Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat
  Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat

  Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat

 • Lidské srdce vysílá měřitelné fotony: Jak se prostřednictvím meditace stát silným zářičem
  Lidské srdce vysílá měřitelné fotony: Jak se prostřednictvím meditace stát silným zářičem

  Lidské srdce vysílá měřitelné fotony: Jak se prostřednictvím meditace stát silným zářičem

 • Čím více to necháte plavat, tím více dostanete
  Čím více to necháte plavat, tím více dostanete

  Čím více to necháte plavat, tím více dostanete

 • Jak přejít do lepší paralelní reality
  Jak přejít do lepší paralelní reality

  Jak přejít do lepší paralelní reality

Okultní nepřátelské síly jsou zaměřené na „hledající“

Okultní nepřátelské síly nás ovlivňují mnoha způsoby a více, než si dokážeme uvědomit. Zejména ovlivňují lidi, kteří se aktivně angažují v činnostech zvyšujících duchovní povědomí lidí a při hledání pravdy. Je nezbytné proto zachovávat vysokou bdělost, ať už útočí přímo na naši mysl pomocí psychických útoků, nebo připoutáváním entit k našemu vědomí, nebo pomocí sil působících prostřednictvím jiných lidí, kteří jsou používáni jako „portály“, aby nás svedli z naší cesty. Vzpomeňte si na agenta Smitha, který se mohl vtělit do libovolné postavy virtuálního světa ve filmu „Matrix“ a který se snažil zastavit Nea, aby se neprobudil a nedosáhl svých skutečných schopností. Podobně se mohou lidé, kteří spí a jsou napojení na Matrixovou velkou iluzi, stát nevědomými nástroji a loutkami Matrixu a tak být zneužiti při zotročovaní ostatních. Takto se tyto síly snaží zabránit tomu, aby nikdo nevybočil z řady.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tito skrytí upíři vyhledávají kromě slabých a bezbranných lidí také jedince, kteří jsou na pokraji kvantového, evolučního skoku vědomí. Tito lidé jsou v energeticky citlivém a „nabitém“ stavu a jejich otevřenost a zranitelnost lákají a „volají“ upírské entity, aby se přiživili na světle plynoucího z jejich rozšiřujícího se vědomí. Přestože existence těchto „upírů“ je spojena s Temnotou a nepřítomností světla, mohou být považováni za „požírače světla“, když vysávají a konzumují světlo, jež patřilo druhým, a když ho směřují do své černé díry vrozené prázdnoty. Protože oni sami nemohou světlo generovat, potřebují ho krást. Tak využívají energii a světlo bytostí, které jsou v jejich područí. Co nejvíce neutralizují a poškozují vznikající pozitivní a zdravé prvky v lidech a jejich vyšší frekvence. Jakmile je jejich oběť zahnána do kouta a stavu „beznaděje“, drží své zajatce doslova „pod zámkem“. Paradoxně se pokoušejí v lidech zničit světlo, protože jim připomíná to, co sami v sobě zabili, ale současně se snaží o toto světlo bojovat a usilovat. Své hlavní poslání vidí v „potírání“ tvůrčích projevů lásky, protože pravá láska nejvíce ohrožuje jejich podstatu a panování teroru.

Strategií těchto dravců je odvracet od sebe naši pozornost tak, abychom měli naše vnímání nasměrované směrem ven, a tak abychom přestali hledat světlo uvnitř sebe, které tyto „upíry ničí“. Pokud se nám podaří v sobě nalézt světlo a pak ho sdílet s ostatními, tak se nás tyto upírské entity snaží prostřednictvím svých „spojení“ s nelokálním morfologickým polem zastavit tak, že ovlivňují ostatní lidi a obrací je proti nám.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tento proces nás může zničit nebo nám může sloužit k dalšímu posílení našeho záměru, prohloubit naše spojení s jasným světlem uvnitř nás a zdokonalit naši schopnost tvořivě přenášet naše realizace na ostatní a kultivovat soucit vycházející z našeho otevřeného srdce. Existují temné, velmi vědomé síly, jejichž jediným cílem je tvrdě odrazovat duchovní hledače a odklánět je z cesty, kterou si vybrali. Znamení jejich přítomnosti v nás jsou snadno pozorovatelná: naše radost je zakalená, vědomí je nejasné a vše je zahaleno v atmosféře melodramatu a temnoty. Svírání srdce a osobní úzkost také poukazuje na přítomnost nepřítele. Nutí nás k náhlým, extrémním a neodvolatelným rozhodnutím, aby nás svedli z naší cesty co nejdále. Vytvářejí naléhavou a přísnou vibraci, která vyžaduje bezprostřední reakci a pozornost. Rozkládají s pozoruhodnými dovednostmi celý systém našeho úsilí, aby dokázali, že se mýlíme a že naše úsilí je zcela k ničemu. Často se snaží v nás vytvářet pocit deprese.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Upřímný hledač bude mnohem více vystaven útokům než ostatní, neboť jeho cíl je hrozbou pro agendu okultních nepřátelských sil. Každý, kdo je na pokraji opravdového probuzení, přiláká pozornost těchto sil, protože nechtějí ztratit svůj „zdroj potravy“, a proto se nás budou pokoušet vykolejit během našeho frekvenčního posunu. Zvláště se zaměřují na posílení matrixových programů v nás, na naše slepá místa, zranění a naši identifikaci s egem.

Způsob jak se vypořádat s těmito nepříznivými vlivy je tento: ticho, vnitřní klid, zachování vnitřního odstupu, který umožní tuto bouři ustát, případně střídavá studená a teplá sprcha, pobyt v přírodě na silných energetických místech. Čím více se tyto útoky opakují, tak hluboko uvnitř nás budeme cítit, že náš „Svědek“, bdící uvnitř, je nepoškozený a neovlivněný. Padáme a znovu se zvedáme, ale už pokaždé silnější. Základní příkaz zní – nenechat se odradit!

zdroj: 9

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře