…..otřesná zkušenost naší čtenářky z hudební konstelace.  Tak jak jsem psal v prvním díle o konstelacích. Kdo je stvořil je zcela jasné. Za jakým účelem byly stvořeny? (bylo popisováno). Jenom abyste věděli s čím a s kým se můžete dostat nechtěně  do styku…..

06:54

[wp_ad_camp_1]

Napsala nám jedna čtenářka do diskuze následující poznatek. Pouze  a  jen pro silné nervy!

To jsou všechno Luciferiánské manipulace. Byla jsem jednou na jedné hudební konstelaci za účelem spálení EGA a odložení egoismu tedy jakési novodobé vymýtání Ďábla, kdy mne mistr – lektor za 85 tisíc korun přikurtoval ( todle jsem postupovala dobrovolně a je to smluvně ošetřené, nedošlo k žádnému trestnému činu ) k posteli, svázal mne natolik, že jsem se nemohla hýbat a na 120 minut mne uvedl do hudební hypnózy, nasadil mi otíkovky – nebo-li mušle ( sluchátka, které docela jsou těžké) a zhruba na 85 až 99 dB zesílil hlasitost a do walkmanu mi pouštěl hudbu o které se zmiňoval, že mne dostane do hypnotické hladiny a pak může pokračovat práce dle dané zakázky, a teď pozor: Ta hudba byla příšerná asi něco podobného co se hraje na techno diskotékách, je to směsice techna a Progressive House. Byla příšerná ale pozor, z jednoho walkmanu proudila tato hudba z druhého skrytého walkmanu, o kterém jsem netušila pouštěl podprahovou frekvenci a po pár sekundách už mi nepřišla příšerná ale zamilovala jsem se do ní. Asi po pěti minutách jsem byla v tranzu, něco ve mne se chtělo bránit ale nešlo to. Dvě hodiny do mne ládoval tuto hudbu a v intervalu 10 minut zvedal hladinu hluku a z druhého walkmanu zvyšovat podprahovou frekvenci. Pak jsem se dostala do takového stavu jako po konzumaci LSD, marihuany a zažívala jsem stavy kdy jsem se osobně setkala s Luciferem. Byl tak nádherný, on je nádherný anděl, má krásnou visáž, krásné vlasy, nádherně voní a začal se mi dvořit. Vzal mne za ruku a začal mne milovat, s tím Luciferem jsem měla pohlavní styk, a co přišlo dál, oba dva jsme se vyžívali v erotických choutkách a sexuálních perverzích. Najednou se Lucifer přede mnou rozpustil, zmizel zmizelo i okolí, a já v tu chvíli se probudila a lektor mi z uší sundával těžké sluchátka, a já na posteli se svírala v hlubokých a těžkých psychomentálních orgasmech že když mne odpoutal a požádal mne abych vstala, nemohla jsem, žadonila a prosila toho lektora ať mne znovu uvede do toho stavu, prej že to bude stát dalších 85 tisíc kaček. Nakonec asi po 10 minutách od této konstelace jsem se probrala k životu a já se ptala toho lektora a co to Ego ?  Popsala jsem mu co jsem zažila a on řekl, že jsem svůj egoismus odložila ve prospěch Lucifera, ten pohlavní styk znamená, že se mé ego s ním spojilo .  Dodnes to má hluboké konsekvence a vždy když potkám nějakého muže, vidím v něj Lucifera a začne ve mne rotovat druhá čakra a mám touhu se sním pomazlit. Dnes kdy toto píšu to už je po všem, dostala jsem se z toho jedině za asistence jednoho duchovního učitele, který mne vrátil zpět do harmonie ale bohužel nedošlo k vyléčení od závislostí na této hudbě. Po vyléčení jsem sama šla k tomu lektorovi, spojila jsem s ním a žádala ho, kde seženu tu hudbu a bylo mi odpovězeno, že ta hudba se nedá sehnat, ani koupit ani na internetu vyhledat, ale že je to hodně podobný žánr jako je Techno Progressive house a na této hudbě jsem bohužel velmi závislá a zažívám u toho orgasmické stavy.

tm: Raději nebudu komentovat a udělejte si sami názor a vytvořte obrázek o konstelacích. O jakýchkoliv konstelacích, s čím si zahráváte. Nevědomost může zabíjet…..

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.