anna: Krásny ilustrativný príklad kedy zámery a skutočná činnosť cirkvy boli odhaliené. Náhoda? Jeden obrázok za tisíc slov.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Internetoví užívatelia po celom svete boli šokovaní sochou, ktorá zobrazovala kňaza držiac objekt pod jeho pásom pripomínajúci penis. Vedľa kňaza je malý chlapec, ktorý naťahuje svoje ruky k tomuto objektu.

Katolícka škola v Adelaide v Austrálií nedávno odkryla úplne novú sochu, ale mnoho ľudí vníma jej vzhľad veľmi provokatívne. Socha postavená na Blackfriars Priory škole, ktorá vyobrazuje, kňaza odovzdávajúceho objekt detskej natiahnutej ruke, ktorý vyzerá, že sa vynoril z plášťa.

 

 

Komentár pod obrázkom: Naši priatelia v Blackfriars Priory škole tento týždeň odhalili novú sochu…. ale od vtedy je zakrytá čiernou plachtou. Má sa uskutočniť schôdzka za účelom rozhodnúť o budúcnosti takéhoto doplnku… (obrázok sa dá prepnúť na ďalší).

Fotka monumentu so smiešne nešťastným dizajnom si rýchlo našla svoju cestu na sociálne médiá. Zaskočený internetoví používatelia poznamenali, že ten záhadný predmet, ktorý kňaz podáva chlapcovi sa celkom verne podobá na mužský pohlavný orgán.

 

 

Citácia z odkazu vyššie: „Čo je na tom zlého? Veď len dáva zemiak – *všimnite si ten postoj* OH“

 

 

Citácia z odkazu vyššie: „Oh, Bože! Kto schálil takýto dizajn?!“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Citácia z odkazu vyššie: „Nepanikárte! Náhrada je už na ceste.“

 

Niektorí jedinci si nedokázali pomôcť a vytvorili úpravou fotky „vylepšené“ verzie, vyobrazujúce čo asi v skutočnosti mohlo byť v kňazovej ruke.

 

 

Citácia z odkazu vyššie: „škola to nemala považovať za nezdar ale ako príležitosť k reklame…“

Citácia z odkazu vyššie: „Zašlo to priďaleko?“

Preklad: anna, Zroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.