Rozhovor s Reinerom Fuellmichom a Dr. Wernerom Bergholzom v „Stiftung Corona Ausschuss 98. vydanie“

Zavedenie povinného očkovania proti Covid-19 je neopodstatnené. Ani jeden z faktorov nehovorí v prospech tohoto očkovania, práve naopak, je neúčinné a v každom prípade škodlivé a odvážim sa vysloviť, že je to štátom nariadená vražda.“ Hovorí Dr. Bergholz.

Tak to vidí aj pomerne veľká skupina kriticky sa vyjadrujúcich právnikov a sudcov. A keď zohľadníme všetky fakty, ktoré spomína aj Dr. Bergholz, keďže sa masívne porušujú základné ľudské práva a ide o pokus odsúhlasiť povinné očkovanie napriek všetkým faktom, ktoré sú už podložené, tak takisto prichádzam k záveru, že ide o štátom nariadenú vraždu.“ Pripája sa Reiner Fuellmich.

Nejde len o to, že toto povinné očkovanie sa vôbec nesmie uskutočniť, ale aj o to, že táto vakcína, očividne chybná vakcína musí byť okamžite stiahnutá z obehu. To by bolo ako keby sme ďalej podávali Contergan preventívne, napriek dokázaným škodlivým vedľajším účinkom. A to štát nepovoľuje.“ Hovorí Viviane Fischer, právnička.

Ak si zoberieme príklad, že  máme 10-12 miliónov neočkovaných a polovica z nich, čiže 5 miliónov neočkovaných by sa proti ich vôli dalo zaočkovať, tak by sme podľa čísiel Paula Ehrlicha Inštitútu mali 100 mŕtvych. A keď prirátame neregistrované prípady a úmrtia následkom očkovania, tak by išlo o 1000 až 10.000 zavraždených ľudí.“ Analyzuje Dr. Bergholz.

Preložila z.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.