Došel mi od našeho čtenáře na e-mail odkaz na zajímavý článek. Je však v ruštině, tak vám ho ve stručnosti pomocí překladače zprostředkuji. Rusky neumím, tak se předem omlouvám za nepřesnosti. Podobnou situaci už amíci zažili, kdy jim ruská stíhačka vyřadila veškerou elektroniku na jejich válečné lodi.

[wp_ad_camp_2]

Bylo oznámeno, že Vzdušné a Kosmické síly Ruska začaly v Idlibu útočit na teroristy, jakmile se začaly objevovat zprávy o popravách civilistů. A Západ v tomto okamžiku skřípe zuby kvůli převažující situaci.


Koneckonců, Rusko ne nadarmo přemístilo vojenské síly do Středozemního moře: je třeba rozbít poslední baštu teroristů a udělat vše, aby nezaútočili.

A zde přišla velmi zajímavá informace – jak píší západní noviny, křižník „maršál Ustinov“ s raketami na palubě zablokoval vzdušný prostor britské letecké základny umístěné na Kypru ve Středozemním moři.

Jak Yulia Vityazeva informovala na Twitteru, všechny navigační přístroje v oblastech označených červeně byly mimo provoz. Stíhací piloti jednoduše nemohou provádět bojové mise, protože nemohou vzlétnout do vzduchu.

USA nemají možnost, stejně jako v minulosti, odpálit rakety na Sýrii.

Pro znalce ruštiny zdroj: 9

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.