…..myslící lidé a lidé působící na planetě Zemi v souladu s přírodou a zákony vesmíru nemohou vůbec přijít na zdegenerované myšlenky a hlavně tlačit na druhé lidi třeba děti, aby se vyvíjeli jako opačné pohlaví. Naprostá dekadence, zvrácenost, jednání proti přírodě je LGTB

10:54

Prosím uvědomte si, že zásada je nikoho nepřesvědčovat a nenutit ho do věcí, které by sám nikdy nedělal. Každá lidská bytost je svobodná a proto nucení někoho do čehokoliv je proti dobrým mravům a proti lidskosti a zákonům vesmíru….

[wp_ad_camp_2]

Putin kritizoval ústretovosť voči migrantom a opäť vystúpil proti západnému liberalizmu

29.06.2019 | 20:28 Šéf Kremľa v japonskej Osake uviedol, že vlny migrantov prichádzajúcich do Európy porušili práva domácich obyvateľov.

Ruský prezident Vladimir Putin v sobotu na záver summitu G20 v japonskej Osake opäť vystúpil proti západnému liberalizmu. Uviedol tiež, že prístupy, akým je napr. ústretovosť voči migrantom, poškodzujú záujmy domáceho obyvateľstva.

Po skončení summitu G20 v japonskej Osake Putin vysvetlil, že vlny migrantov prichádzajúcich do Európy porušili práva domácich obyvateľov. Dodal, že výsledky volieb ukazujú, že ľudia chcú zmenu.

Nedávno v rozhovore pre denník Financial Times (FT) sa Putin vyjadril aj k postaveniu LGBT komunity v Rusku, pričom vyhlásil, že Rusko s ňou nemá žiaden problém, ale niektoré veci sú pre ruskú spoločnosť neprimerané a neprijateľné.

[wp_ad_camp_2]

V sobotu sa Putin k tomuto rozhovoru vrátil, keď vyhlásil, že „idea liberalizmu je mnohoraká. Vo všeobecnosti nespochybňujem jej príťažlivosť“.

V súvislosti s tým však pripomenul dôsledky migrácie – napríklad to, že „v niektorých európskych krajinách rodičom hovoria, že ich dcéry by do školy nemali chodiť oblečené v sukni – z bezpečnostných dôvodov“. „To už má byť čo?“ pozastavil sa Putin, pričom dodal, že liberalizmus sa akoby začal sám likvidovať.

Polemika s Eltonom Johnom

Putin sa vrátil aj k polemike s britským spevákom Eltonom Johnom, ktorý ruského lídra kritizoval za to, že v rozhovore pre FT uviedol, že liberalizmus sa stal zastaraným.

V sérii tvítov spevák napísal, že kategoricky nesúhlasí s názorom ruského vodcu, že myšlienka multikulturalizmu a definície viacerých pohlaví a sexuálnych orientácií v modernej spoločnosti sú zastarané a už neplatia.

[wp_ad_camp_2]

Ruský prezident v sobotu v reakcii na to vyhlásil, že Elton John je brilantný ako spevák, ale vo veci práv komunity LGBT v Rusku sa veľmi mýli.

Putin v sobotu na tlačovej konferencii v Osake pripomenul, že v Rusku existuje zákon, ktorý je v niektorých krajinách vnímaný kriticky a týka sa zákazu propagovania homosexuality medzi neplnoletými osobami.

„Dajme človeku čas, aby vyrástol, stal sa dospelým a potom sa rozhodol, kto je. Nechajme deti na pokoji,“ vyhlásil Putin na obranu tohto zákona. Problém podľa neho spočíva v tom, že priaznivci liberálnych myšlienok agresívne vnucujú svoj názor väčšine.

Zdroj: sme.sk

Zdroj:https://www.infovojna.sk/article/putin-kritizoval-ustretovost-voci-migrantom-a-opat-vystupil-proti-zapadnemu-liberalizmu

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.