AKTUALIZACE 2Q:2Q hod.

Dnes další zajímavé komenty od meldy 2.

2Q:2Q

dále p. Prezident 8/8/2018 tweetnul: 5 for 5
https://twitter.com/ToddWal47945939/status/1292112638327943173/photo/1

https://www.qmap.pub/read/1038

1037
Q!xowAT4Z3VQ 6 Apr 2018 – 8:16:37 AM
BUM jsou na cestě.
Slepý.
5:5
GREEN_578cDT324-45785sd4DMP
ZELENÝ_578cDT324-45785sd4DMP [co mě napadá: Zelená = start. Rovněž Bílý dům je má od čtvrtka v oknech zatažené zelené závěsy (p. Prezident je aktuálně na cestách). Ostatní asi nějaký kód]
Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

1038
>>916218 – [těžko se překládá – angličtináři, zkuste mrknout – dalo by se podle mě docela dobře napasovat na blackout médií a prezidentské vysílání]

Blokování zařízení.
Komunikaci přenáší hrad.
Klábosení.
Manipulace za účelem umlčení.
Q+ (Prezident)

Nebo také opět:
55
Twitter Marker
Anonymous 2 Nov 2017 – 7:44:21 PM
Sleduje twitter:
Přesně tohle: „My fellow Americans, the Storm is upon us…….“
Bůh žehnej.

2Q:14

pokr. Rudá vlna

Q 1357 https://www.qmap.pub/read/1357

Otázka:
Q říká, že nedojde k zatýkáním, dokud nebude vyčištěn soudní systém. To musí zahrnovat státní soudce. Máte představu, jak dlouho to bude trvat? Nyní čekáme na příští rok, aby se potvrdili ostatní Prezidentovi soudci. To jsou jen federální soudci. Nezahrnuje to státní,

Odpověď:
Co se musí stát před 11.11?
11.11 je poskytnuto jako strategický ukazatel.
Po primárkách.
RUDÁ vlna přichází?
Síla.
Spravedlnost.
Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

2Q:11

P. Prezident přesně před 2 roky 8.8.2018 tweetnul: RED WAWE (rudá/červená vlna)
https://twitter.com/ToddWal47945939/status/1292114152995975171

Výraz RED WAWE je v těchto dvou Q drops:

Q 1602 https://www.qmap.pub/read/1602

[v reakci na Anona, který se podivuje nad tweetem Donalda trumpa Jr. o tom, že demokratická strana johna kennedyho se dala na cestu socialismu aj. a je mrtvá]

Pokud budete pokračovat touto nebezpečnou cestou, vězte jen, že jsme připraveni.
Měli byste to vědět na základě dřívějších drops ohledně: Saudské Arábie / Národní Gardy / Vojenská aktiva aktivují americkou půdu.
Až se to veřejnost dozví, hra skončí.
Boj o udržení VYPNUTÝCH SVĚTEL je vše, na čem vám záleží.
NEPODAŘÍ SE VÁM TO.
AMERIČTÍ LIDÉ jsou PROBUZENÍ.
Ztratili jste KONTROLU.
UŽ ŽÁDNÉ OVCE.
Podcenili jste jejich odhodlání a jejich schopnost osvobodit se od (médii)protlačovaného příběhu.
Budeme ODTAJŇOVAT
Budeme vrhat SVĚTLO.
NENÍ KAM SE SCHOVAT.
Žádné množství peněz, vlivu nebo moci to nemůže zastavit.
Naše práva zabezpečovat a ochraňovat za každou cenu se poté ospravedlní.
Jsme připraveni.
RUDÁ VLNA.
BÍLÁ (krátká) BOUŘE.
V BOHA VEŘÍME.
Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

18:4Q

Milý carstene, také moc děkuji vám i celému týmu Tadesca a za publikování „zpráv od meldy“

K johančině článku od Generála Flynna jsem přeložila do komentářů v týdnu několik vět, kdyby se to někomu nechtělo číst celé:

„Jsme svědky tvrdého útoku nepřáteli všeho dobrého a náš prezident musí jednat – za poslední desetiletí, možná staletí – bezprecedentním způsobem.
Biblickou povahu bitvy mezi dobrem a zlem nelze přehlížet, když zkoumáme, co se děje v ulicích Ameriky.
… Jako křesťané, neměli bychom jednat? … žádný nepřítel na Zemi není silnější než sjednocená síla bohabojných a svobodu milujících lidí.“

Akce je potřeba na všech úrovních… „Rozhodněte se, jak můžete jednat se svými schopnostmi.“
… „Sleduji, jak starší lidé ztrácí spojením se vším dobrým, co v životě měli, … jednoduše proto, že nemůžou jít do kostela – něco, co dělali desítky let.“
Nenechme se zastrašit ani se neobávejme těch, kteří volají, že jsme v menšině. Nejsme. Dobro je vždy silnější a zvítězí nad zlem.

 

17:QQ

Zhruba 150 speciálně vycvičených členů minnesotské národní gardy bude po nedělním ceremoniálu a následném dodatečném výcviku ve Fort Bliss v Texasu, nasazeno na zajištění ochrany námořní základny v zálivu Guantánamo.
https://amp.kstp.com/articles/150-members-of-minnesota-national-guard-to-deploy-to-guantanamo-bay-5820302.html?__twitter_impression=true

Článek z roku 2018 o výcviku americké armády pro boj v podzemí (asi jste ho tady už měli).
https://www.military.com/daily-news/2018/06/24/army-spending-half-billion-train-troops-fight-underground.html

a ještě  johanka 555 má taky co říci

Zdravím a přeposílám výzvu generála flynna nejenom k američanům, ale k lidem celého světa (Probuď se k pravdě). Pro neangličtináře – vpravo nahoře lze nastavit překlad do češtiny, je to celkem dobře srozumitelné.
Díky celému týmu tadesco za úžasnou práci, za sdílení informací a důležitá poselství, za nesmírnou trpělivost při neustálém opakovaném objasňování už objasněného a carstenovi díky za bezvadné komenty.

https://jonsnewplace.wordpress.com/2020/08/07/gen-flynn-issues-emergency-warning-communists-are-attempting-to-overthrow-the-united-states/

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

14:12

Ano, jak napsal john na úplně nahoře titulní straně svého časopisu George, který se věnuje tomu, jak bude vypadat budoucnost v roce 2020:

GOOD NEWS:
LIVE FOREVER!
LOVE YOUR JOB!

DOBRÉ ZPRÁVY:
ŽIJTE NAVĚKY!
MILUJTE SVOJI PRÁCI!

https://www.snopes.com/fact-check/bill-gates-george-story-quote/

(měla jsem lepší odkaz s titulní stranou, ale tenhle článek je taky zajímavý – o tom, jak Bill Gates v rozhovoru s JFK Jr. v roce 1997 předpověděl, že při nejhorším scénáři se přelidněná planeta bude potýkat s virem napadajícím plíce)

 

12:14

Jedna perlička ke konci (cca 1:19:00) týkající se NOŠENÍ ROUŠEK:

Jakýsi novinář zaútočil s tím, že p. Prezident tvrdí, že epidemie mizí, ale v New Jersey mají tento týden 6 tisíc úmrtí a v místnosti je asi tucet lidí, kteří nedodržují nařízení New Jersey (tj. jsou bez roušek). Ozvalo se nesouhlasné bučení a pan Prezident reagoval úžasně:
“Ne, nemusí. Je to politická aktivita. V tom se mýlíte, protože je to politická aktivita. Existují výjimky. A je to také mírový protest.“ (smích a bouřlivý potlesk) „Připadá mi, že většina roušky má. V zákoně máte výjimku na politický protest a mírovou aktivitu, ne? Ano, zákon říká přesně politické aktivita nebo mírový protest. A můžete to nazývat politická aktivita, ale já to nazývám mírový protest, protože věděli, že přijdete a ví, že zprávy jsou falešné. … Kdyby tisk v naší zemi byl poctivý, kdyby nebyl tak zkorumpovaný, byli bychom teď o obrovský kus dál. Ale vedeme si opravdu skvěle. Moc děkuji.“
Následoval obrovský potlesk a mimochodem to se nedá srovnat s kyselými obličeji na tiskovkách Bílé domě.
https://www.youtube.com/watch?v=9dMQ9RAFPOU

 

12:12

V noci jsem pospávala u tiskovky pana Prezidenta z Bedminsteru v New Jersey. Mluvil mimo jiné o tom, že pandemie mizí, až zmizí. Dále vyzýval k tomu, aby ti, kdož zvítězili nad covidem, darovali krev. Hovořil o rychlotestech, které používají v USA, jejichž výsledky jsou známé do 5-15 minut. Tento týden mluvil o tom, že tyto testy už pokrývají zhruba 50% všech testů a chtějí, aby se postupně rozšířily všude, aby se zamezilo dlouhému čekání na výsledky, převážení materiálu do laboratoří, atd. V nejbližších dnech vydá nějaké zásadní nařízení týkající se zdravotního pojištění. Mluvil také o tom, jak si udělal mnoho nepřátel u Big Farmy a překupníků s léky tím, že nařídil, že léky se musí nakupovat za nejnižší cenu, jaká je na světovém trhu. Překupníci, které vlastně nikdo pořádně nezná, si nasazováním obrovských marží na léky vydělali neuvěřitelné peníze.

https://www.youtube.com/watch?v=9dMQ9RAFPOU

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

11:28

Úplně čerstvý článek – rozhovor s Epsteinovým spolupachatelem Stevenem Hoffenbergem o tom, jak Jeffrey k milionům přišel – pro začátek skrze praní špinavých peněz** pro teroristy a obchodování se zbraněmi pro zahraniční frakce/vlády.

Nejmenovaný komplic umožnil Epsteinovi fungovat po celá desetiletí s licencí na krádeže, obchod s mladými dívkami, prodej nelegálních zbraní a vydírání bohatých a slavných – Fedů(členů federání vlády?). DOJ (ministerstvo spravedlnosti) dokonce umožnilo Epsteinovi vybruslit z vězení, aby mohl pokračovat ve svých aktivitách, zatímco Hoffenberg strávil ve federálním vězení dlouhá léta.
https://truepundit.com/exclusive-u-s-state-justice-dept-officials-licensed-epsteins-laundering-of-billions-for-middle-east-terrorists-heres-why/

**ne náhodou stál pan Prezident ve čtvrtek ve Whirlpoolu před krabicemi od praček!

 

23:21

taky všem děkuji!!! terezka vybrala krásnou fotku. Kdyby mě nějaká fotka napadla, tak pošlu, ale tahle se mi líbí.

tome, díky a moc ráda Vás poznám. Vaše články byly nejlepším čtením už před 20 lety! V roce 2014 jsem si dala trochu oraz a zabývala od té doby se jinými věcmi ve skládačce, takže jsem ani nepostřehla, že jste si udělal vlastní stránky. Až letos. Takže mám co dohánět!

23:2Q

 

taky všem děkuji!!! terezka vybrala krásnou fotku. Kdyby mě nějaká fotka napadla, tak pošlu, ale tahle se mi líbí.

tome, díky a moc ráda Vás poznám. Vaše články byly nejlepším čtením už před 20 lety! V roce 2014 jsem si dala trochu oraz a zabývala od té doby se jinými věcmi ve skládačce, takže jsem ani nepostřehla, že jste si udělal vlastní stránky. Až letos. Takže mám co dohánět!

23:Q7

 

broni, děkuji. Mám už nějakou dobu stejný pocit. Úžasná doba! Mrzí mě trochu jen, že většina lidí si jí tolik neužívá. Ale s tím nic moc nenaděláme. Každý si vybral jinou zkušenost. My je můžeme lehce postrčit a jestli se chytí, je na nich.
WWG1WGA!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

22:58

 

O tom, že JFK Jr. bude Vice-prezident (ne Pence), kolují zvěsti už dlouho. Utsava píše, že na ní útočí jiní jasnovidci, že není pravda, že JFK Jr. žije. Není úplně jasné, jestli si Utsava myslí, že JFK Jr. bude odhalený dřív, než se ukážou všechna zvěrstva, co páchali Obama, Killary a další, nebo až potom. Někdo v komentářích se jí na to ptá, ale nezareagovala.
https://twitter.com/Utsava4/status/1291586859693416448

Osobně si to myslím taky, že bude odhalený napřed (nebo dostaneme jiné dobré zprávy), aby lidé měli něco krásného, čeho by se mohli držet, až si budou muset vyslechnout všechny ty hrůzy. P. Prezident má mít v rukávu take známého zpěváka (velice pravděpodobně michael jackson) a podle všech ukazatelů i princeznu dianu.
Dále někteří věří, že stejně byla uklizena i Joan Rivers, která propálila před kamerou, že Michelle Obama je muž. Několik týdnů na to údajně zemřela na komplikace při endoskopii hlasivek (na předávkování anestetikem propofol).

Také se říká, že prezidentem by mohl být rovnou john, že donald trump už svoji práci (téměř) odvedl a zaslouží si relax. I když john taky rozhodně nezahálí.

22:32

Na Q Clock (hodinách) je dnešní den v přímce s Q 44:
https://twitter.com/ToddWal47945939/status/1291574034358923264
https://twitter.com/ToddWal47945939/status/1291580004296347650/photo/1

Sledujte Prezidentův (POTUS) Twitter https://www.qmap.pub/read/44
Než Prezident v pátek odjede/odletí, pošle přes Twitter velice důležitou zprávu.
Q

Na něj navazuje Q 55 (viz včerejší povídání p. Prezidenta o vodě)

Ukazatel na Twitteru https://www.qmap.pub/read/55
Sledujte Twitter:
Přesně tohle: „My fellow Americans, the Storm is upon us…….“
Bůh žehnej.
Q

Je toho víc, zkusím projít relevantní Q drops

21:18

[wp_ad_camp_2]

 

BLACKOUT NUTNÝ:

p. Prezident trump: “Zhasněte ta světla!!!!!” )))))
https://www.youtube.com/watch?time_continue=51&v=pTcSvnN3ZrE&feature=emb_logo

Tohle museli natáčet s naprosto jasným záměrem! ))))

21:Q6

P. Prezident trump:
“…ale my vyhrajeme. Vyhrajeme ve velkém stylu. Q, jen sleduj(te). My máme karty. Oni ne.”
https://twitter.com/Time4U2Know/status/1291786171937415179

P. Prezident rovněž v úterý upozornil na krásné [Kjů], když generál Charles Q Brown Jr. oficiálně nastupoval do funkce hlavního velitele vzdušných sil. (3 vteřiny po začátku):
P. Prezident: „… Charles Q – to se mi líbí – Q Brown Jr. …“
https://twitter.com/Thorlock1248/status/1290802654856323074

 

Pro meldu 2 zpracoval carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.