AKTUALIZACE DNES V 07:54

…..děkujeme čtenářce, která si všimla událostí směřující k odebírání pozemků lidem. Tak jak jsem před rokem a půl všechny varoval!!!! Ještě tomu nevěříte????

Bylo by dobré se podívat na níže uvedený film, kde Vám mnohé potvrzují. Všechno bude digitalizováno, tak jak jsem varoval a papírové záznamy a mapy se navždy zničí, zmiznou ze světa a lidé nebudou moci dokázat, že jim pozemek patří.

Hlavně, že se ihned po zveřejnění článků vyrojili odborníci na slovo vzatí, jako byl pan VK z Aeronetu a pan Kapal, který varoval lidi na „SVOBODNÉM VYSÍLAČI“ nechť v žádném případě nic neposílají, protože to bude údajně zneužito. Dokonce bych PRÝ mohl jejich pozemek ukrást!!!!! K smíchu!!!! Jak jistě sami už víte, můžete si od kohokoliv udělat na katastrálním úřadě v Česku či na Slovensku,  výpis z nemovitostí bez jeho souhlasu a bez toho že by dotyčný o tom věděl. Pomluvy a dehonesace probíhaly v přímém přenosu a pánové nevěděli co vlastně říkají. Lidově řečeno plácali játra a byli všem myslícím lidem k smíchu.

Téma katastrálních úřadů a pozemků bylo dokonce probíráno v německém parlamentu a tím potvrzena pravdivost této zprávy.

Pro všechny, kteří neváhali a udělali si zavčas listiny na katastrálních úřadech, mohou být klidní. Hlavně si je dobře někde schovejte a nedávejte je z ruky.

Kopie listin, které jste mi mejlíky poslali, byly zapsány do knih původního katastrálního úřadu, který sídlil u Krakova. Byl přestěhován na jižní pól z mnoha důvodů, které zde nemohu jmenovat. Je pro EU nedosažitelné a nedostupné. Nemohu zde ale rozebírat veškerá fakta, která se v rozbouřené EU odehrávají. Všechno chce čas…..

A nyní k věci.

Na Slovensku vznikla firma s velice trefným názvem, má jméno ARMAGEDON s.r.o, která se v budoucnu má „postarat“ o Vaše pozemky. Jejich razítko je také velmi trefné. Ve dvojité dualitě jsou písmena A vzhůru nohama (otočena o 180° od základny). Neznamená to nic jiného, že všechno je postaveno na hlavu, asi tak jako celá EU. Zde se můžete sami přesvědčit:

Je to naprostý výsměch do očí lidí vládní třídou a zkorumpovanými „politiky“. Bylo by dobré, kdybyste si celé video vyslechli a popřemýšleli o řečeném. Puzle se Vám pomalu začnou skládat…..

Vše se bude shromažďovat u firmy ARMAGEDON, lidé nedostanou jakákoliv potvrzení protože vše bude zaznamenáno digitálně a papíry z katastrů budou zničeny. Všechno podle plánu, tak jak jsem v minulosti tvrdil a psal.

Zde najdete články pro naprostý přehled a doplnění z minulosti:

https://tadesco.org/vzhled-noveho-webu-opet-zacneme-s-udernym-tematem-udernejsim-nez-kdysi-v-minulosti-neverite-uz-to-mate-cerne-na-bilem-a-to-oficielne-dokonce-delsi-dobu-dil-1/

https://tadesco.org/zacatek-noveho-webu-zacneme-s-udernym-tematem/

https://tadesco.org/citlive-osobni-udaje-vyda-katastr-pockani-komukoli/

https://tadesco.org/vyjadreni-k-udajnemu-hoaxu-ktery-hoaxem-neni-prejdeme-na-iii-risi-cast-3/

https://tadesco.org/zabaveni-pozemku-je-naplanovano-eu/

A tady máte důležitý film pro Vás:

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.