V posledním příspěvku na reddit.com a souvisejícím videu AWK, se opravdu vyjímaly, mezi jinými, dva obrázky. První ukazuje šaty, které na sobě měla ředitelka CIA, Gina Haspel, během Zprávy o stavu Unie 2019. Je zdobena bílými klobouky.

Je to už nějakou dobu, co mi došlo, že „Gina Haspel“ se cítí jako „bílý klobouk“ v CIA. Zde jsou mé komentáře k ní ze dvou předchozích příspěvků na blogu:

[z blogu, z prosince 23, 2019] „Jeden bod, který mnozí chápou, je, že mnoho „problémů“, které se objevují po celém světě, jsou vytvářeny agenturami „Deep State“ (tj. Státní mafie, nebo-li mafie státních úřadů a byrokratů), jako jsou CIA, MI6, a jiné. Když se Gina Haspel stala šéfkou CIA, cítil jsem, že je zrcadlem Pamely Landyové (z filmové série Bourne), která přišla a odhalila korupci a vedla k vyčištění temných programů CIA. Nepochybuji o tom, že se to děje právě teď.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Druhý obraz porovnává kouř z hořících dvojčat, Twin Towers v NYC, 11. září 2001 a druhý je z 15. dubna 2019, kde hoří katedrála Notre Dame. Černý kouř vs. bílý. Operace černých klobouků vs. operace bílých klobouků?

To pro mě znamená, že „bílé klobouky“ mají tyto záležitosti pokryty. Je pravděpodobné, že bude více útoků pod falešnou vlajkou a jiných událostí, ale to budou akce pocházející od zoufalého zkomírajícího „Deep State“ (tj. státní – rodové mafie, nebo-li mafie státních úřadů a byrokratů).

přeložil Pedro | zdroj: kw.com

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.