;

…..otřesná zkušenost naší čtenářky z hudební konstelace.  Tak jak jsem psal v prvním díle o konstelacích. Kdo je stvořil je zcela jasné. Za jakým účelem byly stvořeny? (bylo popisováno). Jenom abyste věděli s čím a s kým se můžete dostat nechtěně  do styku…..

06:54

Napsala nám jedna čtenářka do diskuze následující poznatek. Pouze  a  jen pro silné nervy!

To jsou všechno Luciferiánské manipulace. Byla jsem jednou na jedné hudební konstelaci za účelem spálení EGA a odložení egoismu tedy jakési novodobé vymýtání Ďábla, kdy mne mistr – lektor za 85 tisíc korun přikurtoval ( todle jsem postupovala dobrovolně a je to smluvně ošetřené, nedošlo k žádnému trestnému činu ) k posteli, svázal mne natolik, že jsem se nemohla hýbat a na 120 minut mne uvedl do hudební hypnózy, nasadil mi otíkovky – nebo-li mušle ( sluchátka, které docela jsou těžké) a zhruba na 85 až 99 dB zesílil hlasitost a do walkmanu mi pouštěl hudbu o které se zmiňoval, že mne dostane do hypnotické hladiny a pak může pokračovat práce dle dané zakázky, a teď pozor: Ta hudba byla příšerná asi něco podobného co se hraje na techno diskotékách, je to směsice techna a Progressive House. Byla příšerná ale pozor, z jednoho walkmanu proudila tato hudba z druhého skrytého walkmanu, o kterém jsem netušila pouštěl podprahovou frekvenci a po pár sekundách už mi nepřišla příšerná ale zamilovala jsem se do ní. Asi po pěti minutách jsem byla v tranzu, něco ve mne se chtělo bránit ale nešlo to. Dvě hodiny do mne ládoval tuto hudbu a v intervalu 10 minut zvedal hladinu hluku a z druhého walkmanu zvyšovat podprahovou frekvenci. Pak jsem se dostala do takového stavu jako po konzumaci LSD, marihuany a zažívala jsem stavy kdy jsem se osobně setkala s Luciferem. Byl tak nádherný, on je nádherný anděl, má krásnou visáž, krásné vlasy, nádherně voní a začal se mi dvořit. Vzal mne za ruku a začal mne milovat, s tím Luciferem jsem měla pohlavní styk, a co přišlo dál, oba dva jsme se vyžívali v erotických choutkách a sexuálních perverzích. Najednou se Lucifer přede mnou rozpustil, zmizel zmizelo i okolí, a já v tu chvíli se probudila a lektor mi z uší sundával těžké sluchátka, a já na posteli se svírala v hlubokých a těžkých psychomentálních orgasmech že když mne odpoutal a požádal mne abych vstala, nemohla jsem, žadonila a prosila toho lektora ať mne znovu uvede do toho stavu, prej že to bude stát dalších 85 tisíc kaček. Nakonec asi po 10 minutách od této konstelace jsem se probrala k životu a já se ptala toho lektora a co to Ego ?  Popsala jsem mu co jsem zažila a on řekl, že jsem svůj egoismus odložila ve prospěch Lucifera, ten pohlavní styk znamená, že se mé ego s ním spojilo .  Dodnes to má hluboké konsekvence a vždy když potkám nějakého muže, vidím v něj Lucifera a začne ve mne rotovat druhá čakra a mám touhu se sním pomazlit. Dnes kdy toto píšu to už je po všem, dostala jsem se z toho jedině za asistence jednoho duchovního učitele, který mne vrátil zpět do harmonie ale bohužel nedošlo k vyléčení od závislostí na této hudbě. Po vyléčení jsem sama šla k tomu lektorovi, spojila jsem s ním a žádala ho, kde seženu tu hudbu a bylo mi odpovězeno, že ta hudba se nedá sehnat, ani koupit ani na internetu vyhledat, ale že je to hodně podobný žánr jako je Techno Progressive house a na této hudbě jsem bohužel velmi závislá a zažívám u toho orgasmické stavy.

tm: Raději nebudu komentovat a udělejte si sami názor a vytvořte obrázek o konstelacích. O jakýchkoliv konstelacích, s čím si zahráváte. Nevědomost může zabíjet…..

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.