…..bylo by skutečně vynikající začít s podvodnými volabami na Slovensku. A sice přepočítat všechny volební odevzdané lístky!!!!

12:54

 

1. BÁRDYHO SLUŽBIČKA HAŠČÁKOVI

Aktuality.Sk urobili promo šéfovi Penty Haščákovi. Len si všimnite, aké otázky kladú na tlačovkách Ficovi či Kaliňákovi a ako slabúčko hryzkali pri Haščákovi.

Už chýbala len otázka, kto je Jarkov obľúbený spevák a kam rád chodí na dovolenky. Obyčajná reklama. A priestor na vyviňovanie pre arogantného biznismena, ktorému Kočner písal veľmi čudné smsky o tom, koho ide zlikvidovať…

Len to opäť potvrdilo, že sú všetci jedna veľká liberálna mafia. A takéto rozhovory iba robia službu Pente. Kuciak sa musí v hrobe obracať. Z Bardyho, Vagoviča aj celých Aktualít. Hnus.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2. DUKLA JE VRAJ RUSKÁ PROPAGANDA

Liberálni psychopati označujú moju návštevu pamätníku Dukla za prejav sovietskej propagandy. To je už čisté psycho. Ešte aj Dukla je problém.

Asi som mal syna zobrať do kina na americký akčný film, lebo vzdelávať deti o dejinách Slovenska je úplné týranie.

Kam toto liberálne vymývanie mozgov speje?

Prepáčte, asi som mal ísť poďakovať americkým vojakom do Pentagonu, lebo liberálne decká sú zjavne presvedčené, že nás od fašizmu oslobodili Američania.

A Duklu tu asi podľa nich postavili nejakí zlí Putinovi trollovia, aby tu šírili ruskú hybridnú vojnu. Asi tak. Decká hamburgerov na to došli. Gratulujem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3. V LIBERÁLNEJ TLAČI ANI ZMIENKY O ARONOVI SHAVIVOVI – JUJ, AKO LEN ODDANE CHRÁNIA ZUZANKU

V korporátnych médiách ani zmienky o Aronovi Shavivovi. Lebo sa to nehodí.

Nikto nepíše, že je minimálne trápne, že za Čaputovou stojí chlapík, čo mediálne radil krajnej pravici v Izraeli či Rakúsku. Chlapík, čo je obvinený zo štátneho prevratu v Čiernej hore. To korporátne médiá nezaujíma.

Budú predstierať, že je to konšpirácia, budú sa tváriť, že Guardian je vlastné nejaký antisemitský extrémistický plátok a nechajú to vyhniť. Bravó.

Len si predstavte, že by sa došlo na to, že za Šefčovičom stojí niekto, koho podozrievajú z prípravy atentátu na predsedu vlády. Od rána do večera by to bolo na prvých stránkach všetkých novín.

Ale Čaputová – tej prejde všetko. Aj keby niekoho zastrelila, tak povedia, že to je taľafatka a obeť sa vlastne sama vrhla do dráhy guľky. Zľahčovať Shaviva! To je škandál.

Ale Zuzanka môže všetko. Lebo liberálna mafia.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4. ČAPUTOVÁ NEHOVORÍ PO ANGLICKY – NEVADÍÍÍÍÍ

Keď sa prevalilo, že Harabín nehovorí po anglicky, nasledovala zúrivá antikampaň a vysmievali sa mu všetky liberálne sociálne siete.

No keď sa teraz prevalilo, že Čaputová nehovorí po anglicky, tak čítam, že ju nemáme trápiť, a že je to vlastne len útok na ženu a že vlastne aj tak záleží skôr na domácej politike a na čo by našej svätici vlastne bola angličtine – dajte jej už pokoj, kvetinke! Asi tak.

Ja len, že v druhom kole ideme vyberať medzi svetovo uznávaným diplomatom, ktorý ovláda tri svetové jazyky a osobne pozná najväčších lídrov sveta a blondýnou z Pezinka, ktorá nevie ani po anglicky a osobne pozná akurát Ivana Štefunka a Miroslava Beblavého. Prepánakráľa – veď to je hanba na tri zimy!

A slniečka veselo predstierajú, že problém je Šefčovič a Slovensku vo svete viac pomôže baba, ktorá ani nevie anglicky – džízs, môj malý šesťročný už dokáže povedať čo-to po anglicky, je možné, aby „liberálna hrdinka západného smerovania Slovenska“ nevedela cudzí jazyk? Haló!

 

[wp_ad_camp_2]

 

5. BLAHA VRAJ OBVIŇUJE ČAPUTOVEJ BRATA – WHAT ARE YOU TALKING ABOUT?!

V Pluske ma obvinili, že som zaútočil na Čaputovej brata, ktorý vraj má za sebou špinavé podnikanie.

Ja len, že som ani nevedel, že má Čaputová brata a v živote som nič o jej bratovi nepísal ani nehovoril. Do Plusky smeruje moja žiadosť o opravu. Oni sa museli dočista zblázniť.

Samozrejme, za informácie o pánovi Strapákovi, Čaputovej bratovi, veľmi pekne Pluske ďakujem Pluske, je to dobrý tip – pozriem sa na to bližšie. Ak má za sebou podnikateľské svinstvá, rád na to upozorním vo videu.

Rozmýšľam, či v Pluske nemajú zamestnaného Martyho McFlya z Návratu do budúcnosti, ktorý im píše články z budúcnosti – lebo nie, o Čaputovej bratovi som sa ešte v živote nezmienil, ale áno, rád to čoskoro napravím… Tí Strapákovci sú dajaká veľmi čudná rodinka.

Preboha, toto fakt chceme v Prezidentskom paláci?

Krásny deň, priatelia, ešte posledné chvíle v Bardejove a potom ej, hor sa do Bratislavy

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Jarmila S. Slavikova

Prečo neziadate prepočítať volebné lístky, keď to ide V Rakúsku, v Amerike tak sa to dá aj na Slovensku.Nie je možné aby taká Čaputova vyhrala aj V každej zastrcenej dedinke, všade ako cez kopirak.

tm dodává: ano byl to podvod

Agnes Ďurjáková

Nečudujme sa mladým,že nevedia kto nás oslobodil,keď p.Osuský-starý bárd-pomýlený,tvrdí že jeho oslobodila USA armáda,p.Blaha ja len dúfam,že Smer nedovolí tu stavať USA základne/sklady/

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.