Existuje 24 Protokolů. Nelze je pouze číst, ale studovat je. Podrobně vysvětlují, co se děje ve světě a proč.

Věříte oficiálním příběhům o 11. září? Pomoci bankám? Válce proti teroru? Smrti Usámy bin Ládina? Kennedyho? Princezny Diany?

Přemýšleli jste někdy, proč je na americké bankovce vytištěna egyptská pyramida, zednářská symbolika a slova Novus Ordo Seclorum (Nový světový řád)?

Nemůžete si představit, co je pravda a co už není pravda?

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Kolem roku 1700 byl sepsán dokument popisujíc důmyslný plán na dobytí světa. Dokument byl nazván Protokoly učených starších Sionu (Protokoly sionských mudrců), a byl publikován v Rusku v roce 1905.

Toto světové vládní spiknutí se rozvíjí více než 200 let a stojí za novým světovým řádem, 11. zářím a falešnou „válkou proti teroru.“

 

Protokoly jsou autentické

Kde je důkaz, že Protokoly jsou autentické? Důkazem je samotný dokument. To, co se v dnešním světě děje, je přesné naplnění Protokolů.

Henry Ford řekl: „Jediné prohlášení, které o protokolech můžu říci, je, že zapadají do toho, co se děje.“ New York World, 17. února 1921. Benjamin Disraeli řekl: „Svět je ovládán velmi odlišnými osobnostmi, než jak si je představují ti, kteří nejsou za oponou.“ Nositel Nobelovy ceny Alexander Solženicyn přirovnal Protokoly k „jaderné bombě.“

V zákulisí

V roce 1773, Mayer Amschel Rothschild pozval dvanáct vlivných přátel do jeho zlatnické prodejny ve Frankfurtu, v Německu. Tito muži tvořili vnitřní jádro světového revolučního hnutí a souhlasili s tím, že spojí své bohatství a zdroje.

1. května 1776 (První Máj) najali Adama Weishaupta (kódovým jménem Spartacus), aby vytvořili tajnou společnost nazvanou Řád Iluminátů. Jejich cíl? Vytvořit světovou vládu řízenou muži vyššího intelektu – totiž sami sebe a svou pokrevní linii.

V roce 1785 byl kurýr Iluminátů zasažen při cestování na koni z Frankfurtu do Paříže, kam vezl tajné dokumenty. Dokumenty obsahovaly jména sionistických členů Bavorských Iluminátů v Německu a byly adresovány velmistrovi zednářské lóže Velký Orient v Paříži.

 

Dokumenty padly do rukou místní policie, která je předala bavorské vládě.

Úřady nařídily policejní zásah na velitelství Iluminátů, kde našli další důkazy o světovém revolučním hnutí. Sionističtí spiklenci odešli do ilegality a uchýlili se do lóží svobodného zednářství.

Níže je uveden přehled 24 protokolů. Podrobně popisují globálnířídící systém, který dnes vidíme v akci.

Sionisté provedli krycí kampaň s cílem zdiskreditovat Protokoly, které odhalují jejich agendu Nového světového řádu.

Protokoly nejsou prací smyšlené beletrie. Důkaz je ve viditelných úkazech a činech.

přeložila tereza 

Protokoly budou překládány postupně. Pokračování Protokol 1 ZDE.

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.