;

…..Pokud Putin zaútočí, mohlo by to zcela jistě znamenat začátek třetí světové války. To je přesně to, co Deep state Spojených států chce. Vyvolat konflikt. Vyvolat chaos a válku. Nic jiného jim už nezbývá. Je to jejich poslední naděje, vzhledem k situaci, v níž se nyní nachází. Pokud by konflikt skutečně začal, Rusko by bylo nuceno použít technologii EMP, která jim byla poskytnuta jistou vysoce vyspělou civilizací. V takovém případě doufám, že máte dostatečné zásoby potravy a chatu na venkově. Stále ještě je to jeden z možných scénářů….

raja


Další příklad toho, že předtucha Švédů, kteří nyní připravují svých 65 000 jaderných bunkrů na válku, je správná. Ministr obrany zveřejnil zprávu, která uvádí, že prezident Putin schválil „odvetný“ útok proti amerických vojenským silám za jejich spoluúčast na zabití 4 ruských vojáků sloužících v Sýrii.

Rusko s teroristy nevyjednává, likviduje je. (Vladimír Putin)

Podle této zprávy je americká vojenská přítomnost v Sýrii nelegální (pro Američany prakticky neznámý fakt) a v rozporu s mezinárodním právem – vzhledem k tomu, že syrská vláda Spojené státy do své země nepozvala, neválčí s nimi a nepředstavují pro sebe navzájem riziko. To jaksi vytváří situaci, kdy Spojené státy mohou být označeny za teroristický stát a to podle svých vlastních pravidel NATO, které terorismus definují jako: „Nezákonné použití násilí nebo hrozby násilím vůči osobám či majetku s cílem zastrašit či přinutit vládu nebo společnost k podpoře politických, náboženských či ideologických cílů.“

 

 


Jak je možné, že nejsme svědky odporu či alespoň rozhořčení nad tím, že USA plánují nelegální okupovaci další zemi – Sýrie? Odpověď: Veřejnost byla vycvičena tak, aby akceptovala takovýto druh gangsterismu od obou válečných stran, které ignorují protiválečné názory lidí.

Stejně tak není americké veřejnosti známo, jak pokračuje zpráva, že konflikt v Sýrii byl iniciován režimem Obamy a Clintonové za účelem vymýcení křesťanství z celého Středního východu. Posledním ochráncem křesťanství v této oblasti byl syrský prezident Assad, jehož zemi zaplavily miliony křesťanů prchajících před barbarskou islamistickou teroristickou skupinou známou jako ISIS – skupinou, jež byla v roce 2011 stvořena tehdejším prezidentem Obamou a ministryní zahraničních věcí Hillary Clintonovou, aby zahájili „Královnu všech proxy válek„. Věci se jim začaly vymakat z rukou, když prezident Putin a ruská ortodoxní církev 30. září 2015 tento konflikt deklarovali jako „svatou válku“ za ochranu křesťanství jako takového a ruské vojenské síly pozvedly své zbraně.

 

Zpráva dále uvádí, že v pokusu o ukončení války, kterou začal režim Obamy a Clintonové, prezident Trump odstřihl financování Američany sponzorovaným teroristům v Sýrii a nastínil plány na odstranění amerických ozbrojených sil ze země. Ruský ministr zahraničí Lavrov tomuto tvrzení oponoval s tím, že to jsou pouhé lži, jelikož USA nikdy neměly v úmyslu Sýrii opustit – a to kvůli mocné stínové vládě známé jako „Deep State“ (hluboký stát), který limituje Trumpovi snahy o ukončení války v Sýrii.

Skutečný cíl USA v Sýrii není nic jiného než ovládnout veškeré ropné oblasti v zemi, které se syrská vláda pokouší, ať už „dialogem nebo válkou„, dostat zpět pod svoji kontrolu, uvádí zpráva.

 

 

Zpráva dále popisuje, že syrská armáda 7. února 2018  pozdě večer učinila „válečný tah“ k získání opětovné nadvlády nad částí svého národního ropného bohatství okupovaného Američany, během kterého se uskupení 500 syrských a ruských žoldáků pokusilo dobýt ropné zařízení Conoco v provincii Deir az-Zaur. Americký ministr obrany James Mattis tehdy popsal odpověď USA takto: „Poté, co nás ruské vrchní velitelství v Sýrii ujistilo, že se nejednalo o jejich lidi, nařídil jsem předsedovi sboru náčelníků štábů, Josephu F. Dunfordovi, aby je zneškodnil.“

Západní zpráva o bitvě, která se tehdy odehrála mezi syrskými a ruskými žoldáky a americkými vojenskými silami, uvádí, jak americké prostředky elektronického dohledu umožnily bojové technice USA dorazit na místo, včetně Reaper dronů, bojových stíhaček F-22 a F-15E, bombardérů B-52, bojových vrtulníků AC-130 a helikoptér AH-64 Apache. Po 3 hodinách a pár amerických úderech tohoto oslnivého arzenálu, se Američanům podařilo žoldáky zcela vyhladit. (Pozn. raja: Překvapivě. Nejlepší americké stroje proti pár stovkám žoldáků. Tomu se říká hrdinství. Jamíci se mohou plácat po zádech, jak je pěkně zmasili. Jsem si jistá, že to taky udělali.)

 

Ruský útok by mohl být „podpásovkou“, což podtrhuje složitost tohoto konfliktu, který začal jako domácí problém, který se přeměnil na proxy válku za účastni islámských extremistů, Kurdů bez státní příslušnosti a místního vlivu Íránu, Turecka a nyní Izraele. Ruská armáda sdělila, že s útokem neměla nic společného a Spojené státy toto prohlášení přijaly. Ministr obrany Jim Mattis celou věc označil za „matoucí“, ke svému tvrzení však neposkytl žádné další detaily.

Představitelé koalice pravidelně komunikovali se svými ruskými protějšky před, během i po útoku,“ sdělil v prohlášení mluvčí armády Spojených států, kolonel Thomas F. Veale. „Ruští představitelé ujistili vedení koalice, že na koaliční síly by nezaútočili.“

 Co by pro ministra Mattise mohlo být na útoku „matoucí“, to je záhadou. Zpráva  však dále uvádí, že pro ministerstvo obrany Ruské federace tato událost  představovala „bohatý“ zdroj informací o tom, jak Američané používají své prostředky elektronického dohledu ke koordinaci a směřování svých sil v boji.  Všechna tato „nově nabytá“ data budou využita v programování obávané stanice širokopásmového multifunkčního rušení Krasuchy-4, což je ruský mobilní systém elektronického boje určený k neutralizaci špionážních družic pohybujících se v nízkých oběžných drahách, pozemních radarů a palubních radarů (AWACS) v rozsahu 150 až 300 kilometrů.


Stanice širokopásmového multifunkčního rušení Krasucha-4

Za pár dní od „vyhlazovací bitvy“, který proběhl 7. února 2018 mezi americkou armádou a syrskými a ruskými žoldáky, ruské ministerstvo obrany začalo v Sýrii s nasazováním „rekonfigurovaných“ stanic elektronického boje Krasucha-4 pod ochranou ruských nejpokročilejších stíhaček s technologií stealth SU-57 – zatímco generál Tony Thomas, hlava Amerického velitelství pro speciální operace, slavnostně okomentoval jejich „aktivaci“slovy: „Právě teď se Sýrie stala v oblasti elektronického boje tím nejagresivnějším prostředím na planetě a to díky našim protihráčům…testují nás každý den.“

 

 

Uprostřed elektronické války, do níž byla nově zapojena Krasucha-4, byla na začátku dubna 2018 zjištěna operace, při které americké vrtulníky tajně evakuovaly lídry islámského terorismu ze Sýrie do Iráku předtím, než by byli zachyceni a usmrceni rusko-syrskými silami. O týden později jeden z těchto vrtulníků „havaroval“ na syrsko-irácké hranici, nikdo ze sedmičlenné posádky nepřežil. Po tomto incidentu to již Američani znovu neudělali.

Zpráva dále pokračuje, že minulé pondělí, 21. května, Krasucha-4, umístěná na vojenské základně Hmeimim v Sýrii, detekovala americký bezpilotní letoun a zahájila bezprostřední palebný útok, během kterého dron úspěšně zlikvidovala. Na to USA odpovědělo komickým nařizováním syrské vládě, aby okamžitě zastavila postup proti islamistickým teroristům infikujícím jejich zemi.

Největší nebezpečí však věští až závěr samotné zprávy, kde se píše, že v odvetném útoku za zničení jejich dronu Spojené státy nařídily svým teroristickým loutkám, aby napadly ruské a syrské vojenské síly v provincii Deir az-Zaur. A ačkoli bylo nejméně 43 teroristů pod vedením USA i s jejich vozidly zlikvidováno, při útoku na místě zemřeli také 4 ruští vojáci a dalších 5 utrpělo smrtelná zranění. Na to mohou Američané s jistotou očekávat adekvátní protiúder, a to mnohem dříve, než by mohli čekat, uvádí zpráva.

 

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.