…..předkládám Vám Vážení čitatelé opět nějaké důkazy k tomu, co se odehrává na planetě Zemi. Zajímavé na celé záležitosti je, že právě Rusko veze na jižní pól do Antarktidy super tajnou zbraň. Skoro nikdo neví o co se jedná. A proč ji tam veze? Jo, jo dějiny budou asi brzy přepsány…..

Snímek obrazovky 2015-12-08 v 8.34.29

09:27

Před několika dny jsme zveřejnili na prvopodstatě zajímavý článek s překladem map pro ponorky plujících do Agharty. Místa, které je označováno jako třetí říše. Článek najdete ZDE. U nás v duté zemi se nachází mnoho jedinců, kteří jsou právě z povrchu země. Málokdo ale o nich ví. Třeba bydlí někde vedle Vás, je to možná Váš soused????? a vy o něm nic nevíte???? Cestují zde mezi námi. Mají dokonce i cestovní doklady, které jsou zde záhadně uznávány!!!!! A proč asi???? Ptáte se mně jak vypadají????? Podívejte.

Snímek obrazovky 2015-12-06 v 22.48.37

Než bude článek přeložen, aby mně lidé zase nebombardovali žádostmi o důkazy, bylo by dobré se na důkazy o jižním pólu podívat v následujícím filmu:

A jenom taková úvaha a slovo do „rvačky“:

  1. Platí na jižním pólu pod ledovci vůbec archimédovy zákony????? Článek s mapami ZDE

2.  A tlak vody na ponorku pod vodou je skutečně v pětiset metrech na Antarktidě, dle uvedených map, tak vysoký jako na rovníku????

3. Nebo jsou zde nepochopitelné anomálie?????

4. A co když ponorky zde plující mají materiál, který jsme nikdy neznali a dodnes neznáme a nebyly zde v duté zemi vyrobeny????

5. Tak jak to vlastně je????? Klidně můžete v diskuzi pod článkem rozvést….

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.