Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

Svědectví o vraždění dětí při loveckých honech

Svědkyně Fiona Barnett

V útlém věku tří let byla Fiona Barnettová uvězněna uvnitř obrovské sítě pedofilů v Austrálii, kde se s dětmi obchodovalo pro sex, lovily se pro sport a kde byly také vražděny. Rozštěpování mysli malých dětí do několika osobností bylo úkolem nacistických odborníků na kontrolování mysli ze CIA na australské vojenské základně Holsworthy. Nezávislé australské zprávy (The Independent Australia News) oznámily, že její dramatické svědectví přivedlo členy komise k slzám, když hovořila před Australskou královskou komisí instituční odpovědnosti vůči pohlavnímu zneužívání dětí (Australian Royal Commission into Institutional Responses to Child Sexual Abuse).

Fiona Barnettová, dále nizozemská terapeutka Toos Nijenhuisová a Jenny Hillová z Garden Grove v Kalifornii, ty všechny tvrdily, že na jejich zkušenosti s kontrolováním mysli bylo dohlíženo nacistickými odborníky v ovládání mysli, kteří byli po druhé světové válce přivezeni do jejich zemí agenty CIA, aby vyvinuli super-vyzvědače. Jejich trauma z dětství, které je rozštěpilo do několika osobností, zahrnovalo opakované znásilňování od útlého věku. Jejich zneužívání se zhoršilo kolem věku šesti let.

[wp_ad_camp_2]

„V pozdním odpoledni 28. října 1975 jsem byla odvezena na oslavu svých šestých narozenin do deštného pralesa v oblasti Kiama (Austrálie)“, řekla Barnettová.

„Nápoje v sobě měly drogy. Usnula jsem. Když jsem se probudila, byla tma a já jsem ležela nahá, tváří nahoru, s roztaženýma rukama a nohama, jež byly přivázány k piknikovému stolu. Pachatelé se ke mně jeden po druhém plížili. V dodávkových náklaďácích přijela velká skupina mužů. Nesli pušky a byla s nimi tlupa hladových dobrmanů.

Bylo mi řečeno, že tu skupinu nahých dětí, které jsou schouleny v okolí, budu mít na zodpovědnost. Měla jsem s nimi utéct a schovat je. Každé dítě, které by se mně nepodařilo schovat, by bylo zabito a sežráno psy. Něco mi namalovali na záda a na hrudník a poté nás uvolnili. Vytlačila jsem děti nahoru přes první strmý kopec. A bylo to po druhém nebo po třetím kopci, kdy nás tato lovecká skupina dohnala. Začali do nás střílet a všude kolem mne začaly padat děti na zem. Se ztracenou nadějí, že by se mi  mohlo podařit zachránit ostatní děti, jsem se rozběhla a utíkala jsem, abych si zachránila svůj život.“

Svědkyně Toos Nijenhuis

Nizozemská terapeutka Toos Nijenhuisová vypovídala před pěti soudci Soudního dvoru mezinárodního společného práva (International Common Law Court of Justice nebo ICLCJ) v Bruselu o svém mučení v dětství na stejné australské vojenské základně Holsworthy. Její pachatelé byli členové vojenského personálu pod vedením CIA.

[wp_ad_camp_2]

Toos tvrdila, že jako dítě se byla nucena dívat na vraždy dětí, na kterých se podílely světové elity, které zahrnovaly bývaleho papeže Josepha Ratzingera, nizozemského katolického kardinála Alfrinka a zakladatele skupiny Bilderbergerů, prince Bernharda. V tomto videu Nijenhuisová předložila ctihodnému tajemníkovi Kevinu Annettovi (Annett) z Mezinárodního tribunálu pro zločiny církve a státu (International Tribunal into Crimes of Church and State) své svědectví o dětských obětech až do nedávné doby – do roku 2010.

Stejně tak jako Nijenhuisová, svědčilo od roku 2011 více než 64 přeživších svědků před soudem ICLCJ o rituálním zneužívání své osoby ze strany světové elity Devátého kruhu, což je satanský kult, který se zaměřuje na dětské oběti (Ninth Circle Satanic Child Sacrifice Cult).

Tyto evropské královské výsosti, prominentní vládní úředníci, katoličtí papežové a kardinálové, politici i vojenský personál v Severní i Jižní Americe a v zemích Spojeného království zjevně měli dobře organizované a tajnůstkářské lovecké hony na lidské oběti. Bylo řečeno, že se k tomu používaly soukromě vlastněné lesní háje v USA, Kanadě, Francii a Holandsku.

Údajně se zaměřili na malé a dospívající děti, které byly dodávány zločinným drogovým syndikátem, který je znám jako Chobotnice (Octopus). Poté byly děti svlečeny donaha, znásilněny, loveny a zavražděny.

[wp_ad_camp_2]

Svědkyně Jenny Hill

Tvrzení ze strany Barnettové a Nijenhuisové o znásilnění a o tom, že byly svědky dětských obětí, se hodně podobá tvrzení Jenny Hillové z Garden Grove v Kalifornii. V tomto videu Hillová podává své svědectví o dětské oběti, na kterou dohlížel nacistický člen CIA, který byl později identifikován jako doktor Green. Tato vražda byla provedena během satanského svátku 21. června 1965 – o letním slunovratu.

Další oběti

Claudia Mullenová a Christine Nicolaová, přeživší kontroly mysli ze strany CIA během svého celého dětství, svědčily v roce 1995 před Slyšením amerického kongresu (US Congressional hearings) o experimentech se zářením na lidech v tomto videu .

I ony byly mučeny doktorem Greenem. Vojenský psycholog, Dr. John Gittinger, jenž je znám pro rozvoj systému na posuzování osobnosti, byl také jmenován jako pachatel. Nicolaová uvedla, že v kanceláři doktora Greena našla papíry, které ukazovaly, že byl ve vedení programu CIA na ovládání mysli.

Satanský kult Devátý kruh vraždící děti mohl své zločiny snadno skrývat. Členové byli totiž velmi dobře vyškoleni Hitlerovými odborníky na ovládání mysli z nacistického Německa. Síť pedofilů nacistického dědečka Fiony Barnettové zahrnovala doktora Johna W. Gittingera – pachatele zločinných aktů na obou ženách: Mullenové i Nicolaové. (Rovněž Fiona Barnettová v Nezávislé Austrálii (Independent Australia) řekla, že ji jako malé dítě zneužil a znásilnil právě Gittinger.)

Svědkyně Fiona Barnettová dále jmenovala jako pachatele násilí na své osobě dva bývalé australské premiéry, generálního guvernéra Domu Parlamentu a státního policejního komisaře. Dalším byl otec herečky Nicole Kidman – Antony David Kidman, který byl klinickým psychologem, biochemikem, spisovatelem a vysokoškolským pedagogem. Stejně jako u pedofilních sítí v Nizozemsku a v Evropě, Kanadě a v USA, i australská zneužívající síť zahrnula policisty, psychiatry, biochemiky, psychology, herce, spisovatele, politiky, vysokoškolské pedagogy i lékaře.

Zdroj: 9

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře