Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Michael Pence byl oběšen v GITMO
    Michael Pence byl oběšen v GITMO

    Michael Pence byl oběšen v GITMO

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • Asiaté očekávají do léta totální kolaps USA
    Asiaté očekávají do léta totální kolaps USA

    Asiaté očekávají do léta totální kolaps USA

  • Zakladatel Telegramu Durov může dočasně opustit Francii
    Zakladatel Telegramu Durov může dočasně opustit Francii

    Zakladatel Telegramu Durov může dočasně opustit Francii

Související zprávy

  • Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19
    Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19

    Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19

  • Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“
    Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“

    Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“

  • Bývalý viceprezident společnosti Pfizer promluvil o satanistickém kultu, který stojí za očkováním
    Bývalý viceprezident společnosti Pfizer promluvil o satanistickém kultu, který stojí za očkováním

    Bývalý viceprezident společnosti Pfizer promluvil o satanistickém kultu, který stojí za očkováním

  • Profesor Bridle vysvětluje, proč nechce krev od očkovaných
    Profesor Bridle vysvětluje, proč nechce krev od očkovaných

    Profesor Bridle vysvětluje, proč nechce krev od očkovaných

Petícia proti návrhu novely zákona č. 355/2007 o neprijímaní neočkovaných detí do predškolských zariadení

Zrejme ste už zachytili informáciu, že Ministerstvo zdravotníctva pod vedením Andrei Kalavskej sa chystá zákonom zakázať prijímanie neočkovaných detí do materských škôl.

Faktom je, že väčšina rodičov odmietajúcich očkovanie nie sú žiadni ignoranti. Ide zvyčajne o rodičov, ktorí už mali negatívnu skúsenosť s predošlým očkovaním a týmto konaním sa len snažia ochrániť svoje deti pred ďalšími nežiaducimi následkami.

Ministerstvo zdravotníctva sa však snaží uvedených rodičov potrestať. Výsledkom tak bude trest nielen pre samotných rodičov, ale dvojnásobný trest aj pre ich deti, ktorým tento zákon navyše uprie prístup k predškolskému vzdelávaniu.

 

[wp_ad_camp_2]

Ako reakcia na túto nespravodlivosť vznikla petícia, s pomocou ktorej sa dotknutí rodičia snažia prijatiu uvedeného zákona zabrániť. Ak sa podarí vyzbierať 10000 podpisov, potom sa petíciou bude musieť zaoberať vláda.

Preto vás chceme poprosiť, aby ste túto petíciu podporili. Urobiť tak môžete aj online: kliknite TU

Po podpísaní vám príde email, ktorý prosím nezabudnite potvrdiť, aby bol váš podpis platný.

Ďakujeme za Vašu podporu a to aj v mene rodičov mnohých dotknutých detí!

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

3 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Laco
Laco
26.9.2019 15:05

Myslím si, že vakcíny žiaden vírus neobsahujú. Keď vakcíny vírus obsahovali, tak bola z toho „španielska chrípka“, ktorú do Európy zavliekli zaočkovaní americkí vojaci. Ale vakcíny obsahujú hliník v takej forme, ktorá sa v prírode nenachádza a organizmus nevie, ako má na neho reagovať, preto reaguje prehnane rýchlo(alergie). Ďalej vakcíny obsahujú ortuť, formaldehyd a ďaľšie úžasné látky, ktoré si odstraňujem zo svojho tela homeopaticky. Bohužial tieto poznatky som nadobudol v neskoršon veku, teda očkovací priemysel sa na mne solídne realizoval.

Mne už sa to stalo
Mne už sa to stalo
26.9.2019 14:56

Len somár dá v tejto dobe decko do školy/školky.
A potom uvidí, čo sa mu z nej za pár rokov vráti.