…..je to přesně tak jako v české demokracii. Kdo jiný je asi objednatelem, než pravděpodobně nějaký politik, kterému se stouplo na kuří oko. Ano. Sledujte sériál o údajných amerických prezidentech, kteří mají původ v Německu a Rakousku a byli nacisti. Havel, byl jedním z nich. Překvapivé????

07:54

 

Chamtivosť po majetkoch, honba za ziskami, vykorisťovanie a súkromné vlastníctvo, sa stalo motívom a cieľom dnešnej politiky súčasného kapitalistického systému na Slovensku. Počnúc politikmi, pokračujúc oligarchami, cez rôzne špekulatívne obchodné organizácie až po súkromných prevádzkovateľov, každý sa v tomto režime usiluje o čo najväčšie dosiahnutie ziskov a majetkov. Pre získanie majetkov, mnohí politici a súkromní majitelia firiem nepoznajú žiadne prekážky. Nielen že sa dejú podvody, klamstvá, tunelovanie, krádeže, lupy, ale ten štátny mechanizmus túžby po majetkoch dovádza týchto nenažrancov až k vraždám.

[wp_ad_camp_2]

V mnohých prípadoch v takmer 30 ročnej histórii novodobého Slovenska sme sa presvedčili, že toľko doposiaľ uskutočnených rôznych vrážd, nás usvedčuje o spomínaných dôvodoch prečo tieto zverstvá sa uskutočňujú. Myslíte si, že sú to posledné vražedné prípady v našej novej spoločnosti? Vôbec nepredpokladám, nakoľko po majetkoch idú ako supy po mrcinách. Áno, skutočný vinník nie je ten, alebo onen, to sú len vykonávateľmi tej zločinnosti. Konkrétni autori vrážd môžu byť stále iní, ale h l a v n ý m v i n n í k o m v r a ž d y n o v i n á r a K u c i a k a j e t o t o z l o č i n e c k é z r i a d e n i e, v ktorom sa teraz Slovensko nachádza. Len konkrétni autori môžu byť stále iní.

Zdroj (1)

Z tohoto důvodu doporučujeme sledovat Svobodný vysílač a hovory u klábosnice s panem Vítkem, kde se odhaluji giga podvody a vraždy s českými politiky, vládou, státním aparátem a bílými koňmi. kteří za tím stojí a vše tají:

Díl 6

Díl 5

Díl 4

Díl 3

Díl 2

Díl 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.