Je to jen shoda náhod, nebo globalizátoři skutečně plánují obnovu na 10. října? Zde je přesvědčivý argument, že tento „globální reset“ přijde za méně než 20 dní.

Toto je aktualizace mého příspěvku z 12. srpna publikovaného na webu Silverdoctors.com s názvem Pozor na 15. srpen, kde jsem uvedl, že lednové číslo z roku 1988 magazínu The Economist, vlastněného Rothschildy, nám s třicetiletým předstihem předložilo oznámení o plánované obnově měny. Učinili tak zcela jasně v ilustraci obálky, kde je vyobrazen fénix svobodných zednářů vstávající z hořících bankovek se zlatou mincí pověšenou na krku, na níž je datum 2018, a ilustrace je doprovázena smělým nadpisem – „Připravte se na světovou měnu“.

V článku z 12. srpna jsem navrhl, že pokud číslo 2018 je rokem zvoleným pro takzvaný reset, pak existují tři možné termíny letošního roku, kdy by mohl nastat – jsou to 15. srpen, 10. říjen a 11. listopad. 15. srpen již přišel a odešel, zbývá tak už pouze 10. říjen a 11. listopad. Z důvodů uvedených v mém předchozím článku bylo datum 15. srpna velmi důležité pro takzvané Vítěze, kteří „řídí svět“. Podívejme se, zda se 15. srpna neodehrálo něco důležitého. Prohlédnutím dvou níže uvedených grafů zjistíme, že americký dolar náhle dosáhl maxima 96,98, a to v tentýž den, kdy zlato ve 20 hodin dosáhlo hodnoty 1160,73 dolarů. Vzhledem k tomu, jak je toto datum pro Vítěze důležité, se domnívám, že tento den byl zvolen pro jejich významný obrat na těchto dvou vysoce manipulovaných trzích.

[wp_ad_camp_2]

Pro ty, kteří nečetli můj předchozí článek Pozor na 15. srpna, bych rád uvedl, že 10. říjen jsem shledal dalším datem, kdy může velký reset nastat proto, neboť na obálce časopisu The Economist z ledna 1988 je na zlaté minci visící na krku fénixe svobodných zednářů vyražen nápis „TEN, 10, 2018“. To by nás mohlo vést k přesvědčení, že zvoleným datem pro novou „světovou měnu“, neboli reset, je 10. říjen 2018. Stalo se od mého předešlého článku něco, co by se vztahovalo k tomuto datu a učinilo ho více či méně pravděpodobným? Možná. Někteří lidé považují za poměrně zvláštní, že všichni lidé ve Spojených státech, kteří vlastní mobilní telefon, dostanou na své telefony zprávu od prezidenta Trumpa. Toto celostátní veřejné nouzové hlášení FEMA vysílané prostřednictvím mobilních telefonů se mělo objevit již 20. září, ale z nějakého důvodu se datum změnilo na 3. října. Tento den je přesně sedm dní před datem 10. října. Sedm (7) je velmi důležité číslo pro Vítěze, kteří se spoléhají na numerologii, kabalu a gematrii při svých plánovaných událostech, a pokud si myslíte opak, nabádám vás, abyste si „vygooglili“ řeč Christiny Lagardeové z 15. ledna 2014 o okultním významu jejich „magického čísla 7“. Tak tedy očekávejte 10. října a sledujte všechny důležité informace před tímto datem o přicházející velké obnově.

Poslední možné datum resetu, které jsem stanovil v mém předchozím článku, je 11. listopad, což je 100. výročí konce první světové války. Tato válka skončila přesně 11. listopadu v 11 hodin (1918) kvůli numerologii svobodných zednářů, kde 11 + 11 + 11 = 33, což je nejvyšší stupeň (33.) v jejich tajné společnosti. Tento rok je pro ně obzvláště důležitý, protože toto sté výročí se koná ve dnech 11. 11. 2018, a to se rovněž v jejich numerologii rovná číslu 33 (11 + 11 + 11 = 33). Prezident pro tuto událost plánoval u svobodných zednářů ve Washingtonu DC rozsáhlou vojenskou přehlídku a ceremoniál, jak je uvedeno v mém předchozím článku, ale později ji zrušil. Nyní tvrdí, že místo toho pojede do Paříže na tamní plánované velkolepé akce k připomenutí tohoto stého výročí. Paříž je zednářským srdcem Evropy, a to už od jejich připravené francouzské revoluce roku 1789. Takže vyhlížejte 11. listopad a sledujte všechny důležité stopy před tímto datem nadcházející velké obnovy. Také bych se měl zmínit o tom, že mezi 10. říjnem a 11. listopadem je přesně 33 dnů.

Náhoda?

G. John Wenkman

Překlad jena. Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.