;

V době vraždy bývalého Ruského politika Borise Němcova, se jako lavina řítil vtip: “Prezident USA Obama se svěřil svému zástupci Bidenovi, že má problém. Biden se otázal jaký? Obama odpověděl – kondoloval jsem V.V. Putinovi k úmrtí Borise Němcova o dvacet minut dříve, než byl zavražděn“.

proc-maji-umirat-nevini-lide-za-odporne-zajmy-jinych

Je pozoruhodné, že událostem v rámci “vývozu demokracie USA“ předchází odporné akce, k vytvoření radikalizace lidí. V listopadu 1989 na Národní třídě v Praze byl ohlášen mrtvý student. Po splnění účelu tohoto oznámení, byla zpráva o mrtvém studentovi uvedena na tzv. pravou míru.

V roce 2001 padlo obchodní centrum v USA, aby v zápětí došlo ke svévolné vojenské intervenci Američanů v Afghánistánu. V únoru 2014 – při organizaci Majdanu na Ukrajině, muselo být zastřeleno mnoho osob, aby protest nabral správný směr ke státnímu převratu a nástupu tzv. kliky Benderovců, k totálnímu potlačení práv národnostních menšin.

Aby byl důvod uvalit sankce na Ruskou federaci, muselo být ve vzdušném prostoru Ukrajiny v únoru 2014 sestřeleno Malajsijské letadlo. Když to řeknu vtipně, letadlo ještě nespadlo na zem a Rusko už bylo obviněno. V únoru 2015 byl zavražděn bývalý tunelářský politik Ruska Boris Němcov.

Ze strany Západu se hned očekávaly velké protesty proti Putinovi, což se nějako nepodařilo. Vtip, který jsem v úvodu uvedl, o něčem vypovídá. Tragedie vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky na Slovensku, je opět hrůzným činem.

Po včerejším vystoupení prezidenta Kisky k onomu odpornému masakru dvou lidí jsem přesvědčen, že jeho projev nebyl napsán na Slovensku, jak již sám komentoval premiér Fico. Jsou až komické tlaky na rekonstrukci vlády premiéra Fica v době, kdy tato vláda musí nasadit všechny páky k vyšetření onoho odporného masakru, jakoby organizátoři nesmyslných protestů projevovali zájem nezjistit, kdo za spáchaným zločinem skutečně stojí.

Proč mají umírat neviní lidé za odporné zájmy jiných, je otázka?


Výsledek obrázku pro us eagle need some freedom democracy

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.