Ruský prezident Vladimir Putin sdělil v pátek Donaldu Trumpovi, že nařídil popravit 12 mezinárodních inženýrů pro výrobu biologických zbraní, které ruské síly zajaly v Kyjevě a dalších ukrajinských městech, uvádí zdroj z Mar-a-Lago, který byl do rozhovoru zasvěcen.

Putin označil inženýry za nadnárodní zločince a řekl, že Ukrajina již nebude živnou půdou pro západní „mor“, což je slovo, které často používá pro označení zařízení na výrobu biologických zbraní a syndikátů obchodujících s dětmi.

Při akci, kterou lze právem nazvat společnou popravou, jeho vojenští velitelé shromáždili 12 zločinců a na Putinův rozkaz jim jednomu po druhém sťali hlavy. Každý z odsouzenců byl nucen sledovat hrůznou scénu. Mnozí prosili o život, když s hrůzou sledovali, jak jsou jejich společníkům odsekávány hlavy na krku. Někteří se snažili zavřít oči, ale ruští vojáci je silou donutili otevřít. Polovina skupiny se před useknutím hlavy pomočila.

Putin prohlásil, že je zajal živé, protože chtěl vyslat jasný vzkaz ředitelům konsorcií na výrobu biologických zbraní, kteří vyráběli zbraně hromadného ničení na ukrajinském území.

„Putin Trumpovi řekl, že popravy byly natočeny na video a že video pošle lidem odpovědným za vybudování těchto laboratoří. Řekl také, že mezi zabitými byli dva američtí ‚špinavci a šmejdi‘ a že video s jejich stětím bude zasláno agentuře DARPA,“ uvedl náš zdroj.

Agentura pro pokročilé obranné výzkumné projekty (DARPA) je výzkumná a vývojová agentura ministerstva obrany Spojených států amerických, která je zodpovědná za vývoj nových technologií pro využití v armádě. Putin tvrdil, že DARPA kontrolovala dvě biologicko-chemická výzkumná zařízení ve střední Ukrajině.

„Takhle to děláme v Rusku, prezidente Trumpe. Žádný zdlouhavý soud, žádný tribunál, který by ztrácel čas. Víme, že ti lidé byli vinni, protože jsme je chytili; kdyby byli nevinní, nešli bychom po nich. Nelituji, že vám musím oznámit, že byli zabiti dva Američané. Byli to zločinci,“ řekl prý Putin Trumpovi.

„No, pane prezidente Putine, myslím, že víte, co děláte, a upřímně řečeno, myslím, že máte správnou ideu. To, co se děje s těmi laboratořemi, je obrovská ostuda a katastrofa,“ odpověděl Trump.

Na závěr Putin prezidentu Trumpovi řekl: „Válka je téměř u konce,“ ale neobjasnil, jak dlouho „téměř“ bude trvat.

Zdroj: Real Raw News

Beru zprávy z tohoto webu s rezervou a nechávám na každém čtenáři, zda tomu věří či nikoliv.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.