…..pak jakákoliv logika jde stranou a nastávají situace, kdy dokonce i lidé po přečtení určitých zpráv přestávají věřit sami sobě. Jsou naprosto bezradní, zmateni. Nevědí, jestli to bylo myšleno vážně nebo je to jenom HOAX, jak bývá v dnešní době v módě, nazývat některá zpravodajství a články….

00:54

 

Včera večer, jakmile tereza přeložila článek Benjamina Fulforda a následně ho četli čtenáři tadesca, asi nechápali, co způsobilo údajný prudký obrat na podpadku prezidenta Trumpa.

Je několik možností jak vyhodnotit situaci.

  1. V krátké minulosti asi několik měsíců zpět (od srpna minulého roku), bylo vypuštěno mezi lidi příliš mnoho, někdy až šokujících pravdivých dat, a proto se musel krok zmírnit. Obrazně řečeno: Museli ubrat na plynu…. Proto včerejší „zajímavý“ komentář Benjamina Fulforda, který mnoho kroků, které udělal před tím, teoreticky bere zpátky. „Spustil záchranou brzdu“ Bylo to učiněno asi proto, (možná mu to bylo nařízeno), aby nějaké možné budoucí kroky Trumpa nebyly ohroženy. Je to jedna z možností, která se právě používá při 4dimenzionální šachové hře. Takže prosím zachovejte „paniku“ Jinými slovy řečeno, byl vypuštěn FAKE NEWS. Je to jedna možnost…..
  2. Další možností a to by bylo kruté, je, že nastoupil na Trumpovo místo jeho dvojník (dnes vyrábějí klony pomalu „na počkání“), který bude poslouchat kabalisty a dělat, co mu řeknou. Proto bude nutné pozorovat televizní vystoupení Trumpa, protože klon má přece jenom jinou gestikulaci než jeho originál. Neví se přesně proč, ale je tomu tak…..
  3. Rozhodně není pravda a to je naprostý FAKE NEWS, že mají video, když údajně Trump rozbil hlavu malému dítěti, potažmo jiné videa o jeho sexuáním životě a dalši. Kdyby je měli, použili by je už před volbama. Mohou je mít nyní ale zpětně vyrobené a vykonstruované.
  4. Další možností je při nedostatečném zabezpečení jeho bytosti možnost vydírání jakýmkoliv způsobem, Ale byl by hodně hloupý, kdyby na něco podobného přistoupil. Tedy nepřipadá v úvahu a oni to vědí.
  5. Víme, že chcípající kobyla bude v posledním tažení hodně kolem sebe kopat. DEEP STATE a KABALA. Možná vsadili všechno, jen aby vyvolali WWIII. Nezbývá jim totiž nic jiného.

 

[wp_ad_camp_2]

Pro případ, že by se jim skutečně povedlo dosáhnout WWIII, ještě než by začala, byla by u konce. Tím si můžete být jisti. Původní obyvatelé z povrchu mají vnitřní zem monitorovanou a pod kontrolou. Nemají zájem aby skončila v jaderném infernu. Máme zprávy od Terezy von Dönitz, psal jsem o nich před několika roky na osudu. Při startu raket na vyvolání WWIII se uskuteční celoplanetární impulz EMP, který by veškerou elektroniku navždy vysadil z provozu. Důsledky Vám jsou asi jasné. Pro případ nějakých velkých neadekvátních změn bychom byli od Terezy von Dönitz datováni. A nejen od ní. Při posledním setkání ve švajzu mně potvrdila, že vše běží podle plánu…..

Bylo by vynikající si opět poslechnout GP, neboli KARDINÁLA JUDASE, který právě o popsaném scenáriu a této poslední možnosti hovoří v roce 2003.

Ve zkratce uvádím, konstatoval vyvolání občanské války ve Francii jako první, okamžitě se rozšíří do Německa a následně do celé EU. A to bude roznětkou pro jejich vytouženou WWIII.

Na závěr je nutné dodat. Bastardi, kteří mají doposud moc nad planetou Země se nebudou chtít vzdát své pozice a zadarmo ji nikomu nedají. Jak bylo v minulosti uvedeno, bude to stát ještě mnoho lidských životů…..

Proto prosím Vážené čtenáře tadesca, zachovat klid, vše jde tím správným směrem a určitě dojdeme k tomu správnému cíli. Len vydržať.

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.