Ruský prezident Vladimir Putin v sobotu (2.4.) řekl Donaldu J. Trumpovi, že jeho speciální vojenská operace na Ukrajině osvobodila 35 000 dětí z otroctví v místě, které nazval „východoevropským centrem pro celosvětový prodej zejména malých dětí“, uvedl zdroj z Mar-a-Lago, který byl zasvěcen do rozhovorů mezi dvěma nejmocnějšími vůdci světa.

Pokud byla Putinova slova upřímná, původním cílem jeho vstupu na Ukrajinu bylo zlikvidovat laboratoře na výrobu biologických zbraní financované USA, západní Evropou a Izraelem. Když však ruské speciální jednotky (spetznas) náhodou narazili na pedofilní tábor na střední Ukrajině a dozvěděli se, že na území Ukrajiny jsou stovky takových zařízení, zasadil se Putin o nový důvod: rozhodl se zničit všechny „špinavce a šmejdy“ a zničit všechny pekelné kruhy obchodníků s dětmi, které zamořují „bezbožnou zemi“.

V sobotu Putin Trumpovi prozradil, že přibližně 35 000 dětí, většinou ruských, bylo osvobozeno ze sexuálního otroctví poté, co jeho jednotky identifikovaly a skrytě se zaměřily na 150 obchodníků s lidmi.

„Tato osvobození byla většinou provedena ruskými spetznas. Putin Trumpovi řekl, že tábory nemůže svévolně bombardovat, protože nemá možnost zjistit, zda jsou děti uvnitř, nebo zda na fungování stále dohlížejí obchodníci s dětmi. Na mnoha místech obchodníci s dětmi kvůli válce uprchli a nechali děti na místě osamocené,“ uvedl náš zdroj.

Ne všechna doupata obchodníků s lidmi však byla ukryta v odlehlých, nepřístupných oblastech ukrajinského venkova.

Podle Putina našly speciální jednotky rozsáhlý syndikát obchodníků s dětmi v kancelářské budově vzdálené jen dva bloky od budovy vlády, hlavního sídla Volodymyra Zelenského v centru Kyjeva. Spetznas pronikl do objektu, zabil 8 obchodníků s lidmi a spatřil skutečně hrůznou scénu: Pětašedesát dětí bylo zavřeno v těsných klecích.

„Tohle, prezidente Trumpe, je důvod, proč bojujeme. Že by o tom pes Zelenskyj nevěděl, je nemožné. Měl to přímo pod nosem. Po celé Ukrajině nacházíme ruské děti, ukrajinské děti, děti z Evropy a ano, další ze Spojených států. Ti zlí lidé, kteří za tím stojí – ti musí být rozdrceni, vyhlazeni. Ukrajina je velká a tito špinavci měli desítky let na to, aby páchali hrůzy,“ řekl Putin Trumpovi.

Putin navíc uvedl, že Spetznas vyzvedl zaprášenou účetní knihu ze skladu v přístavu Mariupol. Obchodníci s dětmi budovu přeměnili na překladiště, odkud byly děti převáženy na Ukrajinu a z Ukrajiny. V knize byla podle Putina uvedena vymyšlená jména, data, pohlaví a věk dětí, které obchodníci s lidmi vyvezli ze země. Nejstarší datum v knize bylo 2. března 2005.

„Je to neuvěřitelné, naprosto neuvěřitelné, jak dlouho se to děje,“ řekl prý Trump Putinovi. „To, co děláte, je úžasné, opravdu mimořádné, ale svět tomu prostě nevěří.“

Putin prohlásil, že je mu jedno, co si o něm svět myslí, neboť jeho mise je ctnostná a čestná, a slíbil, že pro dosažení obtížného a nezbytného cíle projede celou východní Evropu, bude-li to nutné.

„Tito zločinci zde působí zlo od roku 1991, příliš dlouho. Teď to skončí,“ řekl Putin.

Zdroj: RR News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.