Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 04.11.2019

Bitva o osvobození planety Země nabírá obrátky, protože loutky z řad politiků chazarské mafie jsou systematicky pronásledovány, zabíjeny nebo zatčeny, říkají zdroje Pentagonu a MI6. Současně, cabal zahájil jednání o kapitulaci, podle zdrojů Společnosti bílého draka a Aliance Země.

[wp_ad_camp_2]

Jasným znamením, které vidíme, je neobvyklá situace, protože Izrael uzavřel své ambasády po celém světě, údajně kvůli pracovním sporům. Tato odstávka je široce interpretována jako jaderné vydírání, protože je známo, že izraelské ambasády skrývají jaderné zbraně. Zdroje Pentagonu však tvrdí, že Izrael byl nucen zavřít všechny své ambasády „protože mohou uchovávat jaderné zbraně, zbraně hromadného ničení a teroristické buňky.“

Lídři Hnutí Odporu říkají, že velká část probíhající občanské války na Západě se odehrává v podzemních bunkrech, a ukazáli tuto mapu amerických podzemních zařízení:

 

Říká se, že nejzávažnější boje jsou soustředěny kolem podzemních cabal zařízení v Kalifornii, kde jsou umístěny pevnosti jako Google, PayPal a Facebook. Zdroje zmínily také podzemní bunkry ve Švýcarsku, Řecku a Izraeli, které jsou stále plně pod cabal kontrolou.

Mezitím jsou odstraňováni druhořadí agenti, jako je bývalý prezident USA Barack Obama, šéfka americké Sněmovny Nancy Pelosiová a izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Vzhledem k tomu, že ti prvořadí jako George Bush Sr., papež zvaný Maledict (Benedikt XVI.), George Soros, David Rockefeller a další, jsou odejiti (mrtví), skuteční loutkovodiči se stále více schovávají za počítačovou grafiku a dvojníky či „klony,“ sdělily zdroje CIA.

[wp_ad_camp_2]

Například videa s Pelosiovou a Obamou z minulého týdne mají vytvořit dojem, že jsou stále naživu, ale naše zdroje na povrchu říkají, že ani jeden z nich nebyl v posledních týdnech na veřejnosti vidět. S devadesáti procentní jistotou bychom řekli, že tato videa byla vytvořena pomocí počítačové grafiky. (Pravděpodobně i rozhovor se Sorosem, uveřejněný na iDnes, byl jen s klonem, pozn. př.)

Zdroje Mossadu říkají, že „skutečný Bibi Netanjahu“ je v hluboké podzemní základně v Izraeli a ten, kterého vidíme veřejně je dvojník nebo klon. Důstojník Mossadu Jeffrey Epstein a falešný vůdce tzv. islámského státu al-Baghdádí alias Šimon Elliot se nachází ve stejném bunkru, říká zdroj.

Nevyhlášená občanská válka v USA měla minulý týden zásadní obrat po zjištění zapojení MMF do kampaně na odstranění Trumpa. „Obrovská půjčka MMF Ukrajině“ schválená tehdejší šéfkou MMF Christine Lagardeovou „generovala velké množství peněz, které bylo poté vypráno do kapes mnoha zastánců prezidenta,“ tvrdí zdroje MI6. Je zbytečné říkat, že úplatky od zahraničních subjektů za vyhození úřadujícího prezidenta jsou zradou, a proto je tolik politiků pozatýkáno a odsouzeno k smrti. To je také důvod, proč zprávy korporátních propagandistických médií hlásají o „jednáních o impeachmentu na Ukrajině“, že se dějí „pod zemí.“

[wp_ad_camp_2]

Protiútok se nyní plánuje proti právníkovi Trumpa Rudi Giulianimu, tvrdí zdroje kanadské tajné zpravodajské služby (CSIS). „Giuliani brzy půjde do vězení.“ Tím se otevře velký příběh o 11. září, který byl operací amerických tajných služeb (inside job), protože Giuliani byl starostou New York City, když se to stalo. Je hodně zapojený a stále drží eso v rukávu, abych tak řekl. To mu zatím umožnilo přežít. Dostane se do vězení, bude mít dopravní nehodu nebo se oběsí v cele?“ Uvažuje zdroj.

Chazarská mafie učinila minulý týden dva obrovské kroky, aby si udržela kontrolu nad finančním systémem – jeden v Saúdské Arábii a jeden v Indonésii.

Kroky v Saúdské Arábii se soustředily kolem nedávné akce „Davos v poušti“ a oznámení IPO (první upsání akcií na burze k veřejné nabídce) saúdské společnosti Aramco, největší světové ropné společnosti na světě.

„Saúdský Davos byl pěkně falešný (zmetkový), protože technologické firmy, média a úředníci EU ho bojkotovali dokonce rok po vraždě novináře Washington Post Jamala Kašůgiho,“ tvrdí zdroje Pentagonu. Indický prezident Narendra Modi, brazilský prezident Jair Bolsonaro, pákistánský premiér Imran Khan a jordánský král Abdullah tam byli „jen, aby získali saúdské peníze“, říkají. „Wall Street tam byl jen kvůli IPO společnosti Aramco,“ dodaly. Zdroje poznamenaly, že toto IPO nedokázalo získat investory z Norska, Ruska, Číny, Indie, Brazílie, Japonska, Koreje, Kanady, Francie, Německa, Velké Británie, ani od Warrena Bufeta a Goldman Sachs.

[wp_ad_camp_2]

Jediným důvodem, proč Trump poslal Jareda Kushnera a ministra financí Stephena Mnuchina, bylo „vykompenzovat návštěvy vůdců z Ruska, Indie a Brazílie a nepřítomnost vůdců EU,“ tvrdí zdroje Pentagonu. „Aramco je fakticky zakázáno na burzách v New Yorku, Londýně, Hongkongu a Tokiu, protože neumožní nezávislý audit svých rezerv, které se vyčerpávají,“ dodaly zdroje.

Další zprávou o Blízkém východě, kterou uvádí naše zdroje z Pentagonu, je, že Trump zadržuje pomoc ve výši 105 milionů dolarů libanonské armádě, a to může přivést Libanon blíže k Rusku a Íránu.

Íránští a syrští vůdci veřejně chválí Trumpa za to, že přinejmenším upřímně přiznává, že americké jednotky jsou tam, aby získaly ropu, a ne bojovaly proti terorismu. Írán nyní vyvíjí velkou mírovou iniciativu v boji proti sionistické strategii nekonečné války.

Co se týče Indonésie, vidíme masivní cabal kampaň za zabavení zlata tohoto národa. Agenti švýcarských a francouzských Rothschildů, kteří selhali s falešným Neilem Keenanem, zatlačili na prezidenta Jokowiho a přinutili ho, aby „jmenoval svého největšího rivala z posledních dvou prezidentských voleb, Prabowo Subianta, jeho ministrem obrany,“ tvrdí zdroje CIA v Indonésii.

Ostatní ministři ve své vládě nejsou šťastní a ani mnozí z jeho stoupenců, tvrdí zdroje. „Hovořil jsem s mým kontaktem v Jakartě, který je z BIN (zpravodajské oddělení v Indonésii), a bylo mi řečeno, že velké množství peněz přesahující 1 miliardu USD bylo předáno do rukou Prabowova,“ říká jeden zdroj.

Abychom přilili olej do ohně: „Mezi 38 ministry Jokowiho byl vybrán bývalý generální ředitel Světové banky Sri Mulyani Indrawati, aby sloužil v dalším funkčním období jako ministr financí…“ Světová banka je samozřejmě pod kontrolou zejména Rockefellerů.

[wp_ad_camp_2]

I když se jim podaří ukrást zlato Indonésie, porážce neuniknou, protože nekontrolují světové vojenské a zpravodajské služby.

V každém případě, jak je uvedeno výše, cabal vyjednává na velmi vysoké úrovni za mírový přesub světové moci do rukou Asiatů a do západem vedených světových aliančních sil, uvedly zdroje blízké vyjednáváním.

Číňané měli minulý týden velké setkání, kde znovu potvrdili, že jejich meritokratický systém vládnutí je účinnější než oligarchie a falešná demokracie Západu. V komuniké vydaném po jejich setkání Číňané uvedli, že „se budou aktivně podílet na globální správě věcí veřejných a budou nadále přispívat k budování společenství se společnou budoucností pro lidstvo.“ Dodali, že taková spolupráce je založena na „ jednotě nezávislosti a samostatnosti.“

Vyjednávač vládnoucí západní elity z jeho strany řekl: „Globální vládnoucí třída nemá námitky vůči lidem, pokud se ukáže, že jsou schopni porozumět a přijmout výzvy spojené s provozováním planety.“

Velká debata na Západě probíhá o tom, kolik finanční kontroly má zůstat v rukou vládnoucí třídy, uvedl zdroj. „Nový finanční systém byl navržen se zadními vrátky pro bezpečnostní služby,“ připustil. „Musíme přijít na to, zda veřejnost přijme nadměrný masový dohled nad jejich finančními životy,“ poznamenal. „Říkám, že když neděláš nic špatného, nemusíš se ničeho bát.“ Musí se rozhodnout, zda chtějí masovou kriminalitu nebo žádnou kriminalitu,“ řekl. „Po hlubokém ponoření do problematiky financování terorismu by každý, kdo by věděl to co vím já, přijal tyto zadní vrátky,“ vysvětlil dále zdroj.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj rovněž uvedl, že panuje shoda v tom, že by měla být zřízena meritokratická agentura pro plánování budoucnosti s obrovským rozpočtem, aby se mohl začít západní projekt, který by byl ekvivalentem čínské iniciativy novodobé hedvábné stezky (Belt and Road Initiative) s několka biliony dolarů.

Dalším posunem je to, že se otevírají nová vyjednávání mezi západním vojensko-průmyslovým komplexem a Číňany, kde se diskutuje o uvolnění a zveřejnění tajných informací o UFO, fúzí a dalších technologií do celého světa, sdělily zdroje Společnosti Bílého draka. Rozhovory pravděpodobně začnou koncem listopadu po návštěvě papeže Františka a nejvyššího amerického generála Marka Milleyho v Japonsku. Milley má být v Japonsku v polovině listopadu, zatímco papež František ho má navštívit 23. – 26. listopadu.

Druhou věcí, o které se bude diskutovat, je odstranění zločinného a zradného režimu otroka, japonského premiéra, Shinzo Abeho. Abe se pokouší vyvinout zařízení pro bakteriologický boj a je zapojen do boje proti japonským zločineckým gangům v souvislosti s olympijskými hrami v Tokiu v roce 2020. Odstranění Abeho a jeho příznivců je nezbytnou podmínkou pro opětovné sjednocení Korejského poloostrova a mír ve východní Asii.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.