…..pořad je sice pár let starý, ale!!!!! Jak to vypadá dnes s jídlem, které si kupujeme. Myslím si, že to je horší, než si můžeme myslet. Zdravý lidský rozum nepochopí, proč dávají tolik ÉČEK lidem do potravin, jenom 32 druhů!!!!!

00:54

Nyní se mně ptáte, proč asi píši o pořadu z roku 2012. Je to jednoduché. Protože něco podobného jsme objevili ve chlebě a je jich tam až přespříliš. Tomu nebudete věřit. Uvedeme v jednom dalším článku rozbor chleba, který mnozí kupují…..

Ale nyní se pojďme podívat na Grónskou pomazánku a zamrazí Vás. Asi tak, jak když v Grónsku budete stát v plavkách před hotelem při -35°C.

Pozor, s tím chlebem to nebude o nic lepší!

Naskýtá se pouze jediná odpověď na „ÉČKA“ v potravinách, proč je tam dávají. Je to jasné. Potřebují se nás co nejdříve zbavit a tráví nás jako krysy…..

Tak Vám přeji dobrou chuť.

Proboha lidi, dělejme si pomazánky doma, ze surovin, které zrovna doma máme a jen takové množství, které sníme a nepotřebujeme kupovat tyto svinstva – samé Éčka !!!

 

Zveřejněno 18. dubna 2012

Kolik éček se vejde do grónské pomazánky? Přinášíme další díl seriálu Peklo na talíři, ve kterém šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk rozebere její složení. Mezi nejhorší éčka, které na vás v téhle delikatese číhají, patří: E 224 – disiřičitan draselný, E 250 – dusitan sodný, E 621 – glutaman sodný, E 110 – žluť SY (CI potravinářská žluť 3), E 124 – ponceau 4R (potravinářská červeň 7) a E 120 – kyselina karmínová.

Chcete vidět víc z Pekla na talíři? Koukněte na Facebok stránku ZDE

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.