Výsledek obrázku pro drinking glass of water
Věděli jste, že v Japonsku je zvykem pít bezprostředně po probuzení vodu? Je to starodávná tradice pro léčení mnoha onemocnění, která se po 2. světové válce stala velmi populární poté, co o ní v japonských novinách vydali článek.

Výhody pití vody na prázdný žaludek bezprostředně po probuzení byly také podpořeny mnoha studiemi. Jedná se o léčebnou metodu, u které bylo dokázáno, že poskytuje vynikající výsledky v boji proti mnoha závažným onemocněním.
[wp_ad_camp_2]

Je řada zdravotních potíží, se kterými si tato metoda umí poradit. Pro příklad: bolesti hlavy, bolesti těla, kardiovaskulární systém, zrychlený srdeční rytmus, epilepsie, vysoký cholesterol, bronchitida, astma, tuberkolóza, meningitida, onemocnění ledvin a močových cest, zvracení, gastritida, průjem, diabetes, zácpa, všechny oční choroby, nemoci dělohy, menstruační poruchy, onemosnění uší, nosu a krku.

ZDE JE NA TUTO „TERAPII VODOU“ NÁVOD:
Jakmile se ráno probudíte, předtím, než si vyčistíte zuby, vypijte 4 sklenice (každá po 200 ml) vody. Poté si zuby můžete vyčistit, ale nejezte ani nepijte nic v příštích 45 minutách. Po 45 minutách můžete jíst a pít tak, jak jste každý den zvyklí. Po snídani, obědě nebo večeři další dvě hodiny nic nejezte ani nepijte.

[wp_ad_camp_2]

Ti, kteří jsou staří a nemocní a nemohou vypít 4 sklenice vody na prázdný žaludek, mohou začít s touto terapií pomaleji a z počátku každé ráno vypít tolik, kolik snesou, a další dny se snažit množství vody zvyšovat, dokud nedosáhnou požadovaných 4 sklenic vody. Tato terapie účinně bojuje proti mnoha nemocím a zdravá osoba si po jejím absolvování užívá nově získané energie.

Tato metoda má schopnost vyléčit vysoký krevní tlak za 30 dní, gastritidu za 10 dní, cukrovku za 30 dní, zácpu do 10 dní. Kromě toho, že si poradí s nemocemi, vám navíc dopřeje úžasnou várku energie a celkové zlepšení funkce vašeho těla.
Tato metoda by neměla být využívána pouze pro léčbu některých z výše uvedených chorob, ale měla by se stát součástí vašeho života a zdravého životního stylu. Nemá absolutně žádné vedlejší účinky a má moc činit pro vaše zdraví zázraky.

[wp_ad_camp_2]

Komentář raja

Je to pravda, tuto metodu jsem před lety zkoušela a velice se osvědčila. Zlepšila se mi pleť a skutečně měla více energie. Evidentně tato metoda funguje jako přirozená detoxikace, proto po ránu raději nic nejezte a vydatně se napijte čerstvé studené vody! Ale ne té mrtvé, balené vody z pet lahve, z kohoutku nebo ještě lépe – ze studánky.

Na zdraví!

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.