Benjamin Fulford dostává mnoho e-mailů a občas odpoví na svém webu na otázky, které se často opakují. Zde jsem uvěřejnila dvě.

Otázka: Promiňte, že vás znovu obtěžuji, ale co se vlastně stalo Julianu Assangeovi, když slyším ve zprávách, že navzdory zrušení obvinění ze sexuálního obtěžování ze strany Švédska, Británie ponechává v platnosti soudní příkaz, což znamená, že musí zůstat na velvyslanectví v Londýně? Jaká je tedy realita?

Odpověď Fulforda: Za prvé, původní Julian Assange byl agent Mossadu, který popřel věci jako pravdu o 11. září. Skutečnost, že sionistická propagandistická stoka, jako je časopis Time, ho dala na obálku a získal obrovský pozitivní ohlas v korporátních médiích, byla jeho jasná identifikace. Také původní Wikileaks neodhalili nic, co jsme ještě nevěděli.

Avšak v roce 2016 byl Assange s největší pravděpodobností zabit nebo dostal ultimátum (buď budeš mlčet nebo zemřeš). Ve zprávách to bylo podáno tak, že byl otráven Pamelou Andersonovou. V každém případě od roku 2016 Wikileaks odhalují skutečné a důležité informace, takže to vypadá, že dobří kluci převzali kontrolu nad psychologickými operacemi (psy-op) Assange. Takže záležitost s ekvádorským velvyslanectvím je pouze krycím manévrem, aby se zachovaly současné psy-op.

[wp_ad_camp_2]

Otázka: Narodil se Barack Obama v Keni? V jednom reportu jsi psal, že tvůj zdroj ze CIA to tak tvrdil. Je to pravda? Já slyšel, že se narodil v Indonésii pod jménem Barry Soetoro.

Odpověď Fulforda: Obama napsal ve své knize Sny mého otce (Dreams of My Father), že jeho otec byl veteránem druhé světové války. Přesto, když zveřejnil svůj rodný list, řekl, že jeho otci bylo 25 let, když se Obama narodil v roce 1961. To znamená, že jeho otci bylo pouze 9 let, když skončila druhá světová válka. Moje zdroje říkají, že jeho skutečný otec byl Frank Marshall, americký komunistický aktivista.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.