Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Ve Velké pyramidě v Gíze byla objevena skrytá chodba
  Ve Velké pyramidě v Gíze byla objevena skrytá chodba

  Ve Velké pyramidě v Gíze byla objevena skrytá chodba

 • Fraktální matrice: Jak vzniká realita v Matrixu a kdo ji vytváří?
  Fraktální matrice: Jak vzniká realita v Matrixu a kdo ji vytváří?

  Fraktální matrice: Jak vzniká realita v Matrixu a kdo ji vytváří?

 • Kauza Mgr. David Šubík vs. Manipulátoři.cz aneb Chceš vidět manipulátora naživo?
  Kauza Mgr. David Šubík vs. Manipulátoři.cz aneb Chceš vidět manipulátora naživo?

  Kauza Mgr. David Šubík vs. Manipulátoři.cz aneb Chceš vidět manipulátora naživo?

 • Kdo jsou muži v černém 9: Tajný výzkum
  Kdo jsou muži v černém 9: Tajný výzkum

  Kdo jsou muži v černém 9: Tajný výzkum

Římskokatolická církev – přestěhovaná církev babylonská

Nesmírně významnou částí tajných společností je Římskokatolická církev, což je původní přestěhovaná církev babylonská. Ve svém nitru je pobočkou satanismu a uctívání Demiurga a archontských reptiliánů. Jejich veřejné přiznání ke skutečné agendě můžeme nalézt u skulptury La Resurrezione (Vzkříšení), kterou vytvořil sochař Pericle Fazzini pro audienční sál Pavla VI, který je umístěný na hranicích Vatikánu a Říma. Plastika má zobrazovat Ježíše jak stoupá z kráteru vytvořeného jadernou bombou, ohromným výbuchem násilí a negativní energie. Eucharistický církevní rituál, při kterém zúčastnění jedí maso jako chléb a pijí krev jako červené víno, symbolicky vyjadřuje reálnou církevní skutečnost. To je to co satanisté a reptiliáni dělají a dělali při pohanských bohoslužbách, než je přejalo později i křesťanství. Katolická mše je veřejně přijatelnou verzí satanského obřadu. Hlavní světové tajné společnosti jako jezuité, templářští rytíři, maltézští rytíři a Opus Dei jsou výhonky římsko-katolické církve. Mnohé křesťanské kostely a zejména katedrály mají stejnou černobílou dlažbu, jaká je v chrámech svobodných zednářů a jiných tajných společností. Spolek P2 stál v roce 1978 za vraždou papeže Jana Pavla I, po jeho setrvání ve funkci pouhých 33 dní, což je pro zednáře významné číslo. Byl otráven, protože přikázal propuštění všech svobodných zednářů z řad vatikánského duchovenstva a zaměstnanců kvůli jejich napojení na P2. Tělo papeže nebylo podrobeno posmrtné pitvě, aby nebyla oficiálně odhalena pravda.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tajné společnosti a náboženství se vzájemně proplétají se satanismem a pedofilií, s královskými rody a establishmentem obecně. Všichni jsou ale posedlí ritualistickým a hierarchickým chováním, což jsou projevy reptiliánského mozku a genetické informační matrice. To samozřejmě neznamená, že všichni členové tajných společností jsou satanisté a pedofilové.

Satanističtí elévové koketují ve své bezbřehé naivitě s černou magií, nerozumí jí a netuší nic z toho, co zkušení satanisté už vědí dávno a moc dobře, na rozdíl od většiny nevědomých věřících, že uctívají čiré zlo a mnozí dokonce znají i jeho pravou podobu. Satanismus zahrnuje obětování lidí (zejména dětí), zvířat a pití krve, která obsahuje lidskou životní sílu a genetický kód, stejně jako to dělaly starověké národy, které sloužily temným bohům. Satanismus a obětování bohům probíhá na naší planetě od doby, co se na Zemi infiltrovali Archonti. Obětování lidí a kanibalismus nastalo, když „archontští bohové“ začali toto po lidech vyžadovat. Satanismus dnes pokračuje v tajnosti v tom, co se dříve dělalo otevřeně, když to ještě bylo považováno za přijatelné. Obětování „bohům“ je v dnešní době mnohem rozšířenější než by si většina lidí vůbec dokázala představit. Prožitkem děsu a hrůzy je při těchto rituálech generována energie, kterou vstřebávají archontští démoni v pro nás neviditelných sférách. A to je ten hlavní význam těchto rituálů. Tuto energii nedokážeme ve viditelném světě spatřit, ale můžeme ji vnímat. Zajděte si na místo, které v minulosti bylo dějištěm smrti nebo strachu a ucítíte ten vibrační dopad. Při rituálech skandováním hymnů specifických frekvencí vznikají energetické brány mezi naší realitou a říší Archontů a dochází k energetické synchronizaci mezi nimi. Beltain 30. dubna a Halloween na konci října jsou nejvýznamnější satanistická rituální období roku, což je spojeno s astrologickými vlivy, které napomáhají k otevírání mezidimenzionálních energetických bran.

zdroj: 9

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál