AKTUALIZACE VE SPODNÍ ČÁSTI ČLÁNKU 10:23

…..myslícím lidem je dnes naprosto jasné, kam celá světová „GARNITURA“, ve které je nejvíce pedofilů a úchyláků, směřuje. Je přikázáno udělat takové zákony, kde bude pedofilie dovolena a nebude trestným činem. Ano, přesně tam vše směřuje. No někdo musí přece začít….

00:54

Obrovský skandál otřásá Německem kolem výukové metody Original Play (Prvotní hra) kvůli podezření z pedofilie v mateřských školách. Tato metoda, při které si děti „hrají“ s cizími dospělými, je praktikována i v některých mateřských školách v Česku, kde ji zaštiťuje Institut pro podporu inovativního vzdělávání.

Při terapiích Original play dospělí, kteří za to zaplatí, děti hladí, mačkají, tisknou se k nim a nechávají je po sobě lézt. Některé polohy jsou podobné zápasu nebo judu.

Přestože jde o zprávu mimořádné důležitosti, česká média o ní neinformovala.


Reportáž s titulky ZDE

Reportáž německé veřejnoprávní televize ARD (8 minut, titulky)

tm komentuje: Dobře se dívejte na mimiku a odpověď Fredyho Donaldsona v minutě 7:27 – 7:41. Nejen že lže, ale neumí to ani skrývat. Mimika v obličeji a nervozita ukázaná jeho prsty (třením) přísluší psychicky narušeným jedincům.

Dále mimika rtů při nuceném úsměvu v minutě 07:14 je velice divná a nepřirozená lidské bytosti. Všimněte si prosím pohybu dolního chrupu a také rtů. Naprostá NESYNCHRONIZACE. Zkuste to napodobit, nepovede se Vám to.

Další jeho projev a výrazy v obličeji (po dotazu moderátora) jsou jasným znakem velmi narušeného jedince…..

Není ale vyloučeno, že se vlastně ani o člověka nejedná, dle jeho výrazů v obličeji, a jeho posuňků…..

Reportáž v originále na programu das Erste (ARD) ZDE

Leták, propagující workshopy Original Play v Brně. Během terapií si děti „hrají“ často s cizími dospělými, kteří za to zaplatí, mnohdy přes internet. Rodiče podali několik trestních oznámení. Reportáž přinesla německá veřejnoprávní televize ARD a rakouská ORF. Informaci o hře Original Play přinesl mimo jiné i nejčtenější deník Der Bild a další média.

Autorem metody je pan Fred Donaldson (76), který byl v České republice již pětkrát. Na svých přednáškách zdůrazňuje, že je hra určena nejen rodičům, pedagogům, terapeutům, ale také managerům a obchodníkům. Podle německých médií se představuje jako bývalý profesor, kterým nikdy nebyl.

“Nikdo se mě neptal, jaká je moje motivace jít do třídy mezi děti a hrát s nimi Original Play. Mohl jsem být pedofil. Nikoho nezajímali moje osobní údaje, nebo výpis z trestního rejstříku. Zajímali je jen peníze,” uvedl pro německý časopis Kontraste účastník workshopu, který tam byl pod falešnou identitou.

Deník Der Bild o “Original Play” ZDE

Časopis Der Spiegel o hře “Original Play” ZDE

Každý, kdo má zájem, se může zaregistrovat do některého z workshopů přes internet za 200 až 250 EUR. V Německu se Original Play provádí nejméně od roku 2014, v České republice je první záznam v roce 2017.


Fred Donaldson, který hru Original Play “vynalezl”

„Original Play je umění dávat lásku a přijímat lásku,“ říká autor metody Američan Fred Donaldson. Jeho koncept údajně snížil agresivitu ve školkách a školách v USA, Argentině, Jižní Africe a několika zemích EU, včetně České republiky. Donaldson má desítky tzv. Učňů, kteří jeho metodu šíří po světě.

Snímek z terapie Original Play

 

Rodiče v Berlíně a Hamburku hlásili policii případy týrání a dokonce znásilnění. Mnozí z nich předtím neměli ani tušení, že školka, kam chodí jejich děti, terapii Original Play praktikuje. Státní zastupitelství v Berlíně vyšetřování odložilo.

Zastánci terapie „Original Play“ tvrdí, že metoda je nyní nespravedlivě odsouzena. Žádné dítě není nuceno k fyzickému kontaktu, řekla Sonja Milleová, která již deset let „Original Play“ nabízí v Rakousku.

A podívejte se na tohle:

V minutě 6:59 – 7:02 se mu nepřirozeně křiví úsa při vykládání. Zvažte sami

tm na konec jenom dodám: Kdybych potkat takového člověka, dle jeho vzhledu a obličeje, do kterého má mnoho nesprávných rysů zakódovaných, ihned bych odešel a ani se neloučil. Z jeho bytosti je cítit a vidět jak plyne nějaká destruktivní energie, i při hře s dětmi. Jak jste mohli vidět z filmu, při údajné „HŘE“ dětem šahají do rozkroku a drží je tam. Asi tohle není normální, že ano….

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.