…..na konci článku máte možnost přečíst rozhovor s Jeffrey Epsteinem, kterému poskytli Izraelci „azyl“ za služby jim prokázané….

17:54

Pro připomenutí, ve svém prvním televizním interview o svém mučení odsouzeným sexuálním zločincem Jeffrey Epsteinem a jeho královským přítelem, vévodou z Yorku, princem Andrewem, řekla Epsteinova sexuální otrokyně Virginia Guiffre televizní stanici NBC, že po noci strávené v různých nočních klubech, slavení a pití v Londýně v roce 2001 s ní měl princ sex.

[wp_ad_camp_2]

„Byl strašný tanečník.“

„Potil se a jeho pot stékal po mně. Myslela jsem na to, že potřebuji sprchu.“

Guiffre řekla, že byla poučena Epsteinovou přítelkyní Ghislaine Maxwell, aby pro prince udělala to, „co dělá pro Epsteina“.

„Zneužívání probíhalo nějakou dobu v koupelně a pak pokračovalo v ložnici“ v londýnském městském bytě Maxwell, řekla.

„Nebyl nezdvořilý, nebo tak, řekl „děkuji ti“.

Během těchto událostí byla údajně pořízena tato fotografie, která ukazuje prince Andrewa s tehdy sedmnáctiletou Virginií Guiffre, jak ji drží kolem pasu,… v pozadí je vidět Ghislaine Maxwell.

Královský dvůr vehementně odmítal tato tvrzení a označil je za „falešná“ a „neopodstatnělá“ a řekl, že Buckingham Palace nebude nové interview s Guiffre nijak komentovat.

Ve skutečnosti byl ale Andrew a celý královský dvůr pod těžkým tlakem veřejnosti a vyžadoval vysvětlení vztahu mezi princem a Jeffrey Epsteinem, proč letěl s Epsteinovým soukromým letadlem „Lolita Express“ na soukromý „pedoostrov“ v Karibiku, ale zvláště proto, že Andrew i po odsouzení a Epsteinově pobytu ve vězení v roce 2010 s ním stále udržoval kontakt a přespal více dní v jeho městské vile v New Yorku.

[wp_ad_camp_2]

Následující fotografie ukazuje prince Edwarda, jak otevírá dveře Epsteinovy vily v New Yorku a pouští mladé dívky dovnitř a ven, i když tvrdil, že v domech nikdy neviděl nezletilé dívky:

Tato fotografie ukazuje jak se princ Andrew prochází s Epsteinem v jednom New Yorkském parku v únoru 2011:

Za předpokladu, že by krokem na veřejnost s vysvětlením zmírnil tlak a zlepšil tak nalomenou princovu image, rozhodl královský palác, že Andrew výjimečně může poskytnout interview. Princ nakonec souhlasil s interview pro BBC, neboť se cítil být zatlačen do kouta. Jeho pověst byla poškozena a on se obával důsledků, které se přenesou na královskou rodinu.

[wp_ad_camp_2]

Výsledek je však naprostá PR katastrofa pro jeho image, byla způsobena ohromná škoda, neboť Andrew uvedl ty nejabsurdnější a nejneuvěřitelnější zdůvodnění pro svůj vztah k Epsteinovi a jak popíral obvinění Virginie Guiffre ze sexuálního zneužívání.

V exklusivním interview televize BBC, které bylo vysíláno v sobotu večer, uvedl princ Andrew napjaté, někdy až podivné popírání, že kdy měl sex se sexuální otrokyní jeho kamaráda Jeffrey Epsteina… a tvrdil, že tím že pochází z královské krve, má prý odpor k blízkému kontaktu s lidmi a nikdy by nikoho neobjal, jak je vidět na fotografii nahoře. Kromě toho jeho tělo ztratilo schopnost se potit kvůli šoku během války na Falklandech a také údajně nikdy nepije a vyhýbá se večírkům, což dokazuje, že říká pravdu.

O pobytu v Epsteinově vile, poté co bylo zveřejněno, že jeho kamarád je sexuální zločinec, Andrew řekl, že místo toho aby s ním po telefonu ukončil přátelství, viděl prý jako „slušnost“, říct mu to osobně v jeho domě. To, že na to potřeboval 4 dny, byla chyba, které lituje, řekl v interview.

[wp_ad_camp_2]

Na otázku, zda si vzpomíná na setkání s Virginií Guiffre a na to, že s ní měl sex, dále na návštěvy nočních klubů 10. března 2001, řekl Andrew, že si nevzpomíná. Na co si však vzpomíná, že jel v tento konkrétní den mezi 16:00 a 17:00 hod. se svou dcerou Beatrice do Pizza Express ve Woking, Surrey. Pro něho jako prince je velice nezvyklé jet na pizzu.

To, že je Andrew lhář, údajně nikdy nepije a taky nenavštěvuje noční kluby a nechodí na večírky, ukazují následující obrázky. Prinz byl viděn s Heidi Klum na Halloweenské party v New Yorku v říjnu 2000 a také to, jak mu pokládá svou ruku na rameno. Uprostřed je s blonďatými vlasy Ghislaine Maxwell, ta, která rekrutovala nezletilé dívky pro Epsteina a školila je na sexuální otrokyně.

Princ Andrew má už dlouho přezdívku „randy Andy“ a to popisuje jeho chování. Anglické slovo „randy“ znamená „chlípník“.

Zde jsou další fotografie s Andrewem na večírku na téma „pasáci a šlapky“:

Zde je ještě jedna fotografie z party a jak na něm visí nějaká žena:

A zde Andrew na party v St. Tropez:

K odůvodnění, že by prý na nikoho nesáhl!

Nová zpráva zní: Protože pokus prince Andrewa, vysvětlit své přátelství s pedofilním vyděračem a agentem Mossadu Jeffrey Epsteinem v exkluzivním televizním rozhovoru, vedl ke zchátralé frašce, která hrozí, že se stane největší PR katastrofou britské královské rodiny od „smrti“ princezny Diany v roce 1997, odstoupil jeho PR poradce Jason Stein s okamžitou platností.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Samo Andrewovo tvrzení, že během války na Falklandech dostal adrenalinový šok a od té doby se nepotí, a proto je výpověď Virginie Guiffre falešná, že by ji při tanci (a sexu) úplně smáčel potem, je naprosto absurdní.

Tato fotografie dokazuje, že se Andrew umí potit, je doslova vykoupaný v potu:

Válka na Falklandech probíhala v roce 1982 a sexuální zneužívání nezletilé v roce 2001. „Šok“, který vydrží skoro 20 let a brání v pocení??? Naprostá lež!!!

Zní to stejně lživě jako tvrzení Michaela Jacksona, že jeho proměna z černého na bílého byla zapříčiněna kožním onemocněním.

Na otázku reportérky BBC, zda lituje přátelství s Epsteinem, odpověděl Andrew, „ještě stále ne tak docela, neboť jsem díky němu poznal zajímavé lidi a dostal různé příležitosti, které byly velmi prospěšné.“

V celohodinovém interview nevyjádřil ani jedinkrát soucit s těmi mnoha nezletilými Epsteinovými oběťmi. Šlo jen o něj, jako by on sám byl obětí a ne pachatelem.

Pak řekl, „lituji skutečnosti, že se choval očividně nepatřičně? Ano.“

Reportérka kritizovala jeho volbu slova a zeptala se, „nepatřičně? On byl pachatel sexuálních trestných činů!“

Výmluvy prince Andrewa v rozhovoru televize BBC jsou naprosto nedůvěryhodné a britská veřejnost teď bude respektovat britskou královskou rodinu ještě méně. Jen chladnokrevní reptiliáni jednají a mluví takto a zdá se, že „Royals“ jimi jsou.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rád bych jen připomenul, že britská královská rodina měla také velice blízký vztah s násilníkem dětí a nekrofilem, Sirem Jamesem Wilsonem Vincentem Savile nebo Jimmym Savile, pravděpodobně největším dravým sexuálním zločincem Velké Británie, který díky svému stupni známosti a statutu VIP zneužíval bez jakýchkoliv překážek dívky a bavil se dokonce i s mrtvolami. Užíval si protekce prince Charlese, následníka trůnu!!!

Co tomu říká Jeffrey Epstein?

Dnes, v pondělí mi bylo přihráno z anonymního zdroje interview s Jeffrey Epsteinem. Zda je to pravda nebo ne, nemohu posoudit, ale podívejte se sami:

Sedím tady u snídaně s Big Jeffem (velkým Jeffem), tak nazývám svého dlouholetého přítele. Je překrásné nedělní ráno v Tel Avivu, při 23˚C a lehkém vánku od Středozemního moře. Absolvoval jsem ranní procházku podél Izrael National Trail hned za Jeffreyho bytem a teď mám hlad.

Jeffova osobní šéfkuchařka, 15tiletá sladká Francouzka, oblečená jen do kuchyňské zástěrky, nám připravila míchaná vejce s lososem a begels. K tomu čerstvě lisovanou šťávu z pomerančů Jaffa a skleničku šampaňského… nádhera!

Jeff mě ujistil, že je stále ještě „úplně mrtvý a jen tak si tu visí“.

Musel jsem se tomu zasmát!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Během toho, jak do sebe házel snídani se Epstein usmíval a řekl: „Andy je velkolepý, opravdu dobrý týpek. Ještě dnes stojí pořád při mně.“

Dal si doušek pomerančové šťávy a při tom mačkal poprsí 16tileté exotické thajské masérky, která stála vedle něho a jemně hnětla jeho ramena.

„Taky by měl spáchat sebevraždu, jako já“, navrhl Jeff. „ Pak může zmizet ve svém skvělém zámku na skotském pobřeží, který si pořídil a taky si užívat příjemný život v mladé společnosti.“

“Já bych nemohl žít ve Skotsku, je tam na mě příliš zima a mokro. Kromě toho jsem alergický na plíseň. Ale Andy tam dobře zapadá.“

Pak Jeff vysvětlil, proč. „Andy rád pobíhá ve své skotské sukni… a ty přece víš, že Skoti pod tím nic nenosí.“

“Jen tak pro nic za nic mu neříkají „chlípník Andy“ a tak může rychle do akce. Vyhrnout sukni a jde se na věc, ha ha!“

Pak jsem se ho zeptal, co si myslí o tom interview v BBC. Jeff odpověděl: „To byla velká chyba, které se Andy dopustil. Ať už mu to poradil kdokoliv, je to idiot.“

“Jak může vůbec přijít s tak hloupými výmluvami, že se nepotí a nechodí na večírky? Ten byl přece odjakživa jak nadržený kozel.“

“A co je s tou fotkou, kde objímá Virginii Guiffre?“, zeptal jsem se Jeffa. „Jak může přijít s tou arogantní výmluvou, že jako Royal by se nikdy nedotkl jiných lidí?“

“Hej, Andy ji osahával neustále, protože na ni byl tak moc natěšený. Ten se jí vůbec nemohl nabažit a vždycky ji vyžadoval při svých návštěvách“, vysvětlil Epstein.

“Kdyby se mě zeptal na radu, a to často dělával, řekl bych mu, nevyjadřuj se tisku a neříkej nic. Kdo nic neříká, nemůže udělat žádnou chybu.“

“Teď ho chudáka rozcupují“, doplnil Jeff.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Očividně spokojen se svou anonymitou a útěkem z Ameriky a před veřejností, se smál Jeff, který stále ještě má štíhlou postavu.

Vstal od stolu, otřel si ústa ubrouskem, plácnul to děvče po zadku a řekl mi: „Teď si trošku zasportujeme a následně se necháme namasírovat děvčátky…“ při tom se široce usmíval.

Byla to ještě pěkná neděle!

Pro tadesco.org přeložila marki | Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.