Pamatujete si ještě prezidentské volby ve Francii? Dva hlavní kandidáti François Fillon a Marine Le Pen. Pak se z čista jasna objevil nový favorit: Silně proevropský globalista, prý centriska Macron, který nakonec za brutální podpory médií vyhrál celé volby. Pár let poté patří k vůbec nejméně oblíbeným prezidentům Francie. Francouzští občané se prostě a jasně nechali podvést.

 

[wp_ad_camp_2]

Podobná situace, kdy z čista jasna přijde nový médií a agenturami podporovaný kandidát, nastala nyní na Slovensku a tentokrát to na nás zkouší skrz nejnižší pudy, slupku, vzhled. Zuzana Čaputová, jakási aktivistka proti ilegální skládce, je nyní dle průzkumných agentur favoritkou na slovenského prezidenta. Favoritkou klání byla ještě před tím, než ji podpořil odstoupivší „slovenský Drahoš“ Robert Mistrík, takže po připočítání jeho hlasů by měla mít dokonce téměř dvacetiprocentní náskok před druhým v pořadí. Čaputová má podporu současného globalistického prezidenta Kisky.

A teď si držte klobouky: Čaputová se považuje za centristku (jako Macron), je místopředsedkyní Progresivní strany Slovenska, dlouhodobě působí v neziskovém sektoru, podporuje adopce dětí homosexuálními páry, je relativně čerstvě rozvedená a před společností tají, kdo je její aktuální partner, podporuje sankce proti Rusku a je silně probruselská.

Mysleli jsme si, že po Kiskovi snad ani nemůže být hůř. Jak se zdá, měli jsme slabou představivost. Zda se Slováci opět nechají podvést médii a elitou se dozvíme již brzy.

zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.