Zatímco násilné zločiny tam raketově rostou, „pokrokoví“ policisté řeší závažnější záležitosti.

Policejní síly v Británii vyšetřují „transfobické“ nálepky, které nenávistně obsahují slovníkovou definici ženy.

[wp_ad_camp_2]

Policie v Údolí Temže vyzvala svědky, aby nahlašovali, když se v centru Oxfordu začaly objevovat „Nálepky, které nejspíš vystavuje skupina diskriminátorek transsexuálů známá jako trans-exkluzivní radikální feministky (TERF) a obsahují takové strašné komentáře jako je slovníková definice: „Žena. Podstatné jméno. Dospělá ženská samice,“ anebo obzvlášť nenávistná prohlášení, „ženy nemají penisy,“ stejně jako sebevyznání „auto-gynefilie,“ hlásí Cherwell.

„Takové chování není přijatelné a my povahu takových incidentů bereme velice vážně,“ řekla policejní náčelnice Rebecca Nightingale.

Ale oxfordský přidružený profesor sociologie Michael Biggs kritizoval policii, že na takovou blbinu plýtvá zdroji, když to komentoval: „Je neuvěřitelné, pokud slovníková definice je strašlivým zločinem z nenávisti. Policie je skutečně nezodpovědná.“

[wp_ad_camp_2]

Británie v současnosti zažívá rekordní vzestup násilných zločinů. Spolu s tím však byly policejní rozpočty zkráceny a úřady varovaly, že už nebudou mít kapacity reagovat na tak podružné zločiny jako vloupání.

Ovšem, když přijde na „transfobické“ nálepky, tak je jasné, že to je ten přednostní případ.

Zdroj: 4, Překlad: 5

Zdá se, že ten Západ u-padá stále rychleji. Takže policie bude přednostně řešit úchyly namísto skutečných zločinů?

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.