Než cokoliv napíši, prosím, uklidněte se, vše běží skvěle podle plánu připravovaného již před 75 lety.

…..děkuji všem, kteří měli o mě obavy a starost. Měl jsem nádhernou „dovolenou“, i když trochu jinou, než si asi myslíte. Pracovní. Vede se mně výborně. Nebojte, něco skvělého jsem Vám i dovezl. Po návratu se nestačím divit, co vše se odehrálo a pomalu se vracím do kruté reality. Svět se i pro mě po návratu změnil. Zjišťuji, že jsem ztratil vynikající přátele a kamarády. Navždy. Odešli do jiné dimenze. Mobil, MK ULTRA a další nepochopení situace. O tom ale někdy jindy.

Hned v úvodu bych rád poděkoval skvělým lidem, kteří si skutečně pochvalu zaslouží. A to každý den, hodinu i minutu. Jsou to skvělí redaktoři, kteří Vás datovali celé měsíce, které jsem tu nebyl. Jedná se o meldu, juru, terezku, carstena, opět i annu, překladatelky a všechny ty, kteří se Vám snažili radami pomoci. carsten mě po návratu datoval o všem. Na jedné straně šok, na druhé straně radost a k tomu smíšené pocity. Pocity jsem musel nutně ohraničit. Díky Vám všem. A nyní k tématu….

Aktualizace 21:54 hod.

Už je vše venku, tak to mohu napsat. Nejsme první a to mě těší. Určitě chápete. Vše přichází v pravý čas.

Než jsem odjížděl, a také i minulý rok, jsem Vám neustále psal: pozorujte SHOW, zahoďte mobily, používejte vlastní hlavu, zahoďte MSM a nenechejte si vymývat mozek. A hlavně toho všeho se nezúčastnit. Buďte pouze jenom POZOROVATELÉ. Kdo mě poslechl, je dnes „na koni“. Mnohé skutky, které jste vykonali, jsou nevratné a patří k době. Vše byl jen test inteligence a vrchol mediální WWIII. A nejen mediální. Jsme přímo ve středu WWIII, tak jak nám to tornádo na jihu moravy ukázalo.

Svět se nestačí divit, že do oblastí katastrofálních záplav v Německu nepouští hasiče, technickou pomoc, nákladní vozy s jídlem a s materiální pomocí. V Německu na dálnici policie zastavuje nákladní auta s pomocí. Blokuje je. Ano, všemu je jinak. Poslední možnost k totální devastaci lidstva DEEP STATE využily vojska SHAEF. Vše se jim podařilo nasměrovat do patřičných oblastí, s čím zločinci nepočítali. A to po celém světě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Právě v nejpostiženější oblasti Ahrweiler je největší bunkr vlády a řídící centrála, kam se mnozí politici a zločinci – PŘISLUHOVAČI DEEP STATE – schovali. Vzpomínáte na slova Prezidenta putina, když řekl na adresu MADAMME HITLER MERKEL, že si jí najdou i kdyby byla 30 km pod zemí? Psal jsem o tom minulý rok. Na obrázku vidíte velkou stavbu z 50. let 20. stol. z této oblasti.

Vše bylo zaplaveno. Proč je celý okres o rozloze 120 km2 zablokován a znepřístupněn?? Odpovězte si sami.

A zde se můžete podívat na záhadné konvoje záhadných vozů mířících do centra katastrofy. Jsou v nich „světelní vojáci“ a vojska SHAEF.

https://t.me/marioamenti/24982

Potvrzení najdete i zde. Jedná se o sdělení vojsk SHAEF.

A vzpomínáte si, kde vše začalo? No přece ve WASHINGTONU DC, kde se hrnula voda z kanálů. Prezident trump neustále opakoval sledujte vodu. Proč asi? Voda zahladí a schová poklady, a jiné „poklady odkryje“.

Celý film, kde je i více popsané, najdete ZDE: https://t.me/unzensiert/47501

A nakonec znovu všem opakuji: NEVĚŘTE NÁM A VŠE SI OVĚŘTE SAMI. Jen tak dojdete ke vysněnému cíli.

Omlouvám se všem, kteří mě psali vzkazy na mail. Není možné vše zpětně pročíst. carsten mnohým odpověděl, ale pouze těm, kteří žádali o radu ohledně zdraví. Děkuji mu také, poslední dobou moc nezvládal a nyní s celou rodinou je na zasloužené dovolené. Vím, že si ji zaslouží. Přiletí příští týden. Pak zase napíše jeho pozorování.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Právě mi došla zpráva, kterou by si všichni měli přečíst:

Pokus, ktory som dufal, ze bude hoax….

Opichaní vraj nesmú darovať krv !!!

A ešte toto :
Skopírovala som od jednej zdravotnej sestry:
„Počúvala som slobodný vysielač v robote v sobotu, keď sme tam boli iba ja a kolegyňa, ktorá má taký istý postoj ku korone, očkovaniu a celej situácii, ako ja (iba my dve sme neni zaočkované). Telefonovali tam ľudia, jedna pani v CZ sa pýtala, či sa to stáva aj im, že keď sa pribíži na krátku vzdialenosť k zaočkovanému človeku a má v telefóne zapnuté Bluetooth. naskočí mu : dostupné dočasné prenosné zariadenie a keď naň ťuknete, zobrazí sa kód podobný ako na súradniciach GPS – šesť párov číslic a písmen oddelených dvojbodka mi. Ja som to hneď išla vyskúšať na zaočkovaných pacientoch – priblížila som sa s telefónom so zapnutým Bluetooth a fungovalo to – kolegyňa nechcela veriť vlastným očiam! Fungovalo to len na mojom telefóne – asi mám kvalitnejší – lepšie zachytí signál.

Potom som to vyskúšala tajne aj na zaočkovanej doktorke – fungovalo to! Zapísala som si všetky kódy. Prišla som domov k mojej zaočkovanej mame, ktorá sa nemohla dočkať očkovania, ešte mňa presviedča, že čo robím ceremónie a čo som to za zdravotníka?? a fungovalo to aj na nej – zobrazil sa mi nano čip: 5C:E5:OC:C8:D8:82. Som jej to ukázala a povedala aj o pacientoch v robote – zostala, ako obarená…

Tak ľudia sú začipovaní a nie zaočkovaní ! Je to prepojené na 5G sieť a ovládané, ako hociktoré telefónne zariadenie – bioroboti! Preto sa Matovič aj Prymula na začiatku očkovania preriekli, že koľko ľudí miesto zaočkovaných – je začipovaných! A všetci sa na tom smiali! Keď som naťukala mamin nano čip na internet, otvorila sa mi stránka o nanočipoch vakcíny Pfizer…“

AŽ NA TO, ŽE TO NIE SÚ SÚRADNICE GPS, ALE MAC ADRESA ZARIADENIA PRE PRIPOJENIE K WIFI. TO ZNAMENÁ, AK JE TO PRAVDA, ŽE KAŽDÝ AKONÁHLE SA DOSTANE DO POKRYTIA SIGNÁLOM BUDE PRESNE ZAMERATEĽNÝ A IDENTIFIKOVATEĽNÝ…

Vcera som to oskusal na Bradle, je tam vysielac vzdialeny od Mohyly asi 200m vzdusnou ciarou. U nektorych navstevnikov mi to MAC adresu ukazalo. Dnes som to vyskusal na kamaratovi, co sa musel nechat opichat, ale Astrou, tam mi to nic neukazalo. Vecer som isiel na tenis, kde som vedel, ze jeden hrac je opichany mRNA vakcinou Pfizer a div sa svete, ukazalo mi to dvoch s MAC adresou. Pytam sa neopichaneho kamarata, ci nevie, ze by sa dal este niekto iny, a on mi odpoveda, ze vie o tom, ze tam su dvaja opichani !!!

Postune, priblizovanim a vzdalovanim som identifikoval toho druheho, bol som sklamany, ze to je prave on, lebo je to inteilgentny clovek. Nikomu sa nepriznal, ze je opichany a teraz len dvaja vieme, ja a ten moj neopichany kamarat, ze je opichany a on si mysli, ze to nevieme. Divna hra na kocku s mysou. Ale teraz viem, ze uz ma doma z tych dvoch nikto nenavstivi, jednoducho, nebudem pre nich doma. Aj takto sa da rozvratit priatelstvo a trebars rodiny a cely narod.

A zase jdu blejt, velebnosti !

[wp_ad_camp_2]

 

Zločinci se nezapřou!!!!! !!!!! !!!!!

Nechápu, když všechno lidem bylo řečeno dopředu, dokonce napsáno v BIBLI a na internetu!!!!!

Dávejte si pozor na falešné proroky!!!!!

Pamatujte si moc dobře, že všichni falešní proroci kteří byli jmenováni v bibli, jsou JAKÁKOLIV církev, vlády a jejich zástupci či mluvčí, veškeří poblitici, MSM, TELE-VIZE (vize pro telata), státní orgány, mluvčí koncernů a společností jednajících ve vlastním finančním zájmu!!!!!

Prosím pochopte už všichni konečně, že nás měli zájem vyvraždit!!!!! !!!!! !!!!!

Kissingerův citát z projevu před Radou WHO pro eugeniku, 25. února 2009:

„Jakmile stádo přijme povinné vakcíny, je konec hry. Přijmou cokoli – vynucené dárcovství krve nebo orgánů – „pro vyšší dobro“. Můžeme geneticky modifikovat děti a sterilizovat je – „pro vyšší dobro“.

Ovládněte mysl ovcí a ovládnete stádo. Výrobci vakcín mohou vydělat miliardy a mnozí z vás v této místnosti jsou investoři. Je to skvělá situace, která je výhodná pro všechny. Proředíme stádo a stádo nám zaplatí za to, že ho vyhubíme.

Kontroloři faktů toto tvrzení vyvrátili, takže bezpochyby víme, že je pravdivé!

Prosím, šiřte všude, kde můžete ještě pomoci lidem. Očkovaným posílat tato data je ztrátou času. Mají už jiné myšlení!!!!!

Sledujte vodu. K prvnímu článku

Máme potvrzeno od dvou nezávislých zdrojů následující fakta.

Záplavy, které byly na některých místech způsobeny, nebyly přírodního původu a ani nebyly způsobeny dešťem. To byl jen krycí manévr s perfektním načasováním. Záplavy způsobila voda, která začala velkou rychlostí a silou unikat z podzemních tunelů a větracích šachet napovrch. Tolik vody nebylo možné ani deštěm za krátkou dobu nakumulovat do řeky. Voda pro zaplavení tunelů byla použita ze švýcarských jezer a vodních rezervoárů, a to i z Německa.

Jsou očití svědci, kteří potvrdili, jak se voda hrne z podzemí na povrch. Také pozorovali vodu, která tryskala z kanalizace. Celá záležitost je tedy pro mnohé vysvětlena.

Proto nesmí k postiženým místům zatím hasiči a technická pomocná vozidla. Zjistilo by se, že příčina katastrofy je zcela jiná. Reakce vlády a pomoci pro obyvatelstvo byla a je skoro nulová. Pomocníci, kteří přijeli na místo předčasně, jsou dnes v karanténě a po 14 dnech budou muset odejet.

Nacházíme se v poslední horké fázi….

***** ****

Generál michael flynn zveřejnil na Telegramu 14.07.21 následující prohlášení:

„Budoucnost je mnohem zářivější, než si lidé dokážou představit. Nic z toho, čím procházíme, není normální a důvodem je toto: Jsme na pokraji nové éry. Proto zažíváte tolik výzev, proto jste byli podrobeni zkouškám a tréninku. Deep state cabal měl před touto generací téměř nezpochybnitelnou moc. To vše se mění a my se zpět do minulosti nevrátíme. Mějte to na paměti, kdykoli budete svádět boj. Tyto porodní bolesti nejsou zbytečné.“

Napsal a vložil tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.