-faktov-v-mediach/), kde je uvedený ako admin spriaznenej nenávistnej stránky “Prečo ľudom hrabe”. Bonusom je ocenenie Sorosovou Nadáciou otvorenej spoločnosti. Takže kto je tu teraz konšpirátor? Časy beztrestného skrývania sa za kuklou, skončili.  

Je dobré, že pravda pomaly vypláva na povrch a tí, ktorí útočili, zosmiešňovali a ubližovali iným, budú teraz na očiach verejnosti. Pomaly sa dozvieme všetky mená týchto zbabelcov za klávesnicami, ktorí sa hanbia za svoje životy a musia sa skrývať.

zdroj: https://blogerskenoviny.home.blog/2019/01/30/jana-nova-novinar-oceneny-sorosovou-osf-odhaleny-ako-agent-stranky-zomri/

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.