…..zdánlivě nesouvisející témata jsou tak dokonale propojena, že je to až do očí bijící. Pojďme se podívat na další část, která byla lidem symbolicky mnoho let dopředu ukázána, ale málokdo ji objevil….

05:55

Zde najdete díl první, nutné přečíst jinak nepochopíte souvislosti.

jedná se o jednu epizodu ze Simpsonových, která je spojena právě s 6 padlými anděli. Také za tímto účelem bylo kdysi pojmenované jedno město v USA a sice Los Angeles jinak správně LOST ANGELS. A  zde měla vzniknout WWIII. Naštěstí se jim to nepodařilo. Tušili neúspěch, ale co kdyby se jim to přesto povedlo. Za pokus to stálo…..

Kompletní rozbor této epizody jsem kdysi dělal na osudu týden před událostí.

Proto také zakomponovali do filmu mrak podobný právě UFO, které jejich záměry ve skutečnosti  zhatil…..

Podívejte se prosím do levého horního rohu. (Správně do pravého, protože obraz hovoří k Vám). Nachází se tam útvar podobný UFO přes který symbolicky přeletí hodiny z kostela či radnice po nukleárním výbuchu a dopadnou Simpsonovi do zahrady.

Video, kde se popisované odehrává najdete zde. Dívejte se na část od minuty 6:14. Za zájímavost také stojí minuta 5:40, kdy člověk sedící u televize bere do rukou papír, kde je číslice 8 psaná tak, že je také šestkami. A nad ní stojí právě 666 pro znamení padlých andělů. O tom ale v jiném rozboru…..

 

Částečný rozbor najdete na následujícím odkazu:

Lost Angels 09.11.2010

Další pokus, který měl v jinou dobu zahájit opět WWIII se udál nedávno. Kdo to ale zaznamenal?????

Druhý pokus jim také nevyšel a raketa byla demterializací proměněna v energii. Uskutečnili ji původní obyvatelé planety Země žijící na povrchu. Článek najdete zde:

Proč USA odpálily bez varování jadernou raketu, která byla viditelná z Los Angeles?

A právě padlí andělé a jejich „produkty“ ANDROIDI, nejinteligentnější umělá rasa ve vesmíru se prolínají ve všech dobách lidstva na planetě Zemi. A Vatikán to již přiznal…..

Pokračování

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.