Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

17/04/2017


Donald Trump nyní ukázal svou pravou tvář spícího sionistického agenta Chazarské mafie, a proto je stále více izolován a obviňován z prokazatelných válečných zločinů, potvrzují zdroje z Pentagonu, CIA a další. „Trump už je odsouzen“, popisuje situaci jeden ze zdrojů CIA.

Trump byl dotlačen svými sionistickými manipulátory v pozadí do pokusu rozpoutat 3. světovou válku, protože tito náboženští fanatici si stále myslí, že musí rozpoutat válku mezi „Gog“ a „Magog“, a zabít přitom 90% lidstva a zbytek zotročit. Za tímto účelem Trump nařídil útok na syrskou vojenskou leteckou základnu, na které byl umístěn ruský personál. Ze stejného důvodu se Trump minulý týden pokusil začít válku se Severní Koreou.

Sionisté chtěli vyhrotit situaci se Severní Koreou tak, že se měly vzájemně vyprovokovat dva ultra-samci, Kim Čong-un ze Severní Koreje a Donald Trump, a měli být vmanévrováni do situace, v níž nikdo nemůže ustoupit bez ztráty tváře. Severokorejci řekli, že mají právo testovat své rakety kdykoliv to uznají za vhodné, a zejména při příležitosti 105. výročí narození zakladatele své země, Kim Ir-sena. Trump řekl: „Pokud to uděláte, zaútočíme.“

A tak došlo k řešení, které zachovalo tvář všem zúčastněným: raketa explodovala ihned po startu. Severokorejci mohli tvrdit, že jsou pokrokoví a testovali raketu navzdory Trumpovým výhrůžkám. Sionisté mohli poukázat na to, že sabotovali test blíže nespecifikovanou tajnou zbraní. Důležité je však to, že opět selhal pokus sionistů rozpoutat 3. světovou válku, stejně tak, jako selžou všechny pokusy, které budou následovat.

Tyto provokace jsou nepochybně znakem toho, že s předsednictvím Trumpa není něco v pořádku. Ještě před několika týdny se Trump odkazoval na prezidenta Andrewa Jacksona a naznačoval, že chce znárodnit federální rezervní centrální banky. Nyní vypráví o tom, že šéfka FEDu, Janet Yellen, by mohla zůstat i na další funkční období.

[wp_ad_camp_1]

Přestal také provokovat Číňany tím, že jim vyčítal „měnové manipulace“ a nyní se vtírá do jejich přízně, a bez známky studu tvrdí přesný opak.

Tyto názorové turbulence by mohly souviset s tím, že vládě USA a.s. byl stanoven nový termín potenciálního bankrotu Korporátní vlády USA, což je v tomto případě očekávaný bankrot, Korporace Puerto Rica, dne 1. května. Navzdory různým pokusům prezentovat to jako lokální dluhový problém by to mohlo způsobit dominový efekt, který nakonec shodí také sionistickou centrálu ve Washingtonu D.C.

https://www.yahoo.com/news/puerto-rico-seen-sliding-toward-bankruptcy-deadline-nears-070022952-sector.html

Zdroje z okolí japonského císaře tvrdí, že příchod zástupce zednářské lóže P2 a Vatikánu, viceprezidenta USA, Mika Pence, jakož i příchod dlouhodobého agenta Rothschildů a ministra obchodu USA, Wilbura Rosse do Tokia měly prý za účel získání japonských finančních prostředků právě za tím účelem, aby se Korporace USA ještě chvíli dokázala udržet nad vodou.

Zdroje uvádějí, že existuje i skupina, která se nazývá „rodina Goldmann,“ která se pokouší přesvědčit císaře o tom, aby jim buď v hotovosti proplatil zfalšované dluhopisy v astronomické výši, nebo alespoň dosadil jejich loutku Ičiro Ozawu do funkce premiéra. Nic z toho se však nestane, tvrdí zdroje.

Je jisté, že Republika Spojených států Amerických bude dostávat od zbytku světa nepřetržitou podporu, nikoliv však sionisty provozovaná Korporace USA. Celá planeta je nemocná a unavená z jejího antisociálního a kriminálního chování. Příznaky toho jsou mezitím všude viditelné.

Poté, jak se Donald Trump minulý týden pokusil začít třetí světovou válku, byl donucen říct „nepůjdeme do Sýrie.“ Během setkání zemí G7 na Sicílii, které je plánováno na 26. a 27. května, mu ani nebude dovoleno setkat se s papežem, což je spolehlivým znakem jeho izolace, tvrdí zdroje z Pentagonu. Japonský premiér Šinzó Abe, který před nedávnem také nedostal audienci u papeže, se minulý týden opět projevil jako sionistický otrok, když mluvil o tom, že Severní Korea vyslala do Japonska rakety naložené Sarinem.

„Jako iniciátor chemického útoku pod falešnou vlajkou v Sýrii byl odhalen Izrael, spolu s bývalou hlavou CIA Johnem Brennanem, jakož i s Johnem McCainem a H. R. McMasterem, kteří jsou ve službách jejich saúdských a izraelských pánů“, dodávají zdroje z Pentagonu.

„Sionistický ,padouch‘ Jared Kushner by se zanedlouho mohl stát předmětem vyšetřování kontrarozvědky na základě svých vztahů k Bibimu [Benjamin Netanjahu], Rusku, George Sorosovi, Goldman Sachs, Henrymu Kissingerovi a Ruppertu Murdochovi, vysvětlují zdroje. Článek o Trumpově sionistickém zeti Kushnerovi na následujícím odkazu odhaluje jeho skutečnou agendu.

https://mainerepublicemailalert.com/2017/04/16/kushner-coup-inside-trump-white-house/

V něm se uvádí, že Kushnerova účast na vysoké škole, která má základnu v Chabadu, byla mimořádně důležitou součástí jeho životopisu, a že sekta „Chabad Lubavitch“ je extrémně radikální organizace, která šíří dogmatická proroctví (o konci času), která jsou pro židovskou rasu neuvěřitelně výhodná.“ Kushner je téměř jistě i satanistou, protože proč jinak by zaplatil trojnásobek kupní ceny za budovu s číslem domu 666?

Japonské zpravodajské služby uvádějí, že skutečným zdrojem problémů je údajně jistý satanisty ovládaný think tank s názvem CSIS (Centrum pro mezinárodní a strategické studie) na univerzitě Georgetown, a navrhují odstavit tuto instituci jak nejrychleji to bude možné, jako opatření na ukončení světového terorismu.

Nejdříve se však do hledáčku dostala Goldman Sachs, uvádějí zdroje z Pentagonu a dodávají, „Goldman prý udělala obrovskou investici [bet] a dokázala tak ohromně profitovat z vyšších cen ropy, ale pokud nedojde k invazi do Sýrie, zbankrotuje.“

Pro svůj útok na Sýrii je Trump vinen také z válečného zločinu, protože napadl suverénní národ, aniž si vyžádal souhlas kongresu nebo OSN. „Porušení [amerického] zákona War Powers Act je důvodem k tomu, aby byl zbaven úřadu“, vysvětlují zdroje z CIA.

Předstíraným důvodem pro tento ilegální chemický útok sarinem, údajně spáchaným syrskou vládou, byl mezitím odhalen jako „kompletně zinscenovaný.“ Rozhovor se syrským prezidentem Bašárem al-Assadem, který poskytl pro francouzskou zpravodajskou agenturu AFP, a který byl odvysílán v korporátních médiích jako CNN, Bloomberg, Reuters atd. A odhaluje i těm několika posledním zbylým sionistickým popíječům „Kool“ tam venku, že celý terorismus DAESH se sarinem je provozován západními mocnostmi. Rozhovor si můžete přečíst na následujícím odkazu.

Http://sana.sy/es/?p=104255

Předpokládá se, že Západ reprezentuje nikdy nekončící války, útoky pod falešnou vlajkou, rozšiřování falešných zpráv, terorismus, obchodování s drogami atd. Západ, ve kterém jsem vyrůstal, a který reprezentoval můj otec jako kanadský diplomat, se měl zasazovat za světový mír, demokracii, lidská práva, svobodný tisk, ukončení chudoby, ochranu životního prostředí a taková témata. K tomu ale opět dojde, jakmile teroristická sionistická či Chazarská bestie konečně padne.

Zdroje z Pentagonu vysvětlují, že „Velká trojka, neboli Čína, Rusko a USA spolupracují na otázkách a řešeních Severní Koreje, Sýrie, Ukrajiny a DAESH, aby se mohl zahájit restart globální měny.“

Částí těchto snah je pokračující kampaň, která má odříznout sionisty a Chazarskou mafii od přílivu peněz pocházejících z prodeje drog. Proto byljeden komplex CIA v Afghánistánu zničen jadernou hlavicí s cílem ukončit obchod s drogami.“ Stejně byly minulý týden americké vojenské jednotky poprvé od roku 1994 vyslány do Somálska, aby ukončily infiltraci východní Afriky příslušníky Daesh a Izraele, informují zdroje z Pentagonu.

Pozoruhodné je i to, že polevují snahy Chazarů udržet předstíranou studenou válku s Ruskem, a že země G7 na setkání na nejvyšší úrovni, navzdory vyvíjenému úsilí sionistů, odmítli uvalit na Rusko sankce.

Namísto toho skutečnost, že Velikonoce připadly jak pro západní, tak i ortodoxní křesťanský svět na 16. dubna, je znamením toho, že je před námi nová éra míru a blahobytu.

Klíčem k tomu je odebrání posledního a největšího zdroje moci z rukou chazarů, a to jejich kontrolu nad tiskem ničím nepodložených amerických dolarů, jenů a eur. Ten, který drží v rukou hlavní kódy [Master Codes], které umožňují tuto měnovou magii je Henry Kissinger, a proto je v současnosti nejvíce hledaným člověkem na světě. Až bude zabit nebo chycen, systém bude třeba ukončit a restartovat.

Buďte si jisti, že všichni ti padouši budou pochytáni. George Soros, John Kerry, Barack Obama, Hillary Clintonová, Bill Clinton atd.. Všichni tito zmizí ze scény.

Nyní vidíme i poprvé dlouho očekávané zatýkání úředníků americké administrativy, kteří jsou obžalováni z vlastizrady. Candace Marie Clairebourneová, pracovnice ministerstva zahraničí za Clintonové, byla obžalovaná z vlastizrady, což v jejím případě znamená, že brala úplatky od Číňanů výměnou za státní tajemství USA. Vyšetřovatelé říkají, že je to „první z mnoha případů“, který bude předán justici.

Http://yournewswire.com/clinton-employee-arrested-treason

Odstranění hniloby ze systému je sice důležité, musíme však pracovat i na opravě planety. Společnost Bílého draka vydá příští týden list jisté osobě (nebude to Kissinger), která má také ve svých rukou klíč ke spuštění konkrétního procesu na přeměnu této planety na ráj. Doufáme, že dostaneme konstruktivní odpověď.

Změnit směr, kterým se pohybuje planeta, je něco jako změnit kurz supertankeru na moři. Musí to být učiněno způsobem, který nedovolí, aby se loď převrátila. Z toho důvodu neposkytujeme žádné přesné časové údaje pro oznámení. Jsme si však jistí tím, že zvítězí ti dobří a lidstvo bude osvobozeno.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.