…..včera večer jsem se vrátil z delší cesty. Po večeři zasednu k počítači vyřídit mejlíky a nutné záležitosti. Z předešlého dne jsem měl otevřené internetové stránky firmy ETA, na kterých byly produkty čističů vzduchu Nubela a Ventum. Po obnovení stránky jsem nemohl věřit svým očím. Možná i čtenáře tadesca, mohla nedzvednout ze židle cena, která se na stránkách objevila. Ihned jsem si našel emailovou adresu ETY a obchodnímu řediteli jsem napsal následující dopis…..

20:54

From: [email protected]

Sent: 4. 2. 2020 23:09:52

To: „[email protected]“ <[email protected]>

Subject: Prosím přeposlat do rukou obchodního ředitele

Dobrý den,
měl bych dotaz na obchodního ředitele firmy Eta.
Na našich stránkách, které uvádíme ve spodní části, jsme Vaší firmě udělali velice dobrou reklamu.
Vysvětlení situace:
Mnoho let používám zahraniční ionizátor vzduchu. Před několika týdny se pokazil a když jsem dojel zpět do České republiky, rozhodl jsem se zakoupit nový. Vzal jsem si měřící přístroj na ionty a vyrazil na nákup. Asi z 10-15 různých ionizátorů, které jsem otestoval, dopadl dle měření Váš přístroj ETA NUBELA a ETA VENTUM nejlépe.  Naměřil jsem daleko větší počet iontů na cm3, než uvádíte, a proto jsem zvolil právě Váš přistroj. Koupil jsem si do domu v Česku hned tři kusy.  ETA NUBELA 2  a ETA VENTUM 1 do přízemí a do prvního patra.
Potěšilo mně to, je to český výrobek, aspoň to tak uvádíte, a proto jsem Vás tímto podpořil. Měl jsem zájem koupit, jak pojedu zpět domů do Švýcarska, to stejné množství výše uvedené.
Dnes večer, když jsem zasedl k počítači jsem zažil značné zklamání. Váš produkt ETA NUBELA jste zvedli z 2999 Kč na 3999 Kč a ETA VENTUM jste zvedli ve Vašich prodejnách z 4999 na 6499 Kč.
Udělali jsme Vám vynikající reklamu a určitě si přístroje dle odezvy na mejlíku koupilo (dost) značné množství lidí.
Nechápu, reakci z Vaší strany, proč byla cena zmíněných přístrojů právě po týdnu zvednuta na nahoře uvedené ceny.
Jsem rád, že na trhu je skutečně vynikající produkt, děláme Vám zdarma reklamu a když se lidé nadchnou a začnou Vaše přístroje kupovat, tak jim zvednete ceny.
Prosil bych obchodního ředitele ETY, popřípadě osobu kompetentní k vyjádření na můj mejlík, aby nám napsal z jakého důvodu jste právě dnes takto jednali. Ptám se. Je to kvůli tomu, že stoupl zájem o Vaše přístroje?????
Zde je článek, který jsme uvedli na našem webu a doporučení Vašich produktů.
…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….
No a dnes odpoledne jsem byl mile překvapen, že jsem dostal odpověď. Po otevření mejlíku jsem byl ještě mileji překvapen. Posuďte sami…..

Dobrý den, pane Marný,

Děkujeme za pěkný e-mail a za to, že jste si zvolil produkty ETA pro úpravu vzduchu ve své domácnosti.
Také děkujeme za kvalitní dobrovolnou reklamu, kterou jste vytvořil, a jak o našich produktech ETA mluvíte a jak je dále doporučujete.

Vězte, že zvýšení cen, které jste zachytil včera bylo způsobeno technickou chybou v systému cenotvorby značkového e-shopu ETA a dnes se již vše vrátilo na předchozí ceny.

Nejednalo se tak o záměrné zdražení, ale opravdu o technickou chybu, která nás samozřejmě stála značné množství zákazníků v průběhu včerejšího dne, než se nám ji povedlo napravit.

Proto věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete s produkty ETA spokojen i nadále.

S přátelským pozdravem

Jan Špunar

Manager e-shopu ETA

 

Tímto článkem bych velice rád poděkoval managerovi e-shopu Janu Špunarovi za rychlou odpověď a vysvětlení. Děkuji

Asi měli nějakého šotka v počítači, protože ceny byly zvednuté, a to nejen u čističek vzduchu, o 33,33%. Vidíme známé číslo a víme odkud pochází. No asi nás chtěl Matrix vytrolit, a protože jsme udělali pro lidi konstruktivní věc, také nás pěkně podráždit a mně ukrást čas na psaní zbytečných mejlíku. Ale to už tak někdy bývá…..

[wp_ad_camp_2]

 

 

Dostal jsem i další mejlíky od čtenářů, a proto uvádím tímto článkem vše na pravou míru…..

Jeden z mejlíků, který potvrzuje tvrzení pana Jana Špunara Managera e-shopu ETA

Pane Marný,
vrátila jsem se z města, ano, paní prodavačka říkala to samé, že jim přišel mejlík s tím, že došlo k chybě u cen některých výrobků a mají prodávat za ty původní.
Nebylo to pouze u čističek, dopoledne se dívala na jeden robot, který měl stát 25 tis. a nějaké drobné a cena byla uvedena 32 tis a drobné.
Děkuji. H.M.

tm komentuje:

Tímto také chci hromadně poděkovat všem za milé mejlíky, které jasně vypovídají o velkém účinku zařízení ETA Nubela a ETA Ventum. Psali jste o vynikajícím spánku, klidném spánku a čerstvém vzduchu díky těmto zařízením a hlavně, že pomohlo malým dětem které se v noci najednou vůbec nebudí a prospí celou noc.

Někteří také psali že čistička jim jela v noci na plný výkon a ráno neměli rýmu. Ano vážení čtenáři Tadesca, NEGATIVNÍ IONTY = konstruktivní ionty pro každý lidský organismus, jsou skutečným pomocníkem a malým zázrakem…..

Děkujeme všem za čtení našich stránek….

napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.