Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 23.12.2019

Zatčení 334 gangsterů mafie Ndrangheta založené v Kalábrii a řízení Mezinárodního trestního tribunálu (ICC) proti Izraeli znamená, že síť kolem chazarské mafie se stahuje.

„Kola spravedlnosti se točí pomalu. Po pěti letech vyšetřování ICC ve věci izraelských válečných zločinů v Palestině může vést k zatýkání i v oblasti dalších válečných zločinů v Sýrii a Iráku, protože Izrael podporuje tzv. islámský stát a krade syrskou a iráckou ropu,“ tvrdí zdroje Pentagonu. Zvláštní síly Spojených států budou brzy lovit sionistické válečné zločince, ať se pokusí skrýt kdekoliv na této planetě, slibují zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Zatčení v Itálii jsou podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů přímou ranou pro italsko-švýcarskou frakci, která provedla masový vražedný útok na Fukušimu a proti Japonsku. To znamená, že podvodně zvolený zločinný režim premiéra Shinzo Abeho v Japonsku bude konečně čelit spravedlnosti, tvrdí zdroje.

Budeme informovat o obou těchto událostech, ale nejprve se podívejme na další velké události, které se dějí po celém světě.

Největší pozornost, jako obvykle, mají probíhající jednání o bankrotu americké vlády Korporace USA. „Korporátní americká vláda živoří z ruky do huby, týden po týdnu, měsíc po měsíci.“ To není dlouhodobě udržitelné a v určitém bodě přijde reset,“ sdělily britské zpravodajské zdroje.

Proto se prezident USA Donald Trump zúčastní každoročního shromáždění světové elity v Davosu 21. ledna 2020, aby se pokusil vyjednat financování a jeho režim fungoval i po konečném termínu 31. ledna 2020, tvrdí zdroje z královské rodiny. Vzpomeňte si, že začátkem tohoto roku Trump jednání v Davosu vynechal, a ustoupil a najal neokonzervativce sionisty po 35denním částečném odstavení vlády. Podívejme se, co se elita Davosu snaží vynutit na Trumpovi výměnou za ještě větší dluh.

[wp_ad_camp_2]

S tím souvisí i jednání bankrotující OSN, říkají evropské zdroje královské rodiny. „OSN je soukromá společnost založená v Kalifornii a vlastněná rodinou Rothschildů prostřednictvím společnosti Lucis Trust,“ tvrdí zdroje.

Rothschildové dělají vše, co je v jejich silách, aby udrželi celou svou vratkou strukturu OSN / USA / MMF / Světové banky / BIS pohromadě. „Kvantitativní uvolňování“ monopolu soukromého centrálního bankovnictví, ve vlastnictví Rothschildů, je jinak řečeno „zpětný odkup,“ který uměle udržuje kolabující trh,“ vysvětlují zdroje. Neudržitelným stavem je skutečnost, že banky účtují jednotlivcům stále vyšší úrokové sazby, i když FED poskytuje bankám stále levnější peníze.

I přes propagandu sionistických médií se však reálná ekonomika zhoršuje, takže další ty drahé půjčky skutečným lidem budou též horší. Možná to je důvod, proč dceřinná společnost Rothchildovi Světové banky 19. prosince varovala před „nejhorší dluhovou krizí za 50 let.“

Jejich Korporace USA byla mezitím usvědčena ze lži o zlatých rezervách, zatímco jejich vlajková loď Glencore Commodities Corporation čelí mnoha vyšetřováním trestních činů a soudním sporům.

[wp_ad_camp_2]

S tím vším souvisí střelba před ústředím FSB (bývalá KGB) minulý týden, kdy dva agenti FSB zůstali mrtví. Oficiální ruské zprávy tvrdí, že útok provedl jednotlivec. Naše ruské zdroje však tvrdí, že skutečným cílem byl Vladimir Putin a útok provedlo „devět ukrajinských pravicových militantů.“ Tři z nich byli zabiti, tři byli uvězněni a třem se podařilo uprchnout. „K útoku došlo, když byl Putin poblíž na oslavě dne FSB. Toto je válka uvnitř FSB,“ dodal zdroj. Jinými slovy, sionistická frakce Rothschildů vykonala neúspěšný pokus zabít Putina.

Otázkou nyní je, zda se Trump připojí k Putinovi, když se vzbouří proti svému páníčkovi z domu Rothschild. Naše zdroje Pentagonu si myslí, že to je přesně to, co dělá. Zde je jejich popis toho, co Trump opravdu dělá:

„Poté, co popřál federálním zaměstnancům a armádě veselé Vánoce, mohl Trump dát zelenou ICC jako dar Bibimu na chanuku (Bibi = izraelský premiér Benjamin Netanyahu), a ministr zahraničí Mike Pompeo předstírá, že brání Izrael, zatímco americké speciální síly spolupracující s Ruskem mohou pozatýkat izraelské válečné zločince, ať už jsou kdekoliv na Zemi a realizovat tak „Norimberský proces 2.0.“

[wp_ad_camp_2]

„Zdá se, že OSN, EU, Rusko, Čína, Indie, Brazílie, Německo, Francie, Velká Británie, Japonsko, Írán, Turecko a mezinárodní společenství podporují ICC a premiéra podporovaného Hizballáhem v Libanonu, poté, co se Izrael podílel na pedofilní provokaci skrze Epsteina, na 11. září, 11. březnu (Fukušima), lety MH370 a MH17 a dalších zločinech proti lidskosti. Bývalý pákistánský vojenský vládce Mušaraf, který byl odsouzen k trestu smrti za zradu, je vážným varováním pro Saúdskou Arábii, Izrael, krále, vojáky, sionisty a Deep state, jak přísné vojenské tribunály jsou.“

Zatčení 334 mafiánů v Kalábrii bylo rozhodně součástí tohoto zásahu. „Zatčeni jsou zlí lidé, které lidé nenáviděli,“ řekl zdroj z lóže P2. „Znám je a jsou to hloupí, nelítostní lidé,“ řekl. „Jednalo se o čistku jedné skupiny, té nejhorší z Ndrangheta.“ Nyní jsou u moci další kalabrijské gangy,“ pokračoval.

Zatčen byl policejní náčelník, bývalý člen parlamentu blízký bývalému premiéru Silvio Berlusconimu, jakož i právníci a účetní ve Švýcarsku a severní Itálii, kteří se podíleli na krádeži japonských dluhopisů v hodnotě 134 miliard USD v roce 2009, dodávají zdroje lóže P2.

Po Fukušimě se Abe v Japonsku dostal k moci volebním podvodem. Krátce poté se Abe objevil v Davosu a vyhrožoval třetí světovou válkou proti Číně. Ten samý Abe, který kdysi vyhrožoval Číně, ji nyní podlézá, jak je vidět z japonských zpráv o nadcházejícím summitu s čínským prezidentem Xi Jinpingem.

[wp_ad_camp_2]

Není pochyb o tom, že je to spojeno s Korporací USA, která očekává, že Čína od nich nakoupí další „věci“ za 200 miliard dolarů ročně. To by jim umožnilo znovu odložit bankrot. Jak jsme však zmínili minulý týden, americká ekonomika není schopna produkovat tolik skutečných „věcí,“ aby vydělala 200 miliard dolarů ročně navíc, ledaže by byl v jednání nějaký tajný vesmírný program.

V každém případě italská bílá šlechta, která nechala provést čistku v mafii Ndrangheta, říká, že nedovolí Trumpovi získat žádné finanční prostředky v Davosu, pokud nevyhodí svého zetě Jared Kushnera. Kushner samozřejmě symbolizuje chabadskou frakci sionistů, tvrdí zednářská lóže P2. Kushner (Chabad) je „špatná tvář sionismu; pro něj nejsme všichni bratři, ale otroci,“ dodávají.

Sionistická média znovu zveřejňují pohádku: „Severní Korea by mohla brzy vyrobit raketu schopnou zasáhnout USA“ Říkají to po celá desetiletí. Skutečnost je taková, že Severokorejci měli tuto schopnost od 90. let, kdy jim ji dal americký ministr obrany Donald Rumsfeld. Jakýkoli pokus sionistů použít Severní Koreu jako krytí jiného útoku typu 11. září nebo 11. březen nikoho neoklame. Odplata za takový útok půjde do Švýcarska a Izraele, nikoli do Severní Koreje, varují zdroje Pentagonu.

„Co se skutečně děje, je to, že mezinárodní mocnosti vracejí sionisty zpět do jejich krabice.“ „Válka proti teroru“ – která byla naprostou blbostí, učinila svět velmi nepříjemným místem po mnoho let. Incident z 11.září znechutil mnoho lidí až do dnešních dnů. Existuje touha po tom, aby se celý stroj rozpadl a tentokrát dal dohromady správně,“ shrnul situaci zdroj MI5.

[wp_ad_camp_2]

Mnoho mocných sil nyní bojuje za to, aby rok 2020 byl rokem, kdy konečně skončí sionistická noční můra a ke všem obyvatelům této planety, ať lidským nebo jiným, přijde mír. Tímto chceme vám, čtenářům, popřát veselé Vánoce, šťastnou chanuku nebo jakékoliv jiné označení slunovratu na severní polokouli.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.