Plánované satanistické masové rituální oběti dětí, které se měly konat o půlnoci v den letního slunovratu (21. června) byly zrušeny poté, co se ten den papež František vyhnul zatčení. Bergoglio byl se svými bodyguardy na cestě na zasedání Světové rady církví ve švýcarské Ženevě, když mu do cesty vstoupili čtyři členové donucovacího orgánu Mezinárodního soudního dvora pro přirozené právo (International Common Law Court of Justice, ICLCJ), přečetli mu příkaz k zatčení, zadrželi ho a pokusili ho doprovodit na předem připravené zabezpečené místo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Papež František se zdál být v šoku a zcela znehybněl, když v tom vatikánský bezpečnostní personál napadl dva muže z ICLCJ a strhla se rvačka. Pracovníci ICLCJ utrpěli četná zranění. Zatímco se s nimi personál vatikánské bezpečnostní služby vypořádal, Bergoglio byl propuštěn a spěchal k čekajícímu vozu.

Ačkoli byl zatykač ICLCJ na papeže uznán Interpolem, úřady a soudními i policejními orgány Španělska, Ameriky, Ruska a Srbska, byli čtyři agenti ICLCJ ženevskou policií i přesto zatčeni. Nyní vyvstaly vážné obavy o životy těchto agentů, vzhledem k tomu, že se ženevské policii během výslechu zmínili o členech vatikánském personálu, který je surově zbili.

„Měli jsme potvrzeno, že se Bergoglio chystá zúčastnit dětských obětí a proto byla naše intervence považována za krok, který by mohl konání tohoto rituálu překazit,“ sdělil informátor o konfrontaci, která se odehrála před katolickou bazilikou Notre Dame během zasedání Světové rady církví. „Je to ta samá bazilika, z níž v roce 2014 záhadně zmizela spousta dětí a ve které byly objeveny známky rituálních obětí.“

Dne 18. července 2014 byl Bergoglio Mezinárodním soudem ICLCJ odsouzen za trestné činy proti lidskosti a spoluúčast v kriminálním spiknutí, které zahrnovalo obchodování s lidmi a zabíjení dětí. Během ročního soudního procesu svědčilo před šesti mezinárodními soudci a třiceti členy poroty přes 68 očitých svědků, že Vatikánu jsou vypláceny obrovské sumy peněz za pravidelné dodávky děti přes vatikánský pedofilní kruh uctívačům Satana po celém světe – vůdcům církví, podnikatelům, politikům a elitě po celém světě, včetně členů evropských královských rodin.
Dvě dospívající ženy před soudem dosvědčily, že je papež František znásilnil během dětských obětí, které se v letech 2009 a 2010 konaly v Holandsku a Belgii. Další svědek uvedl, že byl přítomen během setkání Bergoglia, který byl v té době argentinským biskupem, a vojenskou juntou (radou) během argentinské Špinavé války (70. léta) – František pomohl s dodávkou 30 000 dětí nezvěstných politických vězňů do vatikánského pedofilního kruhu. Mnohé z nich byli pohřbeny v katolickém masovém hrobu ve Španělsku.

 

ČTĚTE VÍCE: Vatikánský pedofilní kruh, obchod s dětmi, masové hroby a pohřešovaní novorozenci. Strašlivé praktiky satanistů v čele s papežem Františkem

 

Z dokumentů soudu ICLCJ: „Jorge Mario Bergoglio, jako odpovědný vedoucí představitel Vatican Incorporated a Římskokatolické církve, byl řádně odsouzen Mezinárodním soudním dvorem pro přirozené právo za zločiny proti lidskosti a spoluúčast na kriminálním spiknutí, které zahrnuje obchodování s dětmi a zabíjení dětí (ICLCJ, soudní spis č.: 06182014-001, ve věci lid vs. Bergoglio, Welby et al, 18. července, 2014).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zatykač byl vydán oddělením trestního soudnictví ICLCJ v Bruselu třicátý den v květnu roku 2018 C. Redvers, LL.B., úředník soudu.“

Překlad: raja, Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.