VIDEO ZDE

(délka 4 min)

Včera jsem mluvil s … pocházím ze státu Missouri, včera jsem u nás mluvil s několika voliči.

Se skupinou asi 30 osob. Každý z nich, každý jednotlivec mi řekl, že měl pocit, jako by byl zbaven práv, že jejich hlasy nehrají žádnou roli, že volby byly manipulované,… Jsou to normální, rozumní lidé. Nejsou to žádní pobláznění lidé.

Jsou to rozumní lidé, kteří mimochodem byli politicky činní. Vyhráli, prohráli, to vše již zažili.

Jsou to normální lidé, kteří vedou normální životy, kteří jsou pevně přesvědčeni o tom, že byli zbaveni svých práv.

4 roky jsme museli bez přestání poslouchat z mainstreamových médií, a také od některých hlasů v této budově o ruském hoaxu… to byl hoax!

Spočívalo to v tom, celý ten ruský nesmysl…, jak nyní víme, … „Steel Dossier“ se zakládal na lžích jednoho ruského špióna.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nyní po čtyřech letech, poté, co nám bylo řečeno, že poslední volby byly FAKE a trump vlastně nebyl zvolen, a ruské ovlivňování…

Po těchto čtyřech letech nyní ti stejní lidé říkají: „Prostě se posaďte a buďte zticha. Pokud máte nějaké obavy o volební integritu, jste blbci. Máte být zticha.“

Nyní vám říkám, že 74.000.000 Američanů nebude zticha, a říkat jim, že jejich pohled nehraje žádnou roli, a že ani jejich obavy nehrají žádnou roli a že mají být jen tiše, to v této zemi není receptem úspěchu.

Není to receptem jednoty, která teď tak náhle začala po letech zajímat druhou stranu, po letech, letech pokusů de-legitimovat Prezidenta donalda trumpa.

Stačí tedy říci, že nejsem zvědavý na lekce, stejně jako obyvatele Missouri a další, kteří volili Prezidenta trumpa a nyní mají nějaké obavy ohledně podvodů, integrity, dodržování zákonů, o tom že mají být v klidu, protože jinak nejsou vlastenci, když vyzdvihují tyto otázky. To je naprosto neuvěřitelné. Nechte mě mluvit o prvním bodu. Soudce Starre, rád bych začal u vás, protože vím, že jste dlouhou dobu svého života strávil jako obhájce procesů a obhajoval první bod.

Už jste někdy viděl něco takového, co jsme viděli v posledních volebních dnech, že by největší korporace v historii této země, nejmocnější korporace světa, Facebook, Twitter spolupracovaly s Demokratickou stranou, aby potlačily legitimní informace o Huntru Bidenovi?

Když nyní víme o tom, že je vyšetřován federální vládou kvůli kriminálnímu internetovému podvodu, daňovým únikům a dalším věcem. Už jste někdy něco takového za své kariéry viděl, soudce Starre, když máme tyto gigantické korporání konglomeráty, aby cenzurovaly a potlačovaly zprávy, které se jen týdny předem projeví na volbách a přitom jsou evidentně ve vztahu s hlavní politickou stranou? Už jste někdy viděl něco takového?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ne, myslím si, že žijeme v nové době a musíme se vrátit k velkému učení ústavního práva. Jak víte, senátore Hawley, soudce William Brennan, ikona Warrenova soudního dvoru, řekl, že naše demokracie spočívá v robustní a nespoutané diskuzi. A soudce Oliver Wendell Holmes řekl: „Pojďme si to vyzkoušet na tržnici nápadů. Žádný nápad nebo teorii nemůžete otestovat, ledaže byste nechali informační komunikaci vzkvétat na trhu.

Dobře řečeno, 100%ně souhlasím s tím, je neobvyklé nemoci dostat nic. Měl jsem pod přísahou Jacka Dorseyho, Marka Zuckerberga a ptal se jich: „Domluvili jste se s Demokratickou stranou?“ Jak je možné, že se jen pár minut po zveřejnění této zprávy, oba tyto obří podniky rozhodly potlačit tuto zprávu a právě tak, jak chtěla Bidenova kampaň. Oni se brání zodpovědět tyto otázky. Požádal jsem FEC (Federal Election Commission), aby zjistil, zda to není případ ilegálního ovlivňování voleb ze strany těchto korporací. Jednoduše nemohu pochopit, jak může někdo, kdo se v naší zemi zajímá o svobodu názorů, považovat za správné, že tyto mega korporace kontrolují, co mohou a nemohou lidé říkat a tím se pokoušejí zasahovat do prezidentských voleb.

Pro tadesco přeložila marki

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.