My, svrchovaný lid Španělska, kterému vládne nelegálně vláda, jež byla tajně zřízena pomocí volebního podvodu George Sorose a jeho komunistických a globalistických spojenců a postupně omezovala a nadále omezuje naše ústavní, lidské a základní svobody a práva prostřednictvím neoprávněných a represivních politických opatření, která vyvolávají strach, uctivě žádáme legitimní vládu Spojených států amerických, což je vláda legitimně nově zvoleného prezidenta Donalda J. Trumpa, jako signatáře NATO, o následující:

Aby se americká armáda zapojila do okamžitého ukončení této ilegální vlády, včetně jejích přisluhovačů a regionálních spojenců, jejích propagátorů, národních a mezinárodních spojenců.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Aby Spojené státy poskytly prostředky pro bezpečný přechod k novému systému vlády, který bude ctít vůli svrchovaného španělského lidu uzákoněním bezpečné, přímé a aktivní participativní demokracie prostřednictvím technologie blockchain, která zaručuje právo okamžitě odvolat z funkce jakéhokoli zástupce.

Aby USA dočasně převzaly vedení nad španělskou armádou a národními a regionálními policejními silami, které jsou nyní jasně zavázány a omezeny v jednání proti uvedené nelegální vládě, aby udržovaly mír během zmíněného přechodu.

Nová vláda svrchovaného lidu Španělska se na oplátku zaváže využít svůj vliv na hispánce po celém světě a v případě potřeby zakročit jménem Spojených států, aby tak přispěla ke všeobecnému zlepšení situace v USA a ve všech hispánských zemích.

Signatáři

Pro tadesco přeložila hana | Zdroj: whitehouse.gov

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.