;

…..sami se prosím podívejte na níže uvedený film, nemám tolik času na udělání rozboru, ale poprosil jsem alušku a ta ho bude mít zítra hotový. Dnes ho uvedu jenom s krátkým komentem…..

14:27

Stašidelný talent, který lidstvu má co říci a promluvit jim do srdce. Všichni vidí, že žádná ilusionistka to není, ale ovládá díky BLACK GOO, nebo jinému „oleji“ věci, na které normální „věda“ (spíše školská pavěda) nemá vysvětlení.

A důležité upozornění pro všechny diskutující: Nemá pravdu ten, kdo si myslí, že když vypil BLACK GOO, má navždy černé oči. Může se s touto vysokou inteligencí domluvit, aby při normálním životě měl oči třeba modré nebo zelené, ale jen když dělá věci „nadpřirozené“ (má uměle díky BLACK GOO otevřenou šišinku mozkovou) má oči vždy černé. Tak aby nedošlo k omylu…..

Znám jednu dívku ve Francii, (před krátkou dobou se přestěhovala do Švýcarska z následně uvedených důvodů), která také vypila tuhle hmotu a najednou umí veškeré jazyky a nejen ty, ale bojí se co vlastně v budoucnu s ní bude. Neví jak z toho ven, protože nějakým způsobem s hmotou „podepsala smlouvu“. Když si myslela, že lidem pomůže a bude je varovat před neštěstím či nemocemi a bude se jim snažit pomáhat, tak se kvůli pravdě všichni od ní odvrátili a ztratila všechny přátele. Nikdo se nechce s ní stýkat a ani ji potkat. Dokonce i její bývalý milý, vynikají a moc pěkný přítel árijské rasy. Už nyní zaplatila vysokou cenu a chtěla by vše vrátit do původního stavu. Ale nejde to…..

OPĚT VŠECHNY VARUJI PŘED TÍMTO ČERNÝM OLEJEM!!!!!

 

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.