Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 6.1.2020

Americká vražda nejvyššího íránského generála Qasema Solejmáního byla buď „brilantním šachovým tahem,“ nebo velmi hloupou chybou, ale v každém případě vážně poškodila sionisty.

[wp_ad_camp_2]

„Mučednictví Solejmáního mohlo být skvělým šachovým tahem prezidenta USA Donalda Trumpa, aby spustil globální antisemitismus a skončil to s Izraelem, Saúdskou Arábií, sionismem, společností Exxon a s Deep state, a to pomocí Íránu, Ruska, Číny, Turecka, EU a jejich spojenců,“ shrnul situaci jeden zdroj z Pentagonu.

Britská zpravodajská služba však získala dosti odlišné zhodnocení situace od svých amerických protějšků, kteří jim řekli, že Solejmáního zabili, protože „se chystal vypustit jaderné zbraně ve snaze zahájit třetí světovou válku a přivolat Mahdiho nebo Mesiáše.“ Britové nevěří této výmluvě a říkají, že „to bylo velmi neobvyklé, že Pentagon předem nevaroval Velkou Británii,“ podle zdrojů MI6.

Navzdory neuvěřitelnému bití sionistických válečných bubnů se Pentagon, Rusko a čínské zdroje shodly, že tento incident nebude moci eskalovat do třetí světové války.

„Jak řekl Einstein:“ Nevím, s jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté světové válce se bude bojovat s holemi a kameny.“ Musíme se ujistit, že situace v Íránu neohrožuje moderní civilizaci,“ Zdroj z Asijské tajné společnosti popsal čínský pohled na tuto zorchestrovanou krizi.

[wp_ad_camp_2]

„… Odstranění představitelé jiného členského státu OSN … hrubě porušují zásady mezinárodního práva a mělo by to být odsouzeno,“ reagoval na incident ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Světová komunita bude podporovat obvinění Trumpa z válečných zločinů a nakonec skončí ve vězení za tento zločin, slibují ruské zdroje FSB.

Magazín Veteran’s Today hlásí, že americká vláda se dopustila válečného zločinu tím, že oficiálně pozvala Solejmáního pod příslibem diplomatické imunity a zrušení sankcí vůči Íránu, jen aby ho přepadla a zabila.

Zdroje Pentagonu říkají, že jelikož Trump byl „podveden, aby nařídil zásah na Solejmáního falešnou zprávou izraelské tajné služby,“ má nyní důvod vyhodit sionistické agenty, ministra zahraničí Mike Pompeoa, ministra obrany Espera, šéfku CIA Gina Haspelovou, a dokonce i „javanku“ (Jared Kushner a Ivanka Trump).

„Červená vlajka byla vyvěšena a džihád proti Izraeli a Saúdské Arábii začíná, protože Írán dostal záminku a schválení, zatímco Trump má politické krytí, aby stáhl americké jednotky a americké občany mimo nebezpečí,“ uvedly zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Také „americké zvláštní síly mohou před odjezdem dokonce pronásledovat Izraelce v kurdském Iráku, Sýrii a na jiných místech, a mohou na izraelských válečných zločincích uplatnit zatykače Mezinárodního trestního tribunálu,“ předpovídají zdroje.

„Jakmile se počet zapečetěných žalob přiblíží k biblickému číslu 144 000, může se k reálným bojům přidat i právní boj prostřednictvím ICC a vojenských tribunálů, aby vedly totální válku proti sionistům,“ pokračují zdroje. „ICC může také stíhat Izrael a Saudskou Arábii za válečné zločiny v Jemenu, zločiny proti lidskosti v Sýrii, Iráku a Libyi, a jakékoliv sionisty nebo agenty Deep State, kteří pomáhají nebo se účastní operace tzv. islámský stát (Daesh),“ potvrzují zdroje.

Sionisté možná učinili tento zoufalý pokus zahájit válku proti Íránu kvůli tomu, že se kolem nich stahují sítě. Například v médiích hlavního proudu se objevily důkazy o tom, že útoky chemickými zbraněmi v Sýrii byly sfalšovány Sionisty a Organizací pro zákaz chemických zbraní. To znamená, že jejich kontrola řízení informací se hroutí.

[wp_ad_camp_2]

V každém případě je pokus o zahájení třetí světové války s Íránem rozhodně spojen s probíhajícím vyjednáváním americké korporace o bankrotu, souhlasí více zdrojů. Dosud Korporace USA nenalezla finanční prostředky pro pokračování ve své činnosti po 31. lednu, a to může být skutečný důvod, proč znovu vytáhli svou válečnou kartu, poznamenal jeden zdroj Asijské tajné společnosti.

Hysterie médií okolo Íránu jistě odvedla pozornost lidí od skutečnosti, že americká ekonomika je ve volném pádu, a je horší než v době krize banky Lehman v roce 2008.

Baltic Dry Index za poslední tři měsíce klesl o 64 %, když svět přestal obchodovat s USA.

Ceny nákladní dopravy v USA v prosinci meziročně klesly o 50 %, a železniční nákladní doprava klesla o 11 %.

Tovární produkce v USA klesla na nejnižší úroveň od roku 2009 bezprostředně po krizi banky Lehman. (Ale všude čteme pohádky o tom, jak v roce 2020 budou akcie opět generovat zisky a že můžeme očekávat ekonomický růst, pozn. př.)

[wp_ad_camp_2]

Dalším náznakem, že Korporace USA Inc. zoufale potřebuje finanční prostředky, je skutečnost, že NASA (Not A Space Agency = NeVesmírná Agentura) hledá peníze na přežití v Japonsku.

Korporace USA dokázala oklamat Čínu sliby černého komunistického prezidenta Baracka Obamy a získat finanční prostředky, aby její operace pokračovaly i po krizi banky Lehman.

Tentokrát je to jiné, protože zatím pouze Federální rezervní rada nakupuje akcie USA a Ministerstva financí.

Tyto fiat peníze FEDu s hodnotou tiskařské barvy však nejsou přijatelné pro mezinárodní platby Korporace USA Inc., splatné do 31. ledna 2020.

Faktem je, že americký dluh prudce stoupá, a popírání reality s „legračními penězi“ FEDu problém nevyřeší.

[wp_ad_camp_2]

Američané musí pochopit, že svět se je snaží osvobodit od otroctví babylonského dluhu Korporace USA Inc. a obnovit Republiku Spojených států amerických. To povede k obrovskému skoku životní úrovně v USA, podobně jako téměř zdvojnásobení životní úrovně v Rusku, které bylo vidět poté, co Vladimir Putin vyhodil chazarskou mafii ze země.

Situace v Íránu odvrátila pozornost od mnoha radikálních událostí, které se odehrávají jinde na světě. Například sionistický tisk ignoruje zprávu, že jejich venezuelský opoziční vůdce a samozvaný „prezident“ Juan Guaidó byl odvolán z funkce šéfa Národního shromáždění, jak o tom informovalo několik venezuelských médií. To znamená, že nebudou moci použít venezuelskou ropu k úhradě svých účtů.

Masivní požáry ohrožující Austrálii jsou australskou policií a vojenskými zdroji označovány za úmyslný útok na tuto zemi. Toto žhářství je doprovázeno obrovskou kampaní korporátních médiích, jejímž cílem je donutit australskou vládu, aby platila uhlíkovou daň cabalistům, tvrdí zdroje z australské tajné služby. Policie tvrdí, že většina požárů byla způsobena žhářstvím a ne „globálním oteplováním.“

[wp_ad_camp_2]

Stejně jako v Kalifornii, tak i některé australské požáry vypadají nepřirozeně. Proč jsou spálena pouze auta?

Francie čelí revoluci, jak se sionisté pokoušejí udržet nad vodou tím, že kradou francouzské peníze z penzijních fondů (u nás se to povedlo hned po takzvané sametové revoluci, pozn. př.), stejně jako už vykradli japonské penzijní fondy. Obrovské stávky a přes rok trvající demonstrace se jen zintenzivňují, protože francouzská životní úroveň se nadále propadává pod režimem prezidenta, Rothschild-otroka Emmanuela Macrona.

Zdroje z Lóže P3 říkají, že Francie zažije změnu režimu v roce 2020. „Je ten správný čas investovat do gilotinové budoucnosti,“ žertoval jeden zdroj.

Zednářská Lóže P3 o sobě odhalila něco více. Říká se, že Lóže P1 byla vytvořena před dvěma stoletími a byla nahrazena Lóží P2 před šedesáti lety. P2 je od roku 2020 nahrazena Lóží P3. Největší rozdíl mezi P3 a P2 je v tom, že P3 nemá ve svém členství Mafii.

Zdroj z P3 říká, že Němci pod vedením Angely „Hitler“ Merkelové jsou nyní hlavní překážkou světového míru a vytvoření budoucí plánovací agentury. To znamená, že Merkelová bude v roce 2020 pod velkým tlakem, aby rezignovala. Bude to vidět ve formě stále více destabilizované EU.

[wp_ad_camp_2]

Druhou velkou událostí, která se odehrává a o které se moc nedočtete, je tajná válka mezi Číňany a chazarskými satanisty. Čínská zásoba potravin je zasažena „prasečí ebolou“ a „červy,“ a Číňané nyní trpí chorobou podobnou SARS.

Tchajwanský nejvyšší armádní generál byl zabit při havárii vrtulníku, která byla téměř jistě vraždou.

Podle britské zpravodajské služby Číňané reagují na tyto útoky pomocí technologie skalárních zbraní, aby zasáhli určité Američany.

Sionisti nedávno hrozili také Japonsku, tvrdí japonské pravicové zdroje. Tou poslední je opětovná hrozba použití řízených energetických zbraní (DEW = directed energy weapons) k vyvolání výbuchu hory Fuji.

Gnostičtí Ilumináti a další hrozí odvetou proti jakémukoli novému útoku na Japonsko tím, že vyhodí do vzduchu Washington D.C., Řím a Jeruzalém pomocí jaderných bomb. Cazarské lůze bylo také připomenuto, že na ostrově La Palma byly hlášeny stovky zemětřesení okamžitě po útoku na Fukušimu 11. března 2011. Pokud nestabilní skalní útvar na La Palma spadne do moře, bude východní pobřeží USA a jižní pobřeží Evropy zasaženo 100 metrovou tsunami.

[wp_ad_camp_2]

Přes všechny tyto hrozby a protihrozby nesmíme zapomenout na skutečnost, že světový mír je mnohem pravděpodobnější než světová válka. Obyvatelé planety naprosto odmítají pokus sionistů a jejich protějšků v Íránu vyprovokovat třetí světovou válku. Američtí vojenští a evropští spojenci odmítají výzvy k válce s Íránem. Číňané a Rusové také říkají íránským stoupencům tvrdé linie, že nebudou klamáním vtaženi do třetí světové války.

Íránská vláda vedla mírové rozhovory se Saúdskou Arábií a USA. Iránský prezident Hassan Rouhani proto nedávno navštívil Japonsko. Po útoku na Solejmániho vyzvaly státy Perského zálivu, včetně Saúdské Arábie, k míru.

Sionisté jistě zkusí další provokace, protože jejich satanský projekt se kolem nich hroutí. Ztratili však schopnost klamat a vmanipulovat vojenské síly světa do světové války. To znamená, že je zde pro sionisty jasný vzkaz, který zní:

„Mír na Zemi lidem dobré vůle.“

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

[wp_ad_camp_2]

Pokud byste rádi podpořili překlady, můžete tak učinit na známý bankovní účet vedený u Fio: 2901269209 / 2010

Platby ze Slovenska: 2901269209 / 8330 (IBAN: SK0683300000002901269209 SWIFT: FIOZSKBAXXX) Děkujeme.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.