Existuje 24 Protokolů. Nelze je pouze číst, ale studovat je. Podrobně vysvětlují, co se děje ve světě a proč.

Věříte oficiálním příběhům o 11. září? Pomoci bankám? Válce proti teroru? Smrti Usámy bin Ládina? Kennedyho? Princezny Diany?

Přemýšleli jste někdy, proč je na americké bankovce vytištěna egyptská pyramida, zednářská symbolika a slova Novus Ordo Seclorum (Nový světový řád)?

Nemůžete si představit, co je pravda a co už není pravda?

 

 

 

 

 

Kolem roku 1700 byl sepsán dokument popisujíc důmyslný plán na dobytí světa. Dokument byl nazván Protokoly učených starších Sionu (Protokoly sionských mudrců), a byl publikován v Rusku v roce 1905.

Toto světové vládní spiknutí se rozvíjí více než 200 let a stojí za novým světovým řádem, 11. zářím a falešnou „válkou proti teroru.“

 

Protokoly jsou autentické

Kde je důkaz, že Protokoly jsou autentické? Důkazem je samotný dokument. To, co se v dnešním světě děje, je přesné naplnění Protokolů.

Henry Ford řekl: „Jediné prohlášení, které o protokolech můžu říci, je, že zapadají do toho, co se děje.“ New York World, 17. února 1921. Benjamin Disraeli řekl: „Svět je ovládán velmi odlišnými osobnostmi, než jak si je představují ti, kteří nejsou za oponou.“ Nositel Nobelovy ceny Alexander Solženicyn přirovnal Protokoly k „jaderné bombě.“

 

 

 

 

 

V zákulisí

V roce 1773, Mayer Amschel Rothschild pozval dvanáct vlivných přátel do jeho zlatnické prodejny ve Frankfurtu, v Německu. Tito muži tvořili vnitřní jádro světového revolučního hnutí a souhlasili s tím, že spojí své bohatství a zdroje.

1. května 1776 (První Máj) najali Adama Weishaupta (kódovým jménem Spartacus), aby vytvořili tajnou společnost nazvanou Řád Iluminátů. Jejich cíl? Vytvořit světovou vládu řízenou muži vyššího intelektu – totiž sami sebe a svou pokrevní linii.

V roce 1785 byl kurýr Iluminátů zasažen při cestování na koni z Frankfurtu do Paříže, kam vezl tajné dokumenty. Dokumenty obsahovaly jména sionistických členů Bavorských Iluminátů v Německu a byly adresovány velmistrovi zednářské lóže Velký Orient v Paříži.

 

 

 

 

 

 

Dokumenty padly do rukou místní policie, která je předala bavorské vládě.

Úřady nařídily policejní zásah na velitelství Iluminátů, kde našli další důkazy o světovém revolučním hnutí. Sionističtí spiklenci odešli do ilegality a uchýlili se do lóží svobodného zednářství.

Níže je uveden přehled 24 protokolů. Podrobně popisují globálnířídící systém, který dnes vidíme v akci.

Sionisté provedli krycí kampaň s cílem zdiskreditovat Protokoly, které odhalují jejich agendu Nového světového řádu.

Protokoly nejsou prací smyšlené beletrie. Důkaz je ve viditelných úkazech a činech.

přeložila tereza 

Protokoly budou překládány postupně.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.