AKTUALIZACE VE SPODNÍ ČÁSTI ČLÁNKU 10:23

…..myslícím lidem je dnes naprosto jasné, kam celá světová „GARNITURA“, ve které je nejvíce pedofilů a úchyláků, směřuje. Je přikázáno udělat takové zákony, kde bude pedofilie dovolena a nebude trestným činem. Ano, přesně tam vše směřuje. No někdo musí přece začít….

00:54

Obrovský skandál otřásá Německem kolem výukové metody Original Play (Prvotní hra) kvůli podezření z pedofilie v mateřských školách. Tato metoda, při které si děti „hrají“ s cizími dospělými, je praktikována i v některých mateřských školách v Česku, kde ji zaštiťuje Institut pro podporu inovativního vzdělávání.

[wp_ad_camp_2]

Při terapiích Original play dospělí, kteří za to zaplatí, děti hladí, mačkají, tisknou se k nim a nechávají je po sobě lézt. Některé polohy jsou podobné zápasu nebo judu.

Přestože jde o zprávu mimořádné důležitosti, česká média o ní neinformovala.


Reportáž s titulky ZDE

Reportáž německé veřejnoprávní televize ARD (8 minut, titulky)

tm komentuje: Dobře se dívejte na mimiku a odpověď Fredyho Donaldsona v minutě 7:27 – 7:41. Nejen že lže, ale neumí to ani skrývat. Mimika v obličeji a nervozita ukázaná jeho prsty (třením) přísluší psychicky narušeným jedincům.

Dále mimika rtů při nuceném úsměvu v minutě 07:14 je velice divná a nepřirozená lidské bytosti. Všimněte si prosím pohybu dolního chrupu a také rtů. Naprostá NESYNCHRONIZACE. Zkuste to napodobit, nepovede se Vám to.

[wp_ad_camp_2]

Další jeho projev a výrazy v obličeji (po dotazu moderátora) jsou jasným znakem velmi narušeného jedince…..

Není ale vyloučeno, že se vlastně ani o člověka nejedná, dle jeho výrazů v obličeji, a jeho posuňků…..

Reportáž v originále na programu das Erste (ARD) ZDE

Leták, propagující workshopy Original Play v Brně. Během terapií si děti „hrají“ často s cizími dospělými, kteří za to zaplatí, mnohdy přes internet. Rodiče podali několik trestních oznámení. Reportáž přinesla německá veřejnoprávní televize ARD a rakouská ORF. Informaci o hře Original Play přinesl mimo jiné i nejčtenější deník Der Bild a další média.

Autorem metody je pan Fred Donaldson (76), který byl v České republice již pětkrát. Na svých přednáškách zdůrazňuje, že je hra určena nejen rodičům, pedagogům, terapeutům, ale také managerům a obchodníkům. Podle německých médií se představuje jako bývalý profesor, kterým nikdy nebyl.

[wp_ad_camp_2]

“Nikdo se mě neptal, jaká je moje motivace jít do třídy mezi děti a hrát s nimi Original Play. Mohl jsem být pedofil. Nikoho nezajímali moje osobní údaje, nebo výpis z trestního rejstříku. Zajímali je jen peníze,” uvedl pro německý časopis Kontraste účastník workshopu, který tam byl pod falešnou identitou.

Deník Der Bild o “Original Play” ZDE

Časopis Der Spiegel o hře “Original Play” ZDE

Každý, kdo má zájem, se může zaregistrovat do některého z workshopů přes internet za 200 až 250 EUR. V Německu se Original Play provádí nejméně od roku 2014, v České republice je první záznam v roce 2017.


Fred Donaldson, který hru Original Play “vynalezl”

„Original Play je umění dávat lásku a přijímat lásku,“ říká autor metody Američan Fred Donaldson. Jeho koncept údajně snížil agresivitu ve školkách a školách v USA, Argentině, Jižní Africe a několika zemích EU, včetně České republiky. Donaldson má desítky tzv. Učňů, kteří jeho metodu šíří po světě.

Snímek z terapie Original Play

 

Rodiče v Berlíně a Hamburku hlásili policii případy týrání a dokonce znásilnění. Mnozí z nich předtím neměli ani tušení, že školka, kam chodí jejich děti, terapii Original Play praktikuje. Státní zastupitelství v Berlíně vyšetřování odložilo.

Zastánci terapie „Original Play“ tvrdí, že metoda je nyní nespravedlivě odsouzena. Žádné dítě není nuceno k fyzickému kontaktu, řekla Sonja Milleová, která již deset let „Original Play“ nabízí v Rakousku.

A podívejte se na tohle:

V minutě 6:59 – 7:02 se mu nepřirozeně křiví úsa při vykládání. Zvažte sami

tm na konec jenom dodám: Kdybych potkat takového člověka, dle jeho vzhledu a obličeje, do kterého má mnoho nesprávných rysů zakódovaných, ihned bych odešel a ani se neloučil. Z jeho bytosti je cítit a vidět jak plyne nějaká destruktivní energie, i při hře s dětmi. Jak jste mohli vidět z filmu, při údajné „HŘE“ dětem šahají do rozkroku a drží je tam. Asi tohle není normální, že ano….

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.