Hezký den, přináším zajímavý moment z pondělní tiskové konference, kde odvážná novinářka zmínila kauzu OBAMAGATE: (snad to teď popíšu správně) Obamova administrativa za účelem zabránění zvolení a později sesazení již úřadujícícho Prezidenta donalda trumpa z funkce, obvinila jeho kampaň z toho, že je podporovaná ruskou vládou. Jejich hlavním „podkladem“ byla tzv. Steelova složka, která obsahovala doslova drby nejmenovaného ruského analytika žijícího v USA. Sám analytik Steela při setkání upozornil, že jsou to nejspíše fámy. FBI si to následně prošetřila a potvrdila. Sepsala o tom dokonce dlouhou zprávu. Nicméně Obama a spol. včetně jím ovládaných tajných služeb, je neváhali používat jako argument proti Prezidentu trumpovi a jeho administrativě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To zahrnovalo i nezákonného sledování Generála flynna. flynn prvních 22 dní sloužil jako národní bezpečnostní poradce trumpovy administrativy, než byl dotlačen k rezignaci a začal být stíhán za „záměrné lhaní“ zkorumpované FBI. Mainstream těmito drby dodnes argumentuje, ačkoli bylo dávno prokázáno, že bylo všechno smyšlené. Některé výsledky probíhajícího vyšetřování celé kauzy byly zveřejněny před několika týdny. A jak víme, tento Husseinův zločin je jen špičkou celého mega ledovce.

Tato část tiskovky ještě jednou zde:

 

celá tiskovka: https://www.youtube.com/watch?v=HBMwA9xpz8Y

Reportérka: „Chtěla bych se zeptat na váš názor. Joe Biden by měl údajně oznámit jméno svého kandidujícího vicepremiéra . Očekáváme to teď každým dnem. Očekáváme, že to bude žena. Mnoho vašich podporovatelů cítí, že důvodem že Obamova bývalá národní bezpečnostní poradkyně Suzan Riceová je na špičce Bidenova seznamu, je ten, že by mohla ututlat mnoho špionážních zločinů v kauze Obamagate, které se staly během vaší kampaně. [v tuto chvíli se na ní nevěřícně otáčí fotograf před ní a pak ještě jednou] Jaký je Váš názor? Jaký z toho máte pocit?“

P. Prezident: „Obamova kampaň „špehovala“ naši kampaň a byli přistiženi. Uvidíme, co se jim stane. Byli přistiženi při činu. Je to pravděpodobně velezrada. Je to hrozná věc, co udělali. Pravděpodobně se to nikdy předtím nestalo, alespoň nikdo nebyl při něčem takovém přistižen. Používali tajné služby naší země, aby špehovaly moji kampaň a byli přistiženi. Je do toho zapleteno mnoho lidí. Nechci říkat, jak moc ona je zapletená, upřímně, jestli si ji vybere, je to v pořádku. Ale je to potenciální přítěž. Prezident Obama o tom věděl, Joe Biden o tom věděl. Comey (bývalý ředitel FBI – djt se pousměje) o tom věděl, Brennan, Clapper… celá skupina, všichni o tom věděli. Lisa Page, její milenec Strzok, ti všichni o to věděli.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A my to máme zdokumentováno, máme to v smskách. Máme to ve všech možných formách. Věděli o tom. Byla to hrozná věc. Nikdy se to nemělo stát a už nikdy by nemělo být dovoleno, aby se to stalo dalšímu prezidentovi. Byla to zinscenovaná situace, jakou jsme nikdy neviděli. Myslím, že je to politický zločin století. A byli přistiženi. Takže uvidíme, co se jim všem stane. Moc děkuji, děkuji.“


Reaguji na skvělý potřeh od jury. P. Prezident putin včera oznámil, že ve druhé fázi testování vakcínu otestovalo 38 dobrovolníků (jestli si dobře pamatuji, tak v první fázi ji otestovalo celých 43 dobrovolníků a třetí fáze už nebude, pojede se naostro) a jeho dcera, která měla být jednou z oněch 38 dobrovolníků, měla na druhý den teplotu 38oC.

Jak píše jura:
teplota 38’C, 38 dobrovolnikov
11:11

před pěti hodinami vk46 tweet: 1111

 


Mimochodem, Joe Biden oznámil, že jeho kandidátkou na vícepremiérku bude kalifornská guvernérka Kamala Harris, resp. její strašidelný klon, jak bylo pěkně vidět před několika týdny v jejím televizním rozhovoru.

p. Prezident trump hned přidal na svůj twitter video o Kamale:

 

Pro tadesco vybrala a přeložila melda 2

Děkujeme

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.