Překlad rozhovoru v ruském pořadu Slavmir.tv s profesorem Mezinárodní slovanské akademie Dmitrijem Soinem Ph.D. na téma Slovanství a našich vrozených mimosmyslových i paranormálních schopností.

[wp_ad_camp_2]

Je pravda, že lidé mají udivující schopnosti, ale bohužel ne všichni se o nich mohou přesvědčit?

Je to pravda. Ve skutečnosti je to i medicínský fakt. Není třeba zde vytvářet žádné dohady. Vše je velmi snadno dokazatelné. Pokud jsem si koupil auto s výkonem 250 koní, ale jezdím rychlostí 5 kilometrů za hodinu, pak mám buď zdravotní problémy, nebo nechápu, na co je toto auto určeno. Lidé však naneštěstí nemohou přesně určit takové parametry, jako jsou skutečné schopnosti lidského mozku a procenta na jaká ho využíváme.

Uvádějí se různé verze, například v sovětských dobách říkali vědci od 3% do 6% a nyní, abychom se za sebe nestyděli, to najednou zvýšili na 10%. Zde vyvstává otázka: Co dělá zbývajících 90% mozku?

Existuje progresivní a regresivní pohled na lidstvo. To znamená, že na jedné straně marxisté a jejich následovníci věří, že lidstvo evolučně postupuje z generace na generaci kupředu, a regresionisti věří v přesný opak, že degradujeme.

Lidé ve starověku a ve Zlatém věku byli mnohem silnější a schopnější než my, pokud jde o naše schopnosti a možnosti. A pokud vycházíme z této druhé varianty, tak člověk skutečně postupem let ztrácel své mimořádné schopnosti. V mozku jsou centra, která můžeme identifikovat jako samotné zdroje těchto speciálních schopností, které jsou nyní neaktivní, ve stavu spánku.

[wp_ad_camp_2]

Je tam i epifýza, která je podle mnoha odborníků právě to notoricky známé třetí oko. Nebo štítná žláza, kterou vnímáme pouze přes známé funkce štítné žlázy, ale nachází se zde i pátá čakra, pomocí které mohli lidé za starých časů velmi silně ovlivňovat a přesvědčit někoho o čemkoliv. A tak dále. Proto si myslím, že nejde pouze o hypotézu, že člověk má superschopnosti a supermožnosti, ale jde o zřejmou skutečnost.

Ale kvůli lenosti a kvůli tomu, že způsob života je takový jaký je, je pro lidi těžké zabývat se svým rozvojem. Chodíme na nejrůznější hloupé kurzy, kde nás učí jak se stát miliardářem, jak se stát multimilionářem a lidé tomu věří, rádi za to platí peníze. Kupodivu se nikdo z nich nestal milionářem. Ukazují tam nějaké obrázky, a to není seberozvoj, ale manipulace.

Vlastní rozvoj začíná skutečností, že člověk v sobě objeví to, co v něm spí.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.