…..ptám se sám sebe, co všechno musejí lidé ještě ve VATIKÁNU objevit, aby dokázali, že VATIKÁN SLOUŽÍ ĎÁBLU????

14:54

Při hledání nezvěstné dívky našli ve Vatikánu tisíce lidských kostí

 

Při hledání pozůstatků nezvěstné italské dívky, která zmizela v roce 1983, forenzní experti vykopali ze dvou kostnic ve Vatikánu tisíce kostí.

Forenzní pracovníci objevili v hrobkách kosti patřící zřejmě desítkám lidí. Nad tím, komu by kosti mohly patřit, se Vatikán nezamýšlel, při vyjímání jednotlivých kostí však byli přítomni zástupci rodiny Emanuely Orlandiové.

 

[wp_ad_camp_2]
 

Jejich přítomnost souvisela s pátráním po nezvěstné italské dívce, která se ztratila ještě v roce 1983. Při hledání dívky tým vyšetřovatelů náhodně narazil na tisíce kostí z hrobek, které podle nich patřily nejméně tuctu lidí.

Nezvěstná dívka se jmenovala Emanuela Orlandiová a v době, kdy se ztratila cestou domů z hodiny hudební výchovy, jí bylo 15 let. Při vyjímaní kostí byli přítomni i zástupci rodiny.

Třicet let stará záhada jejího zmizení dodnes mate italské úřady, ale její bratr, Pietro Orlandi, ji nikdy nepřestal hledat.

Dnes šedesátiletý Pietro se za ty roky vydal po mnoha falešných stopách. Ve čtvrtek však dostal naději, že se dozví pravdu o tom, co se 22. června 1983 stalo jeho sestře, nebo že po ní najde alespoň stopu.

Poslední tip, který dostala Emanuelina rodina, naznačil, že její ostatky jsou pohřbeny na vatikánském pohřebišti.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tajemná stopa

Fotografie s odkazem „Hledejte tam, kam ukazuje anděl“ Orlandiho dovedla ke dvěma hrobům na vatikánském Teutónském hřbitově, nedaleko Baziliky svatého Petra.

Její táta byl podle některých zpráv zaměstnancem Vatikánské banky a podle jiných byl zaměstnancem papežovy domácnosti. Ať tak či onak, rodina žila ve městě Vatikán.

Zmocnila se jí církev? Chytila ji, zneužila a zavraždila? To není jasné, existují však určitá zajímavá tvrzení.

V květnu 2012, kdy se obnovil zájem o tento případ, který policii dovedl k hrobce De pedisa, 85letý exorcista, Gabriele Amorth (1925-2016), tvrdil, že Orlandiová byla unesena, a poté zavražděna členem vatikánské policie kvůli sexuálním večírkům.

Amorth tvrdil, že do případu byli zapleteni i představitelé nejmenovaného zahraničního velvyslanectví. Amorth byl italský římskokatolický kněz a exorcista římské diecéze.

Uvedl, že za více než šedesát let ve funkci katolického kněze provedl desetitisíce vyhánění ďábla a mnohdy se zmínil o praktikování satanismu ve Vatikánu.

Také tvrdil, že gang vatikánské policie a zahraničních diplomatů unášel dívky poměrně běžně. Rovněž tvrdil, že tyto dívky byly najímány na vatikánské večírky a zločiny se sexuálním motivem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Zvrácenost a sexuální rituály jdou ruku v ruce se satanismem. Podle deníku Telegraph a různých dalších zdrojů byl Amorth 25 let hlavním exorcistou Svaté stolice.

„Ďábel sídlí ve Vatikánu a vy můžete vidět důsledky… Ďábelský vliv Satana byl viditelný v nejvyšších kruzích katolické hierarchie, u kardinálů, kteří nevěří v Ježíše, a biskupů, kteří jsou ve spojení s ďáblem.“

V poslední době se Vatikán stará o titulky všech alternativních médií a většina z nich souvisí se skutečností, že v průběhu let bylo rukama různých vatikánských představitelů zneužito nespočet nevinných dětí.

Jak dlouho aktivisté vytvářejí povědomí o rituálním zneužívání dětí ve Vatikánu a katolických církvích po celém světě?

Kolikrát byli představitelé této sféry obviněni? Kolikrát byli odsouzeni? Kolik dalších vysoce postavených lidí z Vatikánu se ještě musí ozvat, aby se tomuto druhu činnosti udělal konec?

[wp_ad_camp_2]

 

 

Vatikán a zneužívání dětí

Posledním příkladem byl kardinál, George Pell, který byl právě usvědčen z pěti případů zneužití dětí. Stal se tak nejvýše postaveným představitelem, který byl usvědčen z viny, sloužil jako poradce papeže Benedikta, jakož i papeže Františka.

Carlo Maria Vigano, bývalý apoštolský nuncius Spojených států a generální tajemník Úřadu guvernéra města Vatikán, nedávno spojil několik lidí se sexuálním zneužíváním dětí, včetně současného papeže Františka.

Více o tomto příběhu si můžete přečíst ZDE (v angličtině).

Velké množství případů desetiletí trvajícího sexuálního zneužívání bylo nahlášeno presbyterům, v jejichž čele stojí bratr bývalého papeže Benedikta.

Zajímavé je, že všechna tato odhalení a obvinění z násilí, týrání dětí a pedofilie se děla v čase papežovy abdikace, když byli vyšetřováni a prověřováni jemu nejbližší lidé, a také v době, kdy začínalo být jasné, že zneužívání dětí ve Vatikánu není jen „konspirační teorií“.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Více o tomto konkrétním případě si můžete přečíst ZDE (v angličtině).

Existuje také důvod k podezření, že za zdmi Vatikánu a v církvi se provádějí praktiky satanismu. Například i podle Malachiho Martina, irského katolického kněze a spisovatele, který píše o katolické církvi.

Původně byl vysvěcen za jezuitského kněze, později se stal profesorem paleografie na Vatikánském pontifikálním biblickém institutu. Jak uvádí:

„To nejděsivější pro [papeže] Jana Pavla [II.] bylo, že ve vlastním městě a úřadech jistých biskupů narazil na neodstranitelnou přítomnost zhoubné síly, kterou dobře informováni příslušníci církve nazývají „supersíla“.

Klepy, které se vždy těžko ověřují, spojují její zavedení se začátkem vlády papeže Pavla VI. v roce 1963. Ve skutečnosti i Pavel VI. dělal vážné narážky na dým Satana, který vstoupil do Svatostánku… což je nepřímý odkaz na intronizační obřad satanistů ve Vatikánu.

Kromě toho byl u některých biskupů a kněží zdokumentovaný výskyt satanistické pedofilie – rituálů a praktik – jak v italském městě Turín, tak v Severní Karolíně v USA.

Kultovní praktiky satanistické pedofilie odborníci považují za vyvrcholení rituálů Padlého archanděla.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ponaučení

Představa, že do tohoto druhu činnosti mohou být zapleteni naši světoví lídři, a také ti, kteří si získali obdiv miliard lidí po celém světě, počínaje Vatikánem a končíc královskými rodinami, filantropy, hollywoodskými ‚hvězdami‘ a politickou elitu, může být pro některé šokující, není však překvapující.

Podívejte se na naši planetu a moc, kterou jim dáváme, která svědčí o psychopatickém chování. Nyní se však děje něco zvláštního, lidé se probouzejí…

V průběhu tohoto procesu můžeme vidět tyto činy v pravém světle a něco s nimi dělat.

Bude potřeba udělat mnoho, je však na lidech, aby to dělali citlivým způsobem, a nikoli násilným a zaujatým způsobem, který můžeme vidět u samotných pachatelů.

 

Zdroj: collective-evolution.com, Zpracovala: Vylectese.cz

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.