;

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

28/05/2018

Nevyhlášená občanská válka v řadách západní elity v zuřivosti pokračuje a obě strany provádějí masivní útoky. Ve finále je tato bitva mezi starými aristokratickými pokrevními liniemi, s nejsilnějším postavením v Evropě, proti nímž jdou Gnostičtí Illumináti, mající převahu uvnitř USA.

Největším bojištěm je stále Washington, D.C., kde staré zřízení bojuje o svůj život a ztrácí v boji proti režimu prezidenta Donalda Trumpa, podporovaného armádou.

Situace v Evropě také eskaluje, protože Eurasijská aliance Rusko – Čína se snaží upevnit kontrolu s pomocí některých frakcí pokrevních linií, uvádějí zdroje SBD v Evropě. Německo a Turecko, které oživily alianci z první světové války, vedou protiamerické kroky v této oblasti. Také nová vláda v Itálii vyhlásila otevřenou válku proti chazarské mafiánské kabale, která vnese nový zmatek do eurozóny.

Začneme s pohledem na situaci uvnitř USA. Zdejší armáda v některých případech pomáhá prezidentovi Donaldu Trumpovi a v jiných bojuje proti němu. Tento nejednoznačný postoj lze vidět v podobě pokračujícího velkého útoku proti pedofilům a dalším zkorumpovaným elementům ve starém zřízení.

Zdroj Pentagonu shrnul situaci následovně: „Po osmi měsících vzdorování, liberálové jsou otřeseni následkem porážky v kulturní válce, protože fotbalová liga v USA byla nucena zakázat klečení, když se zpívá národní hymna, a téměř osm měsíců po skandálním odhalení deníku New York Times, prokurátoři z Manhattanu byli nuceni zatknout Harveyho Weinsteina. „

Dále se očekává, že nadcházející odchod soudce Nejvyššího soudu Anthonyho Kennedyho poskytne Trumpovu režimu kontrolu nad Nejvyšším soudem, tvrdí zdroje. To umožní uskutečnění dlouho očekávaných masivních zatýkání bez zasahování agentů kabaly do soudního systému. Způsobí to i velký rozdíl v kulturních válkách, protože dojde k posílení rodinných hodnot.

Jako součást těchto kulturních válek je trestní proces s Harvey Weinsteinem, který způsobuje značný tlak na hollywoodskou elitu. Zdroje Pentagonu říkají, že Weinstein svojí knihou o komunistickém režisérovi Eliu Kazanovi „signalizuje, že potopí další predátory a pedofily v Hollywoodu.

Další krysy zpívali jako kanárci, aby se dostali z potápějící se lodi kabaly. Např. nyní víme, že Jeffrey Epstein, který řídil pedofilní ostrov, který byl používán k kompromitování a vydírání elitních politiků atd., je nyní informátorem FBI, který donáší americkému zvláštnímu prokurátorovi Robertu Muellerovi. To je důležité, protože Mueller, navzdory tomu, že jeho minulost je poznamenána 11. zářím, nyní pracuje pro americkou armádu. Vzhledem k tomu, že Trump sám byl návštěvníkem tohoto pedofilního ostrova, armáda získává důkazy, že byl vydírán, aby podpořil Izrael v otázkách jako je Sýrie a Írán, říkají zdroje Pentagonu.

Tlak proti snahám Trumpa na Blízkém východě, vyvolaný jeho vydíráním ze strany sionistů, bylo možné vidět, když Sněmovna 23. května zakázala Trumpovi vyhlásit válku proti Íránu bez souhlasu Kongresu a Kongres 24. května zastavil opatření, aby USA uznaly Golanské výšiny jako součást Izraele, potvrdily zdroje.

Jiné zdroje Pentagonu mezitím říkají, že minulý týden bylo dosaženo významného vítězství proti sionisty kontrolovaným bankám, a že v důsledku toho se podvodem získané biliony dolarů (krize vyvolaná pádem banky Lehman) nyní použijí pro nový finanční systém. Zdroj říká, že:

„… na horizontu se objevuje americký dolar krytý zlatem; že americká vláda si přestane půjčovat peníze od bank; že Donald Trumpovi se pravděpodobně podaří dostat zpátky 15 bilionů dolarů v „úvěrech“ z 23 až 43 bilionů dolarů, o nichž dnes víme, že byly ukradeny bankami; a nejdůležitější pro americkou veřejnost je, že někdy v červnu se do ekonomiky Spojených států dostane přes bilión dolarů skrze důvěryhodné správce – normální lidi, mnozí veteráni – aby inspirovali tvorbu pracovních míst a nový stavební boom, jaký jsme neviděli po skončení druhé světové války. Návrhy obrovských investic do převážně černých center měst a převážně bílých chudých venkovských oblastí, jsou součástí této dohody.“

Tento finanční krok, bude-li realizován, bude rozhodně spojen s pokračujícími intrikami v Saudské Arábii, současným hlavním finančním podporovatelem starého petro-dolaru. Její monarcha Mohammad bin Salman nebyl spatřen na veřejnosti, a to od 21. duba 2018, kdy v jeho paláci byl hlášen výstřel. Tento krok proti Salmanovi, který byl dosazen k moci izraelskými speciálními silami, je rozhodně spojen s útoky na Saudského agenta a bývalého šéfa CIA Johna Brennana, říkají zdroje. Brennan je nyní obviňován z toho, že je zdrojem celé štvanice proti Rusku a honby čarodějnic proti Trumpovi. tzv. Russiagate.

„John Brennan by měl rozkousnout kapsli a vzít si kyanid,“ řekl Trumpův důvěrník Roger Stone Amandě Housové, zástupkyni politického ředitele Breitbart News a moderátorce Breitbart News Daily. „Je to on, kdo začal celou záležitost s Ruskem. On to lhal pod přísahou. Zemře ve federální věznici. „

Není pochyb o tom, že stres ohledně končícího Brennana je jedním z důvodů, proč 93 letý George Bush Sr. je opět v nemocnici.

Další rána proti Bushově nacistické frakci kabalz může brzy přijít ve formě vojenského puče v Brazílii, říkají zdroje Pentagonu. Zde stávka řidičů nákladních aut ochromila ekonomiku. Očekává se, že to bude spoušť pro vojenský převrat, který obnoví bývalé prezidenty Dilmu Rousseffovů a Lula da Silvu od sionistických uzurpátorů, kteří v roce 2016 ovládli centrální banku, říkají zdroje.

Sionisté také nedokázali v nedávné snaze přerušit mírovou dohodu se Severní Koreou pomocí svého agenta Johna Boltona a jeho provokativních prohlášení. Tento krok měl být koordinován s útokem v Koreji izraelskou ponorkou, která se tvářila jako severokorejská ponorka, říká zdroj Pentagonu. Namísto toho však sionisté ztratili ještě další ponorku u Koreje, říkají zdroje.

Bitva o planetu Zemi také zuří v Evropě. Zde pozorovatelé trhu vidí mnoho zřejmých znaků, že přichází nová krize. Zatímco Německo a Francie vzhlíží stále více směrem k Rusku a Číně, situaci je třeba nyní sledovat také v Itálii a Španělsku.

Zvláště Španělsko a Itálie budou v nadcházejících týdnech hlavní body velkých zpráv. Chcete-li tuto situaci vyjádřit v číslech, tak součet italského a španělského HDP má hodnotu více než 3 biliony dolarů, což je 16-ti násobek HDP Řecka ve výši 194 miliard USD. To znamená, že krize bude 16 krát větší než ta řecká, která sama o sobě téměř zrušila euro.

Italové mají nyní vládu, která hodlá udělat něco s pomalým ničením italské ekonomiky způsobené její účastí v eurozóně tím, že vydá novou měnu, aby zaplatila různé plány na vzchopení italské ekonomiky. Stará establišment je tak rozrušená z nové italské vlády, že italský prezident Sergio Mattarella vetoval jejího kandidáta na ministra financí, protože je proti euru. Italský prezident je zřejmě jen ovládaná postavička a tento nedemokratický krok bude mít za následek otevřený útok na italskou stínovou vládu (deep state), uvedly zdroje Lóže P2. Italský vůdce Hnutí Pěti Hvězd (M5S) Luigi Di Maio v neděli řekl, že prezident Sergio Mattarella by měl být obviněn z toho, že zradil stát kvůli odmítnutí euroskeptika jako ministra financí.

Srovnatelná věc se pravděpodobně odehraje i ve Španělsku kvůli podobným strukturálním problémům souvisejícím s eurem. Tyto problémy mohou tyto země vyřešit pouze buď zřeknutím se ekonomické suverenity nebo vydáním vlastní měny. Vlády v obou zemích upřednostňují vydávání nových měn. Nicméně nová měna v jižní Evropě by nejen ohrozila euro, ale také otevřela cestu pro velkou Kahunu – novou měnu pro Spojené státy, která by nahradila nebo spoluexistovala s americkým dolarem, který již není americký.

Jinými slovy, stávající finanční paradigma bude pravděpodobně čelit největší krizi od krachu banky Lehman Brothres a tentokrát nemusí přežít bez úplného restartu. Dokud se to nestane, můžeme očekávat finanční turbulenci.

Jak je typické pro tyto krize, budou prvními obětmi ty nejrizikovější hazardní portfolia – v tomto případě lidé, kteří kupují dluhopisy a akcie za historicky neudržitelné ceny.

Na závěr musíme informovat naše čtenáře, že je toho hodně, o čem nemůžeme psát, aby ti zlí nezasáhli Byli jsme o to prostě požádáni. Můžeme však říci, že dobří lidé s opravdu pěknými plány pro tuto planetu směřují k vítězství.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.