Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Proroctví Rothschildů na rok 2017. Dokonalý rozbor

…..zde se nachází perfektní rozbor obrázku z titulní strany z časopisu The Economist a nejen ten…. AKTUALIZACE 12:27

11:54:54

Prosím na čtení si vezměte více času a popřemýšlejte o tomto rozboru odborníků…..

Rovněž tak si dovolím dosadit několik komentů z mé strany….

Překlad z ruštiny do slovenštiny připravila pro tadesco.cz: livia

Autor: Eugen Čornych

Odborníci z Komsomolskajskej Pravdy rozlúštili proroctvo Rothschildovcov na rok 2017!

Vplyvný britský časopis The Economist opäť vyšiel s obálkou o významných udalostiach v nastupujúcom roku.

Časopis je globálnym hlasom Rothschildovcov, najstaršieho finančného klanu planéty. Každý týždeň vychádza v rôznych jazykoch po celom svete s nákladom asi 2 milióny kópií.

Rothschild má podiel 75.42% akcií. Spolu 100% patrí členom Bilderberg klubu, slávnej talianskej rodine Anelli (najväčším akcionárom Fiat Chrysler Automobiles a Ferrari, ktorí v podstate ovládajú značky Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Fiat, Ferrari, Jeep, Lancia, Maserati, atď, majiteľa futbalového klubu Juventus a mnoho ďalších.)

The Economist je známy, medzi riadkami schovanými, odkazmi pre elitu, rôznymi symbolmi a tradične zašifrovanou obálkou na konci novembra
k udalostiam prichádzajúceho roka. Mnohí to vnímajú ako ich politické proroctvo a súčasne ako plán svetovej elity.

Zvyčajne na „Obálke roka“ vystupujú svetoví lídri, s ďalšími ikonickými osobnosťami a s rôznymi znakmi. Napríklad v koláži „Svet -2015“
pred Putinom vrtuľník a pri nohách chlapec, čo niesie lietadlo prezidentovi Ruskej federácie. Prečo?

 


POPIS OBRÁZKU: „Svet v roku 2015“

V lete roku 2015, Francúzsko pod tlakom USA skutočne ukončilo zmluvy na výstavbu dvoch helikoptér pre ruské námorníctvo, a na jeseň
nad egyptským nebom teroristi vyhodili do vzduchu ruské lietadlo A321. Všetkých 224 ľudí na palube zahynulo. Tu je pre vás a skutočný obraz. Na obálke „Svet-2016“ britský premiér Cameron zmätene pozerá opačným smerom od globálnej elity.


POPIS OBRÁZKU: „Svet v roku 2016“

V lete po brexite naozaj rezignoval. Hoci len málokto veril, že Británia odíde z EÚ.

Tu sú niektoré zvláštne „proroctvá“ časopisu…

Trumpov triumf!

Tentoraz The Economist prekvapil. Namiesto obvyklých tvári svetových politikov vydáva na obálke „svet v roku 2017“… 8 okultných tarotových kariet. S výstredným označením Trumpova planéta. V jednej z kariet líčia triumf nového prezidenta USA. Sedí na celom svete. Na americkej vlajke. Mimochodom, Trump v angličtine – triumf!
Áno a celé vydanie The Economist Svet v roku 2017, je venované predpovediam v politickej oblasti, ekonomike, finančnej sfére, vede, technike, medicíne a umeniu. Autori sú známi odborníci, publicisti a novinári.


POPIS OBRÁZKU: „Svet v roku 2017“

Po požiadaní Komsomolskajskej Pravdy, analyzovali záhadný obrázok stálymi

expertmi z výskumného ústavu tretieho tisícročia: Iľja a Jurij BELOUSY.

POPIS OBRÁZKU:

„Jurij Belous
Zakladateľ inštitútu pre vedecký výskum Tretieho tisícročia“

– Jurij, Komsomolskajsku Pravdu tiež môžme zaradiť medzi prorokov. Naposledy v apríli sme publikovali článok „Rothschildovci pokryjú Ameriku Trumpom!“. V novembri ihneď po voľbách, uviedol: „Rothschildovci predsa pokryjú Ameriku a planetu Trumpom“. Vidíte, The Ekonomist, označením na obálke toto potvrdzuje.

Toto nie je tvrdenie ale otázka.
— Kde je otáznik?
— Pre nezasvätených čitateľov v symbolike sa ťažko interpretuje tento záhadný obrázok. Preto sme najprv vysvetlili, čo je na tarotových kartách.

POPIS OBRÁZKU:

Iľja Belous
Predseda Inštitútu pre vedecký výskum Tretieho tisícročia

Ich príbeh je veľmi zložitý. Prišli z východu, o čom svedčia aj historické pramene. Najprv to bola čisto hra. Ale v 16.storočí, sa objaví zdokumentovaná veštecká tradícia. To bola éra slávneho proroka Nostradama, v časoch nebývalého nárastu záujmu o predpovede. V národnej knižnici v Ríme, v roku 1994 bol nájdený rukopis s náčrtkami tarotových kariet „Nostradamus Vatinicia Code“. Datovaný do roku 1629. Syn veštec Cesar ho dal kardinálovi Matteo Barberini, budúcemu pápežu Urbanovi VIII. Vyzerá to tak, že sám Nostradamus má prsty v týchto kartách.

POPIS OBRÁZKU: „Arkan „koleso šťastia“ rukopis v roku 1629 „Nostradamus Vatinicia Code“. V časopise The Economist je Arkana kľúčom.
Celkom 78 kariet v balíčku, ktorých meno je arcana (sviatosti). 22 kariet Veľkej Arkány. Na obálke časopisu sú iba vysoké karty. Tromfy, alebo v angličtine, Trump.“

Ak chceme správne vyložiť obálku, je dôležité pochopiť, na akú otázku sa pokúša odpovedať a porovnať so štandardným rozložením. Je ich naozaj mnoho a každá z nich predstavuje niečo originálne. V prípade „The Economist“ sa stretávame so zriedkavým zarovnaním na áno-nie (dva rady po štyroch kartách). V tomto prípade je nutné napísať otázku alebo problém na papier a formulovať ju tak aby odpoveď znela áno alebo nie.

– Takže nápis na obálke „Trumpova planéta“ znamená otázku – bude nový prezident USA určovať svetovú politiku a ekonomiku alebo nie?

– Celkom určite. Ďalej je použitý tromf „koleso šťastia“ (podobne ako v náčrte rukopisu Nostradama!). Po manipulácii s kartami môžeme vidieť, v akej pozícií bola „Fortuna“ Trumpa.

Prvé miesto dáva odpoveď áno. Druhé znamená čoskoro. Tretie reprezentuje prekážku a štvrté je nie. Na obálke karta „koleso šťastia“ je na tretej pozícií. Takže na ceste bude mať Trump vážne prekážky, ktoré musí prekonať. Pretože v scenári Velkej Arkany je situácia v rukách osudu a nie v rukách nového prezidenta USA.

tm komentuje: tím nám chtějí naznačit, že kompletně vše je ve hře a nebudou „mocní“ (dnes už „nemocní) chtít opustit svoje pozice jen tak lehce…..

Je zaujímavé, že v prípade prorockého čísla pre mobilné aplikácie AppStore nie je na obálke nápis „Trumpova planeta“. A na tromf karte namiesto Donalda Trumpa sedí na Zemi orol, symbol USA FEDu!


POPIS OBRÁZKU: „Obálka časopisu pre mobilnú aplikáciu AppStore“

– A čo FED, majiteľ doláru, svetoví bankári? Týto finančníci – globalisti stavili na Hillary Clinton.

– Ďalším dôležitý bod. Na obálke sú použité niektoré scény z populárného balíčku tarotových kariet od Arthura Edwarda Waite. Boli vytvorené v roku 1910. Kedy aj skupina hlavných medzinárodných bankárov sa tajne dohodla na vytvorení FEDu.

Takže globálna záležitosť „svet v zákulisí“ – kto vyhrá? Trump alebo FED? Výklad politického proroctva «Trumpová planéta»

1. karta „veža“

Prototyp Babylonskej veže. V stredoveku bola karta vykreslena v podstate rovnakým spôsobom: Horiaci vrchol veže pod úderom blesku. Zničenie veže je dávna udalosť, ale má revolučný charakter. Na jednej strane veže dav nesie vlajku s kosákom a kladivom, dav na druhej strane nesie kríž. V roku 2017, keď na planétu nastúpi Trump, svet bude zaznamenavať dva dôležité termíny: 500. výročie reformácie katolíckej cirkvi a 100. výročie Veľkej októbrovej revolúcie. List na dverách veže je odkaz na 95 téz Martina Luthera – protest proti pápežovi, ktorý zavesil na dvere hradného kostola v Sasku. To bol začiatok reformácie a vznik populárneho Anglo-Saského protestantizmu. Dej rozpráva o zničení starých ideologický systémov liberalizmu. Predstavované blokom Obama, Clinton, Kerry, atď. Zničenie veže má svoje dôvody. Problémy, spôsobené raz reformáciou a potom októbrovou revolúciou, sa prejavujú dodnes. Odmietnutie kresťanských hodnôt západnými elitami, apatia voči sociálnym túžibam ľudí. Protestné odhlasovanie brexitu a Trumpa viedlo k poklesu liberalizmu na oboch stranách Atlantiku, píše šéfredaktor, člen Bilderberg klubu, v článku „Trumpova planéta“.

Nerovnosť stúpa. V USA v roku 1979 prvé percento najbohatších ľudí získalo 8% zo všetkých príjmov a v roku 2007 to už je 17%. Globalizácia uvrhla milióny ľudí pod hranicou chudoby, čo viedlo k nekontrolovanej migrácií. Liberáli si ťažko udržujú pozostatky kapitalizmu, socialistické myšlienky opäť získavajú na sile podľa autorov časopisu „Prorocké čísla“.

Pri panike v liberálnych radoch sa svet rúti do krízy. Ale v spoločnosti ešte stále nevznikla nová ideológia. Karta „Pustovníka“ na druhej strane, hovorí o stave hľadania. Pre našu krajinu „veža“ znamená aj oslabenie liberálneho klanu od 90-tych rokov (Čubajs, Šuvalov, atď.). Nový ideologický systém v Rusku existuje avšak tiež ešte nie.

2. karta „smrť“

Jeho umiestnenie pod kartou veže posilňuje deštruktívny obraz. Ale napodiv je to konštruktívna karta. Znamená koniec starého sveta a začiatok nového. Karta nám nedáva na výber. Všetko staré bude zničené a je potrebné, nechať to odísť bez ľutovania.

Atomový „hríb“ na karte naznačuje eskaláciu jadrovej hrozby. Za hlavné centrá tohto risku označujú Rusko a Severnu Kóreu. Pravdepodobnosť jadrového útoku je však veľmi malá. Na karte modernizovaný obraz desatich egyptských rán má výlučne symbolickú hodnotu.

Číslo 13, čo zodpovedá číslu tarotovej karty, nám naznačuje smrť nielen politického poriadku ale aj ekonomiky. Predstavujúc bankárov pod vedením Rockefellera a FED.

13 – kľúčové číslo na dolárovej bankovke FEDu. Orol drží 13 šípkov.
Na olivovej ratolesti je 13 listov a 13 olív. 13 hviezd nad hlavou orla v modrom oblaku. Na prsiach má štít s 13-mi červenými a bielými pruhmi. Pyramída

obsahuje 13 stupňov z tehál. Ďalej 13 trsov trávy. A samotná FED bola založená v roku 1913.

Trump už konštatoval potrebu auditu FEDu. Snaží sa oslabiť štruktúru. Avšak, podľa zákona do roku 2018 nemôže prepustiť riaditeľku Janet Yellen. Ak chce získať kontrolu nad Federálnim rezervným systémom musí postupne nahradiť niekoľko členov Rady guvernérov po uplynutí ich funkčného obdobia.

V najradikálnejšich scenároch sa môže Trump pokúsiť znárodnit Americký Federálny rezervný systém, ktorý vykonáva v USA úlohu centrálnej banky. Všeobecne sa verí, že toto zamýšlal aj prezident F. Kennedy. FED na rozdiel od väčšiny ostatných krajín, je v súkromných rukách. Ale hlavná otázka podľa Trumpa: Môže odmietnuť Obamove dedičstvo a vynulovať verejný národný dlh a ovládnuť FED?“

Trump už spomínal ako bude hrať s dlhmi – jeho obľúbená vec, verejný dlh je pripravený zľaviť. Mnoho krajín sa potom začalo naliehavo zbavovať dlhopisov USA. Trump možno chce aby tento proces pokračoval. Potom Spojené štáty budú môcť splatiť svoje dlhy za almužnu.

Čo sa týka FEDu, jeho aktíva majú hodnotu 1,7 bilióna amerických dolárov z hypotekárnych úverov zaručenými neslávnymi FannieMae, FredieMac a GinnieMae. Čisté aktíva a trhový kapitalizmus týchto spoločností je v podstate odpad. Je nepravdepodobné, že FED s tým niečo urobí. Ďalšia časť aktív 2,5 bilióna dolárov – štátny dlh USA. Dolár USA, ktorý nie je ničím ručený a tým aj celá ich ekonomika (to je ďalší mýtus).

Me sa zrútiť FED? Na jednej strane nie (mnohí odborníci sa zhodujú) pretože môže vždy uvoľniť toľko peňazí, koľko len chce. A ak súdna žaloba nebude fungovať. Na druhej strane, áno môže! Po prvé, tlačenie peňazí uzatvára dieru iba dočasne. Po druhé, biliónvy problém USA môže tiež viesť ku kolapsu. Po tretie, mnohí si pamätajú na írsku krízu finančného systému v roku 2009.

tm komentuje: a zde máte potvrzen pád a zřícení ekonomiky, které se už nedá zabránit a je těsně před námi (1)

A ako sa to stalo aj v Rusku nie je potrebné pripomínať.

Tak, Trumpové problémy v 20 biliónovom dlhu USA a viac ako 4 biliónovom voči FEDu. Okrem penzijných fondov, existujú mnohé ďalšie bilióny. Ročný rozpočet USA je celkovo 3,5 bilióna. To je hlboký deficit. To znamená, že dlhy nikdy nesplatia. Pre začiatok s čistým štítom, Trump musí vykolajiť trh dlhov a zrušiť všetky problémy demokratov. Lepšie ak to všetko urobí. Potom bude možné znárodnenie FEDu.

Pre našu krajinu (pozn. prekl. Rusko), oslabenie bankárov znamená oslabenie Gajdarovskej ekonomickej školy, Kudrina, Nabiullina. Prvou obeťou sa už stal Uljukajev.

3. karta „súd“

Karta zobrazuje príležitosti, ktoré čakajú svet v roku 2017 s príchodom Trumpa. Sedí na vlajke Spojených štátov na území USA, v rukách drží jablko a žezlo, ktoré sú odrazom jeho veľkých amerických ambícií.

Zvyčajne táto karta znázorňuje posledný súd a vzkriesenie z mŕtvych. The Economist urobil z Trumpa sudcu.

Trump je ekonomicky nacionalista. Je presvedčený, že voľný obchod zabíja americkú ekonomiku. Spochybňuje povinnosti USA voči svojím spojencom a výzva k budovaniu múru na hranici s Mexikom, chce uvaliť vysoké clá na čínske výrobky a zakázať vstup do krajiny islamským prisťahovalcom. Toto všetko je mimoriadne radikálne pre Ameriku. Liberálna elita USA čaká na posledný súd v mene Trumpa.

Vybalenie karty „súd“ zvyčajne znamená hladký záver krízy. Avšak, všimnime si, že karta je naklonená. To znamená, že poloha Trumpa je dosť neistá. Bude musieť viesť náročný, komplexný boj s klanmi liberálov a bankárov. Bude mať dostatok politickej vôle? Bude konečne nárast nacionalizmu? Tu sú otázky, ktoré trápia Rothschildovcov. Od vtedajšej volebnej odvahy mu zostáva málo, verí The Economist. Trump bude musieť vyjednávať so svetovou elitou. A ak nie?

Ach, niet divu, že vo výklade je súčasťou karta „smrť“. História je tragickým príkladom konfliktu medzi elitami USA. Prezident John f. Kennedy, ktorý sa snažil vziať FEDu monopol na tlač dolárov bol zavraždený v roku 1963. Na to v roku 2017 bude odtajených 3 063 dokumentov vzťahujúcich sa k vražde Kennedyho, naznačuje The Economist.

Karta nie je prevrátená. To znamená, že množstvo jeho iniciatív Trump ešte stále implementuje. Zruší väčšinu obamových projektov, vrátane Obamacare, projekt o globálnom otepľovaní a možno aj dohodu o iránskom jadrovom programe. Vyjde z mnohých medzinárodných obchodných dohôd a pokúsi sa minimalizovať „farebné revolúcie“, ktoré prinášajú demokraciu do sveta silou zbraní.

Pre Rusko je Trump príležitosťou stať sa partnerom USA, EÚ, atď. Avšak, by sme nemali zabúdať, že Trump v prvom rade pracuje pre Ameriku. Bude silno podporovať rozvoj národného ropného priemyslu. Okrem toho vysoké úrokové sadzby amerického dolára znamená silnejší dolár a nižšiu kvotáciu nafty. To je nevýhodné pre Rusko.

tm komentuje: vzhledem k tomu, že karta s Trumpem je nakloněná na obrázku doprava, tedy proti směru hodinových ručiček, budou se snažit všemožnými silami svrhnout nově zvoleného prezidenta a nastolit na planetě Zemi, na které taky sedí Trump, krvavý světový NWO. Proto šál má také dvě barvy a je jeho trůnem. Bílá pro čistotu a červená je krvavá čistka na planetě Zemi.  V pravé ruce drží symbol zeměkoule, která je také zároveň symbolem terče.

V levé ruce drží kouzelnou hůlku, kterou ovládá pravá hemisféra a tím je naznačeno, že všechny jeho kroky nemusejí být logické a pro mnohé se mozaika složí až za několik měsíců či roků, když se mu podaří za velkou louží dostat na trůn…..

Prosím nezapomenout, co neustále opakuji, levá strana u obrazů je vpravo a pravá vlevo!!!!!

4. karta „kúzelník“

Karta č. 1 z Veľkej Arcany (tromfy). V stredoveku to kreslil alchymista na kryt karty. Tieto karty sú prispôsobené dnešnému svetu. Namiesto ŠTYROCH alchymistických predmetov (prsteň, amulet, kapucňa, rukavice) zobrazuje 3D tlačiareň, tlačiac ŠTYRI obytné domy. Nad hlavou kúzelníka je symbol nekonečna v podobe obrátenej osmičky. Mág – kúzelník. Celá situácia je pod jeho kontrolou. Na rozdiel od Trumpa „sudca“ je v rovno a riadi situáciu v skutočnosti a nie viditeľne. Kúzelník premieňa svet podľa seba.

Karta ukazuje obrovské príležitosti. „Maga“ posilňuje karta „Súd“! „Veža“ nám dáva jasnú predstavu o odpočítavani. Spolu so zvyškom karty vidíme celú situáciu: kedy to začne, ako to bude prebiehať, aké následky bude mať. To všetko sa týka priamo našej bezprostrednej budúcnosti.

Z hľadiska numerológie jednotka – začiatok, stred sveta. A stredom sveta, v roli kúzelníka, sú Rothschildovci a nie Trump. Skoro rovnako ako keď ovládajú svoju bábku spoza oponu.

A naozaj vyzývavo vyzerá obraz kôzelníka so svätožiarou božskej slávy okolo hlavy. Zvyčajne sa takto zobrazujú iba svätí. Avšak v histórií poznáme prípady, kedy zobrazovanie tohto symboli bolo veľmi uvoľnené.

Časopis podľa nášho názoru, svätožiarou zobrazuje schopnosti kúzelníka ako neobmedzené tak, aby sa hranica medzi ľudským a božským stala veľmi tenká. Tento stav nevyhnutne koexistuje s kartou „smrti“ vedľa na ľavej strane. Zničenie babylonskej veže na prvej karte tiež pripomína, že toto sa stalo v čase, kedy sa ľudia chceli dostať k Bohu.

5. karta „svet“

Karta, ktorá sa nachádza na pravej strane od Trumpa ukazuje na posun verejného vedomia do novej éry. Magazín zdôrazňuje, že svet musí zostať jednotný a súčasne multikultúrny.

Veľmi konštruktívna karta. „Svet“ je na konci životného cyklusu, pauza pred ďalším veľkým cyklusom, spokojnosť. Karta dáva nádej, skrz všetky dočasné problémy načrtnuté vyššie, na svetlú budúcnosť. Toto taktiež zobrazuje karta „hviezda“. Vidíme vyjadrený vývoj situácie zľava doprava. Z hľadiska deja karta zobrazuje tri civilizácie: staroveký východ (Egypt), Grécko-rímsku ríšu (Antika) a stredovekú západnú (kresťanská). To je vyjadrené v náboženských architektonických symboloch: pyramída, staroveký chrám a kresťanský chrám s kupolou.

Nemenej symbolické na tejto karte zobrazenie znakov svetovej kultúry: divadlo, maliarstvo, literatúra – odraz všetkých typov sociálneho vedomia človeka starých časov. Všetky prepojené do jednej sady a zobrazené v lúčoch žiariaceho slnka.

Aj kontinenty umelo zlúčené maliarom dohromady. Rothschild pravdepodobne vidí budúci model sveta rozdelený na päť častí (podľa počtu znakov svetskej kultúry):

 • Severoamerická únia (rozšírená na celú americku);
 • Európska únia;
 • Eurázijská únia (na základe spoločenstva eurázijskej ekonomiky, vrátaneČíny a Indie);
 • ASEAN (prípadne so zaradením Japonska, Kórei, Austrálie a NovéhoZélandu);
 • Lag + AC (arabské a africké štáty).

V súčastnej dobe podiel ekonomiky USA v rámci svetového hospodárstva klesol z povojnových 50% na približne 20%. Spojené štáty nemajú hegemóniu ekonomicky ani ideologicky. Rovnaký počet ako je predmetov, na oblohe na karte „svet“, by mal zodpovedať rovnovážným silám vo s vete. Päť častí bude po porade zlúčených, na základe dohody OSN. Dokazuje to slnko, ktorého lúče zahŕňajú všetky symboly na mape.

Arkana 21 „svet“ – posledná z Tarotových tromfov. Završuje sériu, dáva korunu magii, prorocké číslo. 21 je trikrát sedem. Tri a sedem sú posvätné čísla. Postačí pripomenúť si ako často sa vyskytujú v Biblii a úlohu, ktorú zohrávajú v náboženstvách. Väčšina proroctva je obsahnutá v tejto arkane.

Je to príležitosť pre Rusko aby sa stalo silnejším regionálnym politickým vodcom a plnohodnotným hráčom na svetovej scéne. Podľa magazínu bude Vladimir Putin pozorne sledovať Trumpa pre posilnenie jeho vplyvu
v zahraničnej politike.

6. karta „koleso šťastia“

Tradične na karte vykreslili koleso a postavy ľudí. Ak postava stúpa, značí prosperitu ak klesá tak chudobu. A chudobny úbohy leží na dne v hline. Na tejto karte vedľa kolesa vidíme vlajky a jasne vidíme postavy, Vľavo hore stúpa Francúzka Marine LePen jej hodnotenia budú rásť Vpravo dole je Angela Merkelová. Jej hodnotenie bude klesať (predtým). Dodatočne ešte postavu Merkelovej udiera blesk.

V spodnej časti, zástupca holandského parlamentu, Geert Wilders, s ostrými antiislamistskými názormi, sa chce stať premiérom a opustiť Európsku úniu. Ako vidíte, časopis je pesimistický v tejto oblasti. (nikdy som to netvrdil a ani nebudem).

Nižšie sú umiestnené volebné urny – v týchto krajinách v roku 2017 sa budú konať voľby. Všetky postavy majú zviazané ruky aj nohy. Nepočuli o osude sveta a mág, umiestnený hneď vedľa. 4 karty z 8 vo výklade sľúbili zmeny. Ale „koleso šťastia“ je v prvom rade o neočakávaných zmenách. A tu si opäť pripomíname Trumpa, ktorého víťazstvo bolo veľkým prekvapením. Tak ako brexit v Anglicku. Trend, ako sa hovorí, je jasný. Výsledok volieb v týchto troch krajinách prinesie nové prekvapenia!

Podľa nášho názoru, je to kľúčová karta v balíku, ona, rovnako ako druhých sériach konečne objasňuje význam vyššej karty. V tomto prípade je to karta „svet“ – predpovedá konfiguráciu nového svetového poriadku. Táto karta, však zdôrazňuje, že ďalší vývoj je v rukách osudu a na ceste budovania nového svetového poriadku bude veľa prekážok.

Pre Rusko je výhodné posilnenie Marine LePen. Merkelová podáva nedávno najmä americké záujmy. Zmena politického kurzu v Nemecku by mohlo byť dobrou príležitosťou pre nás. Predovšetkým môžeme očakávať zmiernenie alebo zrušenie sankcií.

7. karta „pustovník“

Najvyšším vyjadrením predom určeného vývoja. Je to predtucha a vhľad, v skutočnosti symbol serie „svet v budúcom roku“. Pustovník nehľadá uznanie a slávu je odstavený z hlučného davu. Lampáš symbolizuje znalosti, svetlo na ceste hľadania a posol – božskô ochranu. Táto karta je veľmi filozofická a hlboká. Na začiatku akejkoľvek cesty je potreba pochopiť ako a kadiaľ pokračovať. A k tomu potrebujeme duchovné skômanie. A potrebu odmietnuť vlastnú ješitnosť, márnivosť.

Z hľadiska príbehu, karta zachytáva v dolnej časti demonštrácie proti globalizácii (nechceme Transatlantické obchodné a investičné partnerstvo, povedz nie EÚ, žiadne trans-pacifické partnerstva, atď.). To je ďalší odkaz na tendencie izolvania sa, ktoré sa uskutočnia v roku 2017.

Nižšie vidíme rozdeľujúcu sa guľu. Jeden svet bol rozdelený na dve časti a Amerika. Tento rozkol vyvrcholil v hlasovaní medzi Trumpom a Clintonovou. Nad tou všetkou pozemskou márnivosťou sa týči mních-pustovník.

Karta „pustovníka“ zmäkčuje a dopĺňa predchádzajúcu kartu „svet“ v podstate je jej pravý opak. Žijeme v jednom svete, ktorý nemôže byť úplne rozdelený na časti alebo izolovaný. Model budúcnosti sveta a treba si byť vedomý pustovníka.

Liberáli by mali byť znepokojení, ale tma nebude trvať večne, píšu v magazíne. Politika izolácie sa nakoniec zdiskredituje sama pretože jej dôsledky sú katastrofálne.

Pre Rusko je v súčasnosti výhodný antiglobalizmus. Pretože pre nás je nevýhodna konsolidácia síl EÚ podľa amerického scenáru. Uvoľnenie línie globalizmu na americkom základe nám dáva možnosť posilniť svoje postavenie na Strednom východe a ich hraniciach. Trump už uviedol, že nebude zasahovať do regionálnych konfliktov. Avšak, pravdepodobne, nový svetový poriadok sbude mať významné posilnenie pozíc mimo vopred stanovenej hranice vplyvu.

Karta „pustovníka“ nám dáva jasne najavo – skutočná sloboda je obsiahnutá len v slobode ducha, výťazstvo rozvoja osobnosti nad zhonom a filozofiou spotreby.

8. karta „hviezda“

Ukončenie tarotového výkladu a protiklad začiatku – Babylonskej veže. Označuje nový začiatok politickího a hospodárskeho poriadku. Symbolizujúc novú éru druhou Betlehémskou hviezdou uprostred 14-tich blúdnych hviezd (namiesto tradičných sedem – 7 + 7).

Karta je v nestabilnej pozícii. To sú sny a samozrejme, sú krehké. Pretože budúcnosť nepoznáme, až do poslednej chvíle. „Koleso šťastia“ vľavo to iba potvrdzuje.

Vnútri hviezd je 14 mladých osobností, autorov článkov predpovedí v tomto „prorockom“ vydaní čísla The Economis. Tanečník Isaac Hernandez z Iowy, herec Daisy Ridley z Los Angeles, sýrsky utečenec Hani Al-Moulia, výkonná riaditeľka inovatívnej spoločnosti Leticia Gasca z Mexika, spisovateľ Louise O’neill a ďalší.

Oni symbolizujú budúcu generáciu. Staršia generácia odíde. Veľa vplyvných ľudí z minulej éry sú vo veľmi pokročilom veku, a uvedomujú si, že svet sa mení radikálne. V dolnom riadku karty to navyše potvrdzuje príbeh z karty „kúzelník“ s 3D tlačiarňou. Podľa nášho názoru sa tu stretávame s myšlienkou autora – krehká nádej na lepšiu budúcnosť. A sny, ako vieme, nie vždy sa splnia a mládež nie vždy spĺňa očakávania staršej generácie.

Keby sme mali zhrnúť podstatné, treba: pre tarot je veľmi dôležitý zverokruh v ktorom je svet, ten v 21. storočí už vstúpil do novej éry vodnára. Podľa astrológia to bude éra vzniku nového spoločenského vedomia a nového typu človeka, a teda nového typu politickej organizácie svetového spoločenstva. Berú do úvahy tieto okolnosti aj Trump a svetová elita? Budú stavať nové Babylonské veže, alebo si uvedomia, že okrem ľudských vášni existuje aj prírodzený vývoj histórie? Či s nimi pôjdu mudrci (karty „pustovník“ a „kúzelník“), pripomínajúc číslicu 8 (počet kariet vo výklade a nad hlavou „kúzelníka“) sú to prírodne úkazy a nie činy Titanov?

tm komentuje: karta s hvězdami je nakloněna na obrázku doleva, čili po směru hodinových ručiček, budou se snažit elity vývoj, který je skutečně ve hvězdách, natlačit pro ně tím výhodným pravotočivým směrem a tedy k jejich vítězství. Souvisí to i s návštěvou Kerryho, který se přes zákaz vydal na jižní pól, aby ovlivnil na světě pomocí zařízení BST, kteří ti z povrchu mají, volby v času a prostoru na vítězství Clintonové.

Byl ale třikráte vyhozen a byl mu poslán vzkaz pomocí zemětřesení na New Zeland…..

Poté požádal Kerry o azyl ve Vatican City….

Prosím nezapomenout, co neustále opakuji, levá strana u obrazů je vpravo a pravá vlevo!!!!!

OTÁZKY PO
Hrajú Putin a Trump na ten istý hudobný nástroj?

– Jurij, a ešte sa uvidí či Trump vyhrá nad Federálnym rezervným systémom USA? Alebo globalisti mu zakrútia krkom?

– Ak Trump sbude rokovať s Putinom, éra politiky globalizmu „bankárov- finančníkov“ a FEDu je u konca.

– Ruská pokročilá verejnosť kvôli týmto slovám obviňuje Belousa a „Komsomolskaju pravdu“ za kremeľskú propagandu.

– Všetky prázdne požiadavky sa týka Rothschildových „The Economist“. Po víťazstve Tumpa sa v časopise objavila výrečná ilustrácia k článku „Nový nacionalizmus“.


POPIS OBRÁZKU: „Ilustrácia k článku „Nový nacionalizmus““

Traja hrdinovia: Putin, Trump a hrdina brexitu Nigel Faraj, bývalý vodca Strany nezávislosti UK, predseda europarlamentskej strany Európa za slobodu a demokraciu. Za nimi je Marine LePen.

– Ale Rothschildy finančníci, najstarší bankársky klan na planéte. FED by im mala byť blízka a drahá!

– Vedúci investičného Lord Jacob Rothschild (vedúci pobočky klanu v Londýne!) vo svojej správe RITCapitalPartnersPlc, ktorá vyšla už v roku 2015, povedal, že situácia v ekonomike a geopolitike je najnebezpečnejšia od konca druhej svetovej vojny.

POPIS OBRÁZKU: „Jacob Rothschild“

Ale ešte zaujímavejšie je jeho vyhlásenie v auguste 2016: „V posledných 6 mesiacoch sme boli svedkami, ako centrálne banky naďalej, bez pochýb robia najväčší experiment v histórii menovej politiky. Preto sme teraz v neprebádaných vodách a je nemožné predpovedať, aké budú nechcené dôsledky ultra-nízkých úrokových sadzieb vzhľadom k tomu, že približne 30% svetových štátnych dlhopisov má negatívnu mieru návratnosti, ako aj rozsiahle uvolňovanie. … Mnohé z rizík, ktoré načrtol v roku 2015 naďalej hrozia. Geopolitická situácia vo svete sa ešte zhoršila. Veľká Británia odhlasovala odtrhnutie od Európskej únie. Prezidentské voľby v USA sa budú konať v novembri, pravdepodobne budú s nezvyčajne vysokým napätím…. Naše významné investície v amerických dolároch sa teraz trochu zhoršili, ale po raste doláru sme videli investície v iných menách a v zlate ako zaujímavú príležitosť, väčšina odráža naše obavy o menovú politiku a neustále klesajúca ziskovosť.

Rothschildove aktíva nie sú sústredené v Spojených štátoch. Globálismus pod americkou vlajkou predstavuje pre nich riziko. Rovnako ako sa Obama pokúša vnútiť EÚ Transatlantické obchodné a investičné partnerstvo (TTIP). Skutočne pohltil Starý Svet ich staré léno. Európa sa zúfalo ubránila. Prezident Clinton by prinútil EÚ podpísať zmluvu. Jeden zo sloganov Trumpovej kampane bol nie pre TTIP. Teraz projekty globalistov skutočne krachli.

– Môžete ešte popísať vyhliadky mocných ruských liberálov a ich globálnych sponzorov? Môže byť ovplyvnené ich osobné politicka?

– V čísle prognôz The Economistu s obálkou Trumpova planéta, šéfredaktor a člen Bilderberg klubu Zenni Beddouz Minton, v článku píše: „Pre liberálov sa rok 2016 stal ponurím rokom.“ Vlna hnevu ľudí sa hnala na západ, počnúc Britským hlasovaním pre rozvod s EÚ a končiac u Američanov, ktorí si zvolili magnáta bez skúsenosti vo verejnej správe. O niekoľko mesiacov neskôr, voliči na oboch stranách Atlantiku podľa verejného prieskumu sa vzdali svojho politického establišmentu a nakoniec prejavujú frustráciu z globalnej politiky. Uvedomili si, že sú zapletený, čo prináša zisk elite, ktorá rozhoduje čisto podľa svojích osobných záujmov.

To ublíži samotnej podstate liberálneho svetového poriadku. Čo sa týka závažnosti bude jasné v 2017.

A Posledná otázka, Jurij. Ako viete toľko o tarotových kartách? Možno ste vykladali karty v Petrohrade? V meste na Neve sú tieto karty populárne.

Nie, nie nevykladal som. Len v posledných troch rokoch moja matka a brat starostlivo študovali éru veľkého Michela Nostradamusa. Jeho životopis, tvorivosť, proroctvá, historické udalosti týchto rokov. Nevyhnutne museli riešiť aj tarot. Naša kniha „Iný Nostradamus“ bola práve pripravená pre tlač. A potom sa zrazu objavila obálka The Economist s týmito kartami. Náhoda, alebo záhada?

Úplné dešifrovanie proroctiev Rothschildovcov v roku 2017 je na weobvých stránkach Výskumného ústavu tretieho tisícročia.

P. S.: S novinárom z Komsomolskajskej Pravdy, inšpirovaným obálkou The Economist, som sa stretol v Petrohrade. U najobľúbenejšej vykladačke tarotových kariet. ktorú často vyhľadávajú politici, podnikatelia, herci, športovci… Novinár bol tiež zvedavý na to, čo ho čaká. Mimochodom, v Petrohrade kedysi žila slávna „čierna vdova“ Kirchhoff, ktorá na kartách presne predpovedala osud Puškinovi, Jurievičovi Lermontovi, Sergejevičovi Gribojedovoi.

Odborníci vysvetlil proroctvo Rothschild v roku 2015. Proroctvá sa stali skutočnosťou v roku 2015. Rozlúštil do roku 2016 Rothschildovo proroctvo.

Autor: Eugen Čornych
Foto: z archívu The Economist Výskumny ústav tretieho tisícročia Dizajn: Valiulin

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře